Návrat Re-Animátora

• Španělsko Beyond Re-Animator

Smrtí život zdaleka nekončí. Kultovní heslo šíleného vědce Herberta Westa, který se specializuje na oživování mrtvol, zaznívá už potřetí. West se kvůli svým morbidním pokusům, které za sebou paradoxně zanechaly víc mrtvých než živých, ocitá v přísně střeženém vězení. Tady shodou okolností pracuje i muž, jehož sestra se před deseti lety stala jednou z obětí šíleného génia... Hektolitry krve, svérázní zombíci a strach kombinovaný s humorem vám předvedou, že umírání může být sranda. (Vapet Production)

Rathalos

Trojka je este slabsia ako prve dva diely,nebyt toho konca,tak zomriem nudou,tato hororova trilogia mi jednoducho nesadla...:-) ()

Al44...

Neustále stejná písnička dokola - doktor West řádí dokonce i za mřížemi v pevně střežené věznici - dobré triky a občas je to i zábavné - troška nového děje nebo nějakého překvapivého momentu by neuškodila. ()

Cryptkeeper

Parádní pokračování. I tak je tento díl trochu odlišný od předešlých,možná i o něco slabší. Každopádně vězenské prostředí a herecké obsazení mě bavilo. ()

masekjc

Bohužel je to tak, jen 2 hvězdy. 13 let pauzy se podepsalo nejen na kvalitě ale i na výkonu Jeffrey Combse, který je zde hodně nevýrazný a už není za psychopatického maniaka. Navíc je film v určitých fázích spíše trapný než vtipný. První dva díly těžily z masek které sice vypadaly hodně uměle, ale mělo to svoje kouzlo. Zde použité počítačové efekty nebyly úplně to pravé, ale chápu že dobu a pokrok nezastavíš. Škoda, ale nakonec i na ta prsa došlo...a i na penis :D ()

Knor

Určitě je to největší slabota z celý trilogie. Pár dobrých zvrhlých nápadů to má a zábavný je to taky dost. Takže takovej lehkej nadprůměr se skvělým Jeffreym Combsem, kterej je pro tuhle roli zrozenej. ()

pepino odpad!

No hrůza. Snůška nesmyslných scén plných trapností a nechutností. No beru to tak že prvních 10 minut jsem čekal co je to zač, dalších 20 jsem se divil co že se to tam děje pak jen koulil oči a kroutil hlavou a ke konci už jsem se i docela bavil. Tomu jaká je to ubohost. Čekal jsem od toho všechno možny ale tohle opravdu ne. Nikdy více ()

XXXXXXXX

Jedna hvězdička za těch několik vtipných odkazů na mistra (hlavní lékař se prozíravě jmenuje Howard, název časopisu, pro který píše Laura je Miskatonický deník). Druhá hvězdička za tragikomickou scénku souboje krysy a oživlého přirození. ()

Santek

Kdysi jsem viděl úplně prvního Reanimátora, tehdy v mém útlém věku jsem to bral spíše jako horor než komedii. Bylo to pro mně děsivé. O to více jsem byl překvapený, když jsem po 15 letech měl možnost vidět pokračování. Není to vůbec horor, ale spíš ujetá černá komedie. Je to tak jiné. Pro někoho je to určitě trapné a blbé, ale mně to po delší dobře dokázalo pobavit. Stalo se to jedním z mých oblíbených ujetých filmů. Doporučuju! ()

Ondrew

Ak som sa uz pri druhom dieli cudoval, ako sa autorom podarilo udrzat pomerne vysoku latku, o to viac sa to dialo pri tretom pokracovani. Momenty skepticizmu vystriedalo nadsenie, ked som zitil, ze Brian Yuzna opat vzal celu seriu za ten spravny koniec, a tak sa opat mozeme tesit z vypiplanych "re-animatorskych" scenok. Ako bonus nechyba cierny humor, ktory ma v zaverecnych titulkoch skutocne takmer dostal do kolien ;). Jeffrey Combs je uz sice kapanek zostarnuty, no stale je to ten stary dobry "Herbert West", ako ho pozname. Nadhera... Teraz uz len dufat, ze sa jedneho dna dockame dalsieho filmu zo serie "Re-Animator". 80%. ()

J. K. Lister

Tento díl se z téhle trilogie se mi líbil asi nejvíc, i díky gagům jako když na konci filmu uříznutý penis bací, honí před sebou malou myš a takových podobných na efektech založených blbinek je hodně. Rozhodně jsem se u toho bavil daleko víc než u předešlých dvou dílech. Jeffrey Commbs a Brian Yuzna,... co dodat. Hudba, kterou režiséři k celé thrilogii vybrali, se opravdu hodila. ()

Lubek

Auu... dosť pekná blbosť. Za zmienku stoja úvodné titulky a hudba, tie som si normálne musel pri sledovaní DVD pustiť niekoľko krát. Ale inak... strata času a z absurdnosti celého filmu som išiel do kolien. ()