Návrat Re-Animátora

• Španělsko Beyond Re-Animator

Smrtí život zdaleka nekončí. Kultovní heslo šíleného vědce Herberta Westa, který se specializuje na oživování mrtvol, zaznívá už potřetí. West se kvůli svým morbidním pokusům, které za sebou paradoxně zanechaly víc mrtvých než živých, ocitá v přísně střeženém vězení. Tady shodou okolností pracuje i muž, jehož sestra se před deseti lety stala jednou z obětí šíleného génia... Hektolitry krve, svérázní zombíci a strach kombinovaný s humorem vám předvedou, že umírání může být sranda. (Vapet Production)

SOLOM.

Tak tohle už beru spíš jako takovou humornou černou komedii s prvky hororu. West nám lehce změknul a už nebyl tak výrazný. Zdatně mu konkurovala pohledná Elsa Pataky a dokonce i sám velitel věznice. Morbidních scének tu naštěstí bylo docela dost, stejně jako ujetých momentů, takže jsem neusínal nudou. Bohužel tento díl mi k srdci zas až tolik nepřirostl, abych si jej v brzké době musel pustit znovu. 5/10 ()

mm13

...ale veď to bolo celkom vtipné... tak na dve hviezdičky určite... alebo aspoň jeden a pol... no ale záverečné titulky túto dilemu jednoznačne rozriešili... škoda, že takýto odvážny nebol celý film, dal by som i štyri... bez srandy! ()

Caelos

První polovinu je to dost nuda, jen ten Moses se do své role naprosto hodil. To co se dělo v půlce druhé, to byl skok o 100%. Černý humur a skvělé efekty, chlap bez noh, nebo ten feťak: "Máš ještě?" u toho jsem se málem počůral:)) Ale kvůli té první půlce dávám 7/10 a ***. Překvapilo mne, ře Combs je tam tak trochu na vedlejší koleji, ale jako takového bezcitného ledového parchanta jsem ho ještě neviděl, překvapení. ()

bouncer

Šílený film postrádající jakkýkoliv smysl. Nebýt zde již zmiňované, velice "originální" scény v závěrečných titulcích, tak snad jeden z nejhorších fimů vůbec. Nemá hlavu patu, ani ostatní části... ()

ledzepfan

Po většinu času neuvěřitelně špatně napsané pokračování(a snad i zakončení)Re-animátorské série které zachranuje pár vtipných momentů, několik dobrých nápadů, slušné triky a sem tam povedený vtípek. ()

Korbitch

Poslední půlhodinu sem nevěděl, co dřív. Jestli kroutit hlavou nebo se hysterický třískat smíchy!!! Taxem praktikoval oboje dohromady a výsledek byl.......svěrací kazajka, hořkej čaj a suchary. ()

iolaos

je s treba rici na rovinu ...fragmenty, ve kterych nefiguruje maniakalni herbert jsou na odpis... koho zajimaji cetne milostne pseudoscenky nesympaticke novinarky?? ... v horroru??? yuzna pod tlakem filmovych moneymakeru, zreziroval mdly pribeh jedne z nejvetsich postav subzanru: H. WESTA... zestarly aktor (stale extraklasa) jeoffrey combs lovi z hereckeho repertoaru co se da, ale tuto potapejici se kocabku (krom utilitarniho finale) titulem: beyond reanimator, svymi neotrelymi grymasami nezachrani.. zklamani. radeji zapomenout. pri vyberu vedlejsich postav byl yuzna tentorkrat na sto honu mimo misu, takove darebaky bych naverboval spise do serialu typu How I Met Your ... Wet Panties, Mother ! _ 4,5/10 ()

kaylin

Horor „Návrat Re-Animátora“, aby byl vůbec natočen, musel dostat i španělskou produkci, protože v Americe se mu asi už moc nevěřilo. Ale Brian Yuzna se svého díla chopil relativně se ctí, nekazí mytologii, ale nepřináší ani nic, co by dovedlo skutečně oslnit. Za mě je první snímek nejlepší, to ostatní už je trochu natahování dobře rozehraného. Ale pořád je to takové, že se na to dá dívat. ()

topi

Třetí pokračování nejkultovnější re-animační série se skoro celé odehrává mezi vězeňskými zdmi, kde opět zkouší své experimenty s oživováním známý to doktor Herbert West. Bohužel už je to vcelku nuda a nezachrání to ani těch pár gore efektů, které jsou ještě k tomu sestříhány cenzurou. Vtip, který má působit vtipně je spíše rozpačitý a Brian Yuzna už má svoji slavnou režisérskou éru dávno za sebou. I přes to vše dávám za tři, zejména k určitým sympatiím k té nádherné, fosforově zelené tekutině. ()

