Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Úvod šesté epizody je charakterizován dílčími neúspěchy - Rajner se marně snaží určit dobu, kdy nebyl Karel na chatě sám a Haně se nedaří přesvědčit členy zastupitelstva, aby jí schválili výjimku pro pohřeb dcery. O své nevině v případu Michaeliny smrti už není přesvědčen ani sám Karel, takže jediným člověkem, který v jeho nevinu věří, zůstává Hana, která se proto pouští do vlastního pokusu, jak zjistit informace o tom, co se opravdu odehrálo na Karlově chatě. Nezvolí si však ten nejlepší způsob. Poté, co policie odebírá chovancům výchovného ústavu vzorky DNA, se Adam dozvídá, že byl v Michaelině krvi nalezen pervitin, a oznámí matce, čím se Lukáš opravdu živí. V důsledku Karlovy neodbytnosti se neobejde bez incidentu ani Míšin pohřeb, v Pustině probíhá dlouho očekávané referendum a Lukáš se nestačí divit. (Necrotongue)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak postupujeme, tak se hlavní postava, tedy Hana stále propadá do většího zoufalství a beznaděje. Jakoby všechno kolem ní bylo jen čiré zlo. I manžel už ukazuje své temnější choutky. Jasně, ukázat na něj jako na hlavního podezřelého je taková tvůrčí naivita, když je vesměs jasné, že on to nebude, protože je to moc na první dobrou. Každopádně byl tenhle díl asi ze všech nejsilnější. Jedna těžká scéna střídá druhou. Už tradičně je pak vše ukončeno finálovým zvratem, který jakoby směřuje k nějakému podezřelému... ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál nádherně graduje. Z přemíry deprese v tomto seriálu se mi normálně dělá nevolno. Diváci dostávají kumulovanou dávku rovnou do žíly. Dostal jsem se do situace, kdy mám prakticky více podezřelých, než v liduprázdné Pustině skutečně žije. Vše začalo nasvědčovat tomu, že někdo využil Karlovu nemoc a trošku na něj zločin nastrčil. A to mohl udělat pouze někdo, kdo ho velice dobře znal. Štafetu po Kájovi za největšího podezřelého tedy přebírá vařič pervitinu od Klárky. Seriál je ovšem tak dobře napsaný, že za sebou máme už 6 dílů z 8 celkových a stále tvůrci mohou označit za pachatele kohokoli, neboť nezpochybnitelné důkazy zatím neexistují proti nikomu. Tvůrci mají evidentně rádi zadní vrátky, stejně jako to má rád sexuální predátor Kája. Každopádně, jakmile se najde majitel tělních tekutin na těle drogově závislé Míše, tak by měl být nezpochybnitelný i samotný pachatel. Proces vyšetřování v Česku holt trvá o něco déle. Těším se na závěr. Momentálně je seriál ve fázi, kdy je těžké se od něj odtrhnout. Opravdu mistrovsky to tvůrci vystavěli. ()

Reklama

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dozvuky z minula, dokonce s úplně stejně pojatým silným závěrem, jen se odehrává na jiném místě a při jiné situaci. Jinak se to atmosférou pro mě vrátilo tam, kde byly díly 2 a 3. Prostě obsahem obyčejná kriminálka, která je jen značně depresivnější a plná všudypřítomné špíny a nesympatických charakterů, ale popravdě se mi ta neustálá depka už začíná přejídat. Nikam se neposouvá a nerozvíjí, prostě jen vyvolává ten stejný pocit pořád dokola, bez obměny, která by tomu ale dost pomohla. A že tvůrci házení veškeré viny na Karla dogradovali až v šesté epizodě z osmi, to už je kapitola sama o sobě. Pořád mi to nepřijde kvalitní a dokonalé, jen je to silně nadhodnocené kvůli tomu, že na české poměry to je skutečně nadprůměr. Ale ještě jsem nedošel na konec, tak uvidím, kam to tvůrci dovedou. 3* ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro větší zážitek (případně větší depresi) při dívání doporučuji pustit si Pustinu v dešti nebo večer, kdy už je venku tma. To ještě znásobí tu ponurou atmosféru. Nevím, jak vás, ale mě hrozně štve ta ženská z toho krámu, která je furt proti Haně. Není náhodou taky místostarostka? Protože mám takovej pocit, že jo. A ještě ten chlápek se zlatým řetězem. Oba dělají, jak se strašně starají, a přitom jsou takový svině. No a Karel se nám pěkně vybarvil, to jsem nečekala, že si začal se svojí studentkou. Ծ_Ծ Celou dobu ho bráním a teď nevím, nevím. Ale že ho vyhodili z pohřbu vlastní dcery, to bylo pěkně hnusný. Pořád si myslím, že ji nezabil, ale rozhodně není tak dobrej člověk, jak jsem si na začátku seriálu myslela, má svý mouchy (docela dost). A Hana hlasovala pro referendum? Cože? Jak je to možný? Docela by mě zajímalo, proč najednou změnila názor. Hodnocení: pořád nemůžu uvěřit tomu, že máma Lukáše ho fakt napráskala/10 ()

venison 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S01E06 - Takové dané pravidlo pro "Pustinu" opět se tu nic neděje, pomalým, hustým tempem se příběh odvíjí.. Vyskakují vedlejší zapletené nitky příběhu.. Hutná a mrazivá atmosféra nepolevuje (nebo už jsem si na styl seroše zvykla).. "Šokující! odhalení mne nechávají klidnou a jen se zálibou sleduji jak se v Čechách snaží vyrovnat celosvětově oblíbenému žánru.. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

  • Natáčeno v Rudné, Nymburce, Svrkyni, Běsně - Kryry, dole Komořany. (M.B)

Reklama

Reklama