Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem“, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv. Jenže Anastasia už dávno není ta rozklepaná studentka, jež má napsat rozhovor s miliardářem, ale čím dál sebevědomější paní Greyová, která ví, že i svoboda může mít až padesát odstínů, a o žádný z nich nechce přijít – Jacku Hydeovi a dokonce i manželovi navzdory. (CinemArt)

sitmin odpad!

Padesát odstínů nudy. Tak tohle mě překvapilo hodně. Nečekal jsem nic a dostal jsem zážitek ekvivalentní pocitům, jaké má asi člověk, když je 5 let na samotce v kriminále. Ta nikdy nekončící nuda.. bez zájmu.. bez nápadu.. čas nikam neběží.. ta unylá rutina... muka... potom konečně zasloužená svoboda! Celou dobu jsem měl pocit, že koukám na epizodu Báječných a bohatých nebo něčeho podobného formátu, kde při epizodě denně, nemůžete čekat úplně velký dějový posun, umělecké cítění nebo kvalitní akční sekvence. Tady bych ale čekal trochu větší kvalitu... Když se herci nudí i při erotických scénách, které byly asi tolik provokativní a na hraně jako postelovky v Ulici, těžko se zabaví divák... ()

pichta

Tretí diel zo série úžasnej knižnej predlohy. Zavŕšenie trilógie viac romantické, presne ako v knihe. Režisér sa celkom držal knihy. Film splnil to co som od toho očakával. Celkom ľahký. Príjemne korenisté scény, človeku sa až dostali pod kožu. ()

avalonek

Nemůžu jinak.Vím,že to spousta lidí nepochopí,ale předčilo to i má očekávání a prostě poslední díl se vyvedl nejlíp.I s knihou se to dalo srovnávat..Já si to užila..Naschle pane a paní Greyovi ()

krisikowa

Začnu negativy. Furt slabota, jo? Neříkejme, že ne. Příběh je pořád plochý, postavy taky, to vyvrcholení děje (nechci spoilovat) jakože wtf? Silně mi to připomínalo příběh, co jsem napsala ve čtrnácti, včetně psychologie postav. A co je pozitivní: je to mnohem míň tupý, než dvojka. ()

Feacher

Na filmu jsem byl kdysi v kině s kamarádkou a pojí se k tomuto dní zajímavější a zábavnější historky než je celý tento film :). Tím samozřejmě ale nechci říct, že je film úplně špatný, rozhodně lepší než PO temnoty, ale stále to je trochu přeplácané, místo spadlého vrtulníku se ale objevilo třeba těhotenství nebo scéna s pistolí navíc... Závěr čistě americký, ale i polozaujatého diváka na konci třetího dílu ve třech dnech trochu chytne za duši. Jinak stále průměrná romantická záležitost, hodně odřené a ošklivé 4* za to kino ;). Edit: ne, asi nemohu, nechám tady hezké a vyblejskané 3* :). ()

tompolicky

Opět to za mě není žádný průser... všichni víme na koho je trilogie zaměřená a myslím, že se povedla, po malililinko slabší dvojce byl třetí, poslední díl svižný, místy vtipný i akční a opět nezklamal. Prostě taková oddychovka kterou producenti pouštějí do kin v tu nejvíc vhodnou dobu - kolem sv. Valentýna... Jo, mě se to líbilo. ()

Mach Tom

Nebude se přímo vyjadřovat k filmu, protože se jedná o prvoplánované dobrodružství pro zlobivou holku která našla k sobě skoro dokonalého velmi bohatého chlapce. Pánové kteří tu dávají nejnižší hodnocení, opět nepochopili,že ani jeden film nebyl točený pro ně. Protože pokud na film pouze doprovázíte svou drahou polovičku tak protože vám obsah podobného filmu nevadí. Pokud na něj jdete sám, můžete pouze cítit flustrován a nebo toho využít. Pokud sem tedy napíšete odpad, smysl filmu jste zřejmě nepochopily a nebo jste obtloustlí zamindrákovaný čtyřicátník, protože co by jste jinak dělal sám na filmu který jak již jsem řekl,byl točený výhradně pro ženy. Film tedy u mě má tři hvězdičky, protože se námět více méně opakuje, pouze je doprovázen jiným doprovodným dějem. Na filmu jsem byl se svou drahou polovičkou, takže jsem na něj jít chtě a přeci jenom i já jsem se měl na co dívat. ()

Gechitka

Mně se filmové zpracování této knižní předlohy líbil. Jen byla škoda, že nedodrželi retrospektivní formu filmu, jak byla napsaná i kniha (o svatbě jsme se dozvídali až zpětně pomocí vzpomínek Any), ta začala vlastně svatební cestou, kde Ana na samotnou svatbu vzpomínala. Vůbec tam nezfilmovali to, jak napřed Anu podezřívali ze zlatokopství (apelovali na předmanželskou smlouvu, což Christian odmítal). Mohlo být více scén ze svatební cesty (navštívili více míst, tam by se daly natočit krásné záběry, do toho by mohla znít rytmická hudba). Vynechali taktéž scénu z vodního skútru, kterým se Ana sama dopravila na břeh, bez Christianova povolení (taktéž zajímavá honička). Urychlili Anino těhotenství (v knížce říkala malému dítěti tečka, což mi přišlo roztomilé, mohli to taktéž do filmového ztvárnění přidat). Jinak se mi ale ztvárnění líbilo, myslím, že postihli to hlavní. Též oceňuji na konci retrospekci, kdy si Ana přemítala celkový vztah s Christianem a na diváka to působilo takovým ucelujícím dojmem. Happy end v podobě odstupu s malým kloučkem a těhotnou Anastasií byl třešničkou na dortu. Za mě rozhodně ano, povedené zfilmování, 5*. ()

MiLuka

Tento díl je jasně nejlepší. Celá trilogie je o sexu, úchylkách a fetiších - takže kdo to pochopil hned v prvním díle, nemůže již očekávat nic "famóznějšího". Nicméně přehlídka luxusu a přepychu na mě zapůsobila, a scéna se zmrzlinou maximálně vybudila mé chuťové pohárky na maximum - takže SPOKOJENOST. ()

Fiffty

Ukončenie tejto trilógie dopadlo myslím, že celkom obstojne a dalo by sa povedať, že ide o najlepšiu časť celej trilógie. Zo začiatku som mal skôr pocit, že ide o romantickú komédiu a pri niektorých scénach som sa celkom pobavil, no ku koncu už to začalo tlačiť na vážnejšiu nôtu. Vo výsledku žiadna sláva, ale bolo to solídne ukončenie tejto série. ()

Dominika21

Za mě nejslabší díl z celé trilogie. Scény přeskakují jedna přes druhou, jsou v letadle, najednou jsou doma, najednou je ona v práci. Herecké výkony jsou opět slabší, Dakota Johnson má sem tam nějakou tu záživnější scénu, na rozdíl od Jamieho Dornana, který se celý film tváří stále stejně bezvýrazně. Film trochu zachraňují sem tam vtipné scény + hudba. Hodnotím na 3 hvězdy. Myslím si, že zlatá malina herce opět nemine :-( bohužel. ()

spar

Film resp. kniha ma celkom dobrý príbeh, miestami aj zaujímavý. No vo všetkých častiach niečo chýba, dej je deravý. Keby sa na tom viac zapracovalo do detailov, mohlo by to byť oveľa lepšie. ()

derylla

První díl jsem přečetla s přeskakováním některých už opravdu nudných stále se opakujících momentů až do konce, koupila si dvd, třikrát ho rozdívala, ale ke konci se bohužel nedostala ani jednou. Z druhého dílu jsem přečetla pár stran (víc opravdu nešlo) a dvd jsem se v obchodě vyhýbala obloukem. Třetí díl v knihovně už nemám, ale na film mě vytáhla sestra do kina (ach jo, co bych pro ni neudělala...) a musím říct: film mě mile překvapil (nebylo těžké si domyslet předchozí děj). Nevím, jestli to bylo umocněné kinovými efekty nebo prostě těch milostných scén nebylo tolik (tipuji do desítky a dokonce mě jedna donutila si lehce poposednout), každopádně se v ději objevil i závan napětí a tak nějak jsem to sledovala s chutí až do konce. Ale hlavní důvod, proč jsem dala 3* je soundtruck filmu - ten se opravdu povedl, speciálně songy Heaven (Julia Michaels) a Never Tear Us Apart (Bishop Briggs)! ()

kory9

Kromě pár momentů totálně nezajímavá přehlídka toho, co se všechno může Christian dovolit se svýma penězma koupit. Nuda. Erotické vzrušení se opravdu nedostavilo :D A soundtrack mě taky zklamal oproti hlavně druhému dílu o dost slabší. ()

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

13.11.2015

Pokračování letošního hitu o snovém miliardáři a jeho vysokoškolské "kámošce" samozřejmě budou. Studio Universal je potvrdilo už dávno, doteď ale nebylo jasné, jak přesně se dají dohromady. Premiéra… (více)