Damiel

Poslední Re-Animátor je koncipován jako horor, ale moc strachu z něj nejde. Spíš je to podívaná pro otrlé povahy, kterým nevadí sledovat gejzíry vystřelujících vnitřností nebo ukousnuté správcovo přirození. A když dumáte, jakou pointu bude tahle apokalypsa mít, dočkáte se zklamání. Nemá žádnou. Snímek totiž neskončí, on najednou přestane... ()

Hanyou

Trošku slabší pokračování výborné dvojky (žádná profesorova hlava..néé). Herbert si tentokrát nehraje s jednotlivými kousky těl, ale přímo s duší. Tomuhle cynikovi nedělá vůbec problém kombinovat různé živočišné druhy. Vše v zájmu vědy a pokoření smrti! Opět si za asistenta vybere optimistického naivku, a opět se tam připlete ženská. Přesto je i tento díl dostatečně vtipný a z vězeňského prostředí využil co mohl. Jen škoda, že čtyřka už nebyla natočena. Bude se mi stýskat pane doktore Herberte Weste - re-animátore. ()

Dexter1

Každá dekáda má toho svojho Re-Animatora a tak sa aj v roku 2003 urodil ďalší Westov šialený príbeh. Priznám sa, prvá polovica filmu sa ťahá v celkom nudnom kŕči, kedy diváka toho nemá moc čo osloviť. Ale čo prichádza v druhej polovici som nečakal. Nejde ani tak o dáky krvavý masaker, ale o neskutočne čierny humor, ktorý mi privodil niekoľkonásobný výbuch smiechu a svoje hodnotenie som musel zdvihnúť až o dve hviezdičky. Najviac sa zrejme pobavia len vyznávači série a uletených zombie flikov, ale osobne si nemyslím, že by toto musel byť dáky odstrkovaný diel celej série a bol by som rád keby vznikol aj ďalší diel. ()

cariada

Výborná ujetina. Aneb jak udělat zombii. Ve vězení se všichni změní v zombi a pěkně řádí. Hlavně ten blb co si neustále píchal preparát. Šéf věznice byl taky správný magor a nejlepší je krysík s penisem. Když se chce všechno jde oživit i krásná novinářka. Ale vše má své mouchy. ()

Wormboy

Upadajuca tendencia predovsetkym na humornej stranke je tu zjavna, aj ked niektore postavicky su vydarene, najma "fetak" a hlavny bachar po mutacii s krysou ;) inak slabota....1,5/5* ()

MightyHal

V rámci mezí poměrně podařený sequel, hlavně když se vezme v potaz že ho má na starosti v tu dobu čerstvě založená Španělská produkční firma. Na to ale že to byl jejich první počin a scénář vytvořil někdo z jejich týmu, tak se nejedná o žádnou amatéřinu, přeci jen režisérské křeslo pořád patřilo Yuznovi. I tak ale scénář patří k těm nejslabším ze série (a nebudeme hrát na to že ty předchozí měli příběh nikterak propracovaný, to vůbec) a to hlavně protože tu jaksi v některých místech vymizel humor. Což je největší kámen úrazu tohohle dílu, jistý nadhled a legrace právě pozvedávali minulé díly o něco výše. Tady právě kvůli jistému zvážnění scénáře, jeho jednoduchost a plytkost více bije do očí a místy lehce kazí zážitek. Naštěstí ale vždycky když je na scéně Combs v roli Westa, tak se jedná o tu stejnou srandu a já se náramně bavil, navíc bylo i fajn sledovat jeho počínání ve věznici. Co se týče režie tak je to klasický Yuzna a já tam ten styl série cítil pořád a to jak v klasických úchylných - erotických scénkách tak hrátkách s oživováním mrtvol. Škoda jen že toho góru a fantasmagorických experimentů tu nebylo více. Rozhodně tu nečekejte scénky alá kočka zkřížená s netopýrem apod. Tady se drželi poměrně zkrátka. A tak i když je finále zábavný masakr i s nějakým tím gore, tak v rámci série se jedná o ten nejvíce mírný. Já se ale i přes to bavil, protože tu energii to mělo dostatečně podobnou a v rámci sequelů dělanýcg po delší době to vlastně dopadlo docela nadprůměrně. 7/10 ()

Slavníkovec

2* za závěrečné kombo mezi elektrickými šoky povzbuzeným penisem a nemrtvým krysíčkem. Vězeňské bitky a hromadné sebevraždy, tuny masa, galony krve, hopající mrtvoly. To vám pořád přichází zkažené maso ze supermarketu tak odporné. ()