poster

When We Rise (TV seriál)

Drama

USA, 2017, 11 h 20 min (Minutáž: 8x85 min)

Hudba:

Chris Bacon

Hrají:

Guy Pearce, Mary-Louise Parker, Rachel Griffiths, Carrie Preston, Michael Kenneth Williams, Douglas Smith, Vanessa Ross, Matthew Del Negro, Fiona Dourif, Whoopi Goldberg, Chelah Horsdal, David Hyde Pierce, Rosie O'Donnell, Denis O'Hare, Richard Schiff, Tyler Young, Ben Sullivan, Lisa Bunting, Gideon Adlon, Katie Stuart, Charlie Carver, Michael DeLorenzo, Nick Eversman, Caitlin Gerard, Sam Jaeger, Meredith McGeachie, Omari Newton, James Pizzinato, Jeremy Schuetze, Nneka Croal, Seth Fisher, Michelle Choi-Lee, Joseph Baken, Jonathan Majors, Justin Breault, Brittney Irvin, Terry Lewis, Darren Adams, Mik Byskov, Jason Deline, Adam DiMarco, Matt Ellis, Sonja Bennett, Veronika Hadravá, Arliss Howard, Mary McCormack, Rob Reiner, Gerardo Barcala, Colleen Wheeler, Donald Adams, T.R. Knight, Molly Shaiken, William Sadler, Lissa Neptuno, Linda Sorensen, Lina Renna, Bruce Blain, Julian Works, Lydia