Do hajzlu, já to říkal! Já říkal že v tom důležitou roli bude nějak hrát perník od Lukáše, a taky jsem si říkal že Lukáš samotnej v tom taky nějak jede, samozřejmě že to asi neudělal, ale nějak v tom jet může... ty vole... akorát Kája si to u mě trošku posral... nemůžu se dočkat jak se všechno vyvrbí.(11.9.2017)

Pomaly sa blížime k záveru. Som prekvapený, že tento seriál má iba 8 častí. Podľa vývoja deja by som tipoval aspoň 80 častí k odhaleniu vraha. V každej časti dostane nejaká postava pár minút slávy. Tentokrát patrili Eve Holubovej. Príležitosť čaká aj na nevýrazného Hercula Nohu, ktorý zatiaľ príkladne stláča kľučku a zatvára za sebou dvere. Bez buchotu.(26.12.2016)

"Tohleto Míša poslouchala. Ne nějakýho podělanýho Beethovena." Tak to jsou body pro Karla, protože já taky nechci na svém pohřbu žádnou smyčci navoněnou nudu, ale Smells Like Teen Spirit od živého Cobaina. Další body Karel získává za to, kterak análním sexem předcházel nechtěnému těhotenství, protože to bylo prozíravé. Jinak to zase byla trochu nuda, při které mám chuť politovat kriminalistu Rajnera, protože ten je ve službě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 12 měsíců v roce. Patrně z přepracovanosti pak nezákonně odebírá DNA každému, koho potká, ale koho by zajímaly jeho práva, že?(31.5.2017)

S01E06 - Takové dané pravidlo pro "Pustinu" opět se tu nic neděje, pomalým, hustým tempem se příběh odvíjí.. Vyskakují vedlejší zapletené nitky příběhu.. Hutná a mrazivá atmosféra nepolevuje (nebo už jsem si na styl seroše zvykla).. "Šokující! odhalení mne nechávají klidnou a jen se zálibou sleduji jak se v Čechách snaží vyrovnat celosvětově oblíbenému žánru..(13.12.2016)

Místo, kde se snad ani na jaře nic nezelená, čeká pohřeb. Mezitím se odkrývají další skutečnosti z manželského života mezi Stivínovou a Duškem, znovu se před námi odehrávají dokonale vypointované scény, které přelévají stín podezření na několik postav. Po pauze se vracíme i do pasťáku, kde je to znovu velmi zajímavé. Pak je tady ovšem další z vrcholů série v podobě scény z rodiny výtečné Evy Holubové, kde se schyluje k jednomu velkému střetu. Snaha o reflexi společnosti je účinná. To, jak tvůrci vytvářejí zdání o čemsi, je v českých poměrech nevídané. Každý díl končí s nějakou zásadní otázkou, další pokračování ale ukáže, že si s námi tvůrci tak trochu hrají. Možné je vše.(26.12.2016)