Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

• USA Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (více)

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra. (Falcon)

majorzeman13

Film mne mile překvapil a líbil se my,ale méně než předchozí díly. Komu se líbily minulé díly,tak by neměl být zklamán ani ted !? Celkově to je slušný,solidní,dobrýý animák. Místy svižné,vtipné,humorné !? Biják má stopáž nějakých hodinu a půl ,takže na pohodu uteče !! Ps : Děti se budou bavit u tohoto filmu bych řekl parádně,super ?! ()

dofo

Najslabší diel, čakal som asi viac. Viem, že je to pre deti, ale tá zápletka bola evidentná už od začiatku. U mňa, jemné sklamanie oproti predchádzajúcim dielom. ()

smirec1

NUDA? NUDA? NUDA....mali to premenovat na muzikal....nemali ziadne napady, tak pol filmu pretancovali...pre mna uplne sklamanie! ()

JancakV

Od začátku je konec jasný a nevyhnutelný. Bohužel i během filmu je tam tolik předvídatelných situací - asi nejvíc do očí bijící je pohled na signální pistoli a následné nesmyslné přidání želého k tanci Drákuly. Bohužel je to neskutečný propad i oproti druhému filmu, natož skvělému prvnímu filmu. No když se u něj začaly nudit i děti, a jedno demostrativně odešlo, že se nudí … To asi stačí. Mimochodem je vidět, že celý film má příliš mnoho postav a scénáristi netušili co s nimi vlastně udělat. No a opravdu to nezvládli. ()

Rumbambule

Tenhle film jsme vybrali úplně náhodou, když jsme prostě chtěli jít do kina. A nic jiného zrovna nedávali... Vůbec jsme ty filmy neznali, tak jsme se podívali na trailery všech 3 dílů a přišlo nám, že by to nemuselo být špatné. A nebylo. Naopak, bylo to super. Skvělá a srozumitelná, ale ne hloupá zábava pro děti, zároveň obohacená pár dospěláckými vtípky. Syn se smál na celé kolo a já jsem se celou dobu dobře bavila. Ještě týž víkend jsme museli dokoukat 1 i 2. ()

renegad

Takt tretí diel upírskej rodinnej animovanej grotesky o hoteliérskej rodine Drakulovcov vyzeral v traileroch celkom obstojne. Jednička a kvalitatívne trochu slabšia dvojka ma bavili dlhšiu dobu ale v trojke už sa dostavila určitá nemastnosť/neslanosť. Po úvodných fóroch a leteckej preprave ktorá akoby kopírovala podobnú scénu z Madagaskaru 2 s pridaním ešte o kúsok väčšej absurdity sa nejaká väčšia zábavnosť pobrala nenávratne do ríše fantázie a ako vlažnému fanúšikovi mi ostalo len zopár frkov ktoré občas vyčarili úsmev na tvári ale rozhodne nepobavili tak ako spomínaná scéna z lietadlom. Oceňujem hlbší záber do problematiky lovu upírov a pribratie rodiny van Helsingov do univerza Hotela Transilvánia aj keď samozrejme v odľahčenej a mierne upravenej podobe. Trochu ma zaráža že nikto nechrstol pradedkovi Helsingovi do ksichtu fakt že v stave v akom sa počas filmu nachádzal sa už fakticky tiež dal zaradiť medzi príšery (mechanické telo na štýl steam punk kyborga ho k tomu predurčovalo). V konečnom dôsledku teda 3* aj to len vďaka rozšíreniu univerza, zopár podareným vtipom a neochote celú túto nablýskanú loď poslať ku dnu bermudského trojuholníka jedným dobre miereným torpédom ;) ()

anicca

Trojka je podľa mňa zlá. Vyslovene som čakala kedy bude koniec a nepochopila som dej, pritom 1 a 2 ma veľmi bavili. Rozhodne nie som z tých, ktorí rozprávajú, že akékoľvek pokračovania filmov sú vždy horšie. Ale tento je ()

Kohy007

Trojky většinou nestojí už za to,ale to neplatí o tomhle filmu. I když je samozřejmě slabší,přesto má ještě stále úroveň a jako oddechovka pobaví. Klidně si to pustím znova když bude příležitost :-) ()

vrch07256732

Oproti 1+2 slabší odvar, ale stále skvost medzi animákmi. Aby divák dokázal oceniť tento film je nutné aby videl minimálne 1. diel, inak mu to nič nepovie. Typický innseider film. ()

Wiceman

Díky Tiestovo hudbě, souboje DJů a Krakenovi se mi to určitě líbilo víc než dvojka (ale ne zase o tak moc :D ) Sice se to už tak nějak od ,,Hotelu" odklonilo, ale místo toho dostaneme Grand Hotel Atlantida s vlastním Krakením zpěvákem :D Tak ty vole ... komu by to kurnik nepřišlo cool? :D Pořád stejně ujetý a pořád sakramentsky zábavný :D 4* ()

bratr_jezek

Škoda, že některé fórky tak nefungují jako v předchozích dílech, některé postavy nedostávají skoro prostor, točí se to hlavně kolem Drákuly, který se tu dokonce zamiluje. Takový lepší průměr, ale předchozí díly byly lepší ()

Equalizer v kinech porazil Abbu

Equalizer v kinech porazil Abbu