Návrat Re-Animátora

• Španělsko Beyond Re-Animator

Smrtí život zdaleka nekončí. Kultovní heslo šíleného vědce Herberta Westa, který se specializuje na oživování mrtvol, zaznívá už potřetí. West se kvůli svým morbidním pokusům, které za sebou paradoxně zanechaly víc mrtvých než živých, ocitá v přísně střeženém vězení. Tady shodou okolností pracuje i muž, jehož sestra se před deseti lety stala jednou z obětí šíleného génia... Hektolitry krve, svérázní zombíci a strach kombinovaný s humorem vám předvedou, že umírání může být sranda. (Vapet Production)

YumiOkami

posledni dil, z hodne underrated filmove serie, mam za sebou a musim rict, ze se mi docela libil! byl trosku nudnejsi, ale za to mel lepsi konec, nez dily predchozi. — vzdycky jsem fandila moji nejoblibenejsi postave, doktorovi herbertu westovi (+ herec jeffrey combs byl dokonalej!!!). milovala jsem na nem uplne vsechno. ve zkratce to byl hodne crazy (nepochopeny) vedec, ktery vzdycky skoncil v rozporu mezi jeho pritelem a pritelkyni jeho pritele (ale jako v kazdym dile.. chudak😄). — overall, re-animator 1 a 2 jsou jedni z nejlepsich hororu z 80. a 90. let; tenhle je ponekud pozadu, ale taky byl super. || ❝𝐑𝐞𝐥𝐢𝐠𝐢𝐨𝐧 𝐡𝐚𝐬 𝐧𝐨𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐨 𝐝𝐨 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐭𝐡𝐢𝐬.❞ 💉🩸 ()

KASUGI

Vyrůstal jsem na osmdesátkových hororech a přesto mně některé kulty minuly a mezi ně patří i série Re-Animátora. Tohle je opravdu šílené béčko. Nadsázka je taková jalová, člověk neví, jestli zrovna tohle a tamto mysleli vážně, či to měl být vtip. Závěrečná titulková náháněčka krysy s ukouslým penisem, to už snad... Jedna hvězdička za praktické gore efekty, to Brian Yuzna umí. ()

sedm.1

Mé první setkání s doktorem Westem(ano,vím,začal jsem krapet od konce) nedopadlo zrovna dvakrát nejlépe,mé pocity z Návratu Re-animátora bych nazval nejtrefněji jaksi rozpačitými.Především tedy Jeffrey Combs,nevím jak v předešlích dílech,ale zde svou postavu doktora Westa neskutečně přehrává,nesmyslně se pitvoří a hází grimasi na přesdržku.Krvavých splatterefektů se dočkáme,a to i docela kvalitních,na druhou stranu jich není zas až tolik a téměř polovina filmu se ani nic neděje.Poslední půlhodinka zase naopak jako by vše zameškané chtěla dohnat přehršlem postav,děje,situacemi,efekty.On celý děj filmu je dost odfláklý a vůbec mi přišlo,že se zde dost i šetřilo,kultovnosti předchozích dílů tedy u mě zrovna nedostál. ()

misstake

Při sledování jsem si říkal: "Jo, tohle je prototyp správného béčka." Šílený vědec, podivné experimenty, vězení, pár magorů, úchylný ředitel, šťabajzna, zombie a trocha té krve. Možná to bude tím, že jsem zatím žádného jiného reanimátora neviděl, ale mně tohle přišlo vrcholně zábavné. ()

Dr. Wolfenstein

Třetí díl Re-Animátora se nese v mírném poklesu kvality, ale i tak splňuje, to co se od něj očekává a na co jsem se těšil. Morbidní komedie, ve které není nouze o zajímavé, čí šílené postavy, jsme konec konců ve vězení a bláznů je tu spousta, u níž se rozhodně nebudete nudit. Doktor West s pomocí mladého a najivního lékaře poračuje ve svých experimentech a za krátko promení celé vězení v naprosté peklo. Jedná se o zdařilé pokračování, kterému k dokonalosti schází, jak bych to jen řek, onen puc 80. let a možná i starý Westův arcinepřítel, přesněji jen jeho hlava, doktor Hill. Doufám, že se někdy dočkáme dlouho slibovaného House Of Re-Animator. ()

rozbris

To byla hovadina!!! Hvězdička jen za sexy Elsa Pataky, jinak bych se na to ani nedodíval a skončilo by to v tom nejhlubším odpadě!!! ()

BlackTom

Úvod s mŕtvolou bez sánky bol skvelý, potom to už všetko malo klesajúcu tendenciu. Ani vhodne zvolené prostredie, ani cvoknutý riaditeľ, ani feťácky väzeň nemôžu "trojku" vytiahnuť z priemeru. Zábavné to je, ale presahuje to mieru únosnosti. Ešteže znateľne starší Jeffrey Combs opäť exceluje.Napriek tomu som celkom rád, že "trojka" vznikla, keď už pre nič iné, aspoň pre samotnú postavu šialeného vedca. Desivejšie, hravejšie ale tiež horšie ako prvé dva filmy. Silné ***, škoda. ()

Paldiny

A výskum je u konca... Brian Yuzna a doktor West sa po dlhých 14 rokoch opäť stretávajú a v celkom dobrej forme. Už to nie je síce tak "crazy" ako za starých čias, ale čím boli predošle diely špecifické si pripomenieme opäť. Skúmavky znovu bublajú, mŕtvoly či iné kusy tiel ožívajú a krv tečie prúdom. Príbeh sa tento raz odohráva výhradne medzi mrežami, kde skončila hlavná postava a kde to najmä ku koncu začne opäť žiť. Oceňujem, že sa tvorcovia pustili do natáčania s chuťou a aj keď sú 80-tky dávno preč, servírujú mäsité gore, kúsanie penisov, miešanie ľudskej a zvieracej DNA vo veľkom. Dovolím si tvrdiť, že tento diel je najsadistickejší z celej trilógie (obesenci na veky), ale zároveň najmenej vyvážený. Na tie najväčšie chuťovky sa musí čakať až príliš dlho. Tretiemu Re-Animatorovi sa ale podarilo uzatvoriť načaté viac než slušne, čím si miesto v trilógii určite zastane. ()

listr

Celý film beru jako parodie na Zelenou míli. Jako komedie to není moc vtipné- až na bitku ukousnuteho penysu a krysy- a jako horor to je ještě horší. Děj je prakticky nulový: když byl hlavní hrdina ještě chlapc tak mu před očima zemře sestra, kterou zabije oživlá mrtvola, bez dolního patra, aby se napila mlíka... to nezní tak špatně, ale pak se chlapec rozhodne, že najde člověka který je zato zodpovědný a... pomůžemu pokračovat v oživování mrtvol. Coš se mi zdá dosti nepravděpodobné, pomáhat někomu kdo vám zabil sestru. A tak tento chlapec vystuduje medicínu a nastoupí do vězení kde je zavřen ten šílenec. Nyní nastává tak hodina nudy... nakonec si ale režisér nechal docela dobrý maso a klasickou pointu. Ale na úplný konec si nenechte ujít tu již výše zmiňovanou bitku, která je to nejlečpší co tohle zbytečný pokračování nabýzí. Myslím swi, že celý film vznikl jen kvůli tomuhle. ()

jarmik

Předchozí díly jsem neviděl a možná je tím nějakým způsobem ovlivněno mé hodnocení, ale pro mě to byla dost solidní podprůměrná blbost :) ()

KM Phoenix

Výrazný propad v kvalitě oproti předchozím dvěma dílům a ani stále skvělý Jeffrey Combs to moc nezachránil, také mi místy vadil až trochu levný a nátlakový humor. ()

zdenur

Slabší než předchozí díl, ale West je pořád ve formě. Škoda že nedostává dostatek prostoru, což je největší minus filmu. Jinak stylové brutality - hlavně v druhé polovině, kdy vládne totální mrtvolná anarchie. ()

arcticsky

Zábavný horor. Jeffrey Combs je s tím svým vtipně chladným a současně šíleným výrazem skvělý! Při pohledu na něj jsem se musel neustále smát - on vlastně z filmu nezmizí skoro ani na chvilku... ()

Petrus1

Po dvaceti minutách sem u toho tak komatila, že sem to musela vzdát a podívat se na něco jinýho. Vrátila sem se k tomu druhej den večer se sklenkou vína a nadějí, že to dokoukám dokonce. Dokoukala, ale s vypětím všech sil. West je poněkud fotrovatější, má i menší, modernější brejle a za svoje zrůdné pokusy sedí v base už třináct let. Doktor, který tam nastupuje, je jeho sklaní fanda, dokonce vlastní jeho sérum života a chce s ním na dalších pokusech spolupracovat. West vyrobí novej matroš, kterej se dostane do rukou kde komu...prostě zase příběh o ničem. Navíc to postrádá ducha předešlých dílů a béčkových hororů osmdesátých let všeobecně. Sice jsou k vidění kozy, dokonce i umělej penis - pochybuju, že by o takovou kuřbu někdo stál, nějaký vnitřně explodující těla, létající půl tělo, hlavu bez těla...a závěrečnou titulkovou scénu, u které sem se konečně zasmála. Ale na komedii to je trochu málo. Byla to už hrozná slátanina a otřesný herecký výkony k tomu. Dávám tak tak za dva a vím, že už to vidět nepotřebuju. ()

Vakomlok

Plusem je béčková atmosféra podtržená dobře zvolenou hudbou, díky které si vybavíte všechny možné filmy se šílenými vědci, a stylové úvodní titulky. Jinak film nic extra nového nepřidává, potenciál vězení je šeredně nevyužitý a většina herců krom Jeffreyho Combse vypadá, že už natáčení chtěli mít rychle za sebou, hlavně to nějak odehrát. ()

Raziel_cz

"I gave her life." Z reanimátorské trilogie rozhodně nejslabší díl. Zatímco v prvním a druhém jednoduchý děj vyvažoval brilantní Jeffrey Combs, oživlé mrtvoly, masakr a černý humor, Beyond nevyvažuje nic. Tedy, Jeffrey Combs je pořád brilantní, gore skvělé a oživlé mrtvoly, inu, jsou, ale všechno – vztaženo na stopáž – v nevysvětlitelně malém množství. A humor je... řekněme podstatně jednodušší. Orientaci na nové, špatně napsané a ještě hůř zahrané postavy nerozumím. Už jen proto, že Herbert West je zde nejzákeřnější ze série a tím pádem velmi zábavný. Jenže má moc málo prostoru, aby to sám utáhl, a zbytek nedrží moc pohromadě a postrádá styl a nápady. Za úvod, závěr, pár milých odkazů a dvě scény, jež by se s vypíchnutým okem daly nazvat působivé, tomu ale ty tři dám. ()

GOREGASM

První dva díly jsou díky své nadpřirozené ujetosti a zábavnosti nedostižné a návrat po 14 letech budil jistě velká očekávání v chorým myslivnách fanoušků doktora Westa (dokonalý Jefferey Combs), jehož ujetý pohled a nezdolné nadšení pro zvrhlou medicínu, vybudoval prvníma dvěma dílům oprávněně kultovní status. Návrat Re-Animatora není úplným propadákem, ale taky už to nemá takovou šťávu jako první dva díly a zejména humoru si tady moc neužijeme, stejně jako Jeffrey Combs už není od pohledu tak pro každou zvrhlost zapáleným psychoušem. Nicméne injekční stříkačka se zeleným životabudičem mu pořád sekne, a protože i do třetice jde o solidní splatter řemeslo, bavil jsem se s potutelně cukavým úsměvem na rtech, protože přesně tak na mě Jeffrey Combs a jiho divotvorná stříkačka působí :-). 75% ()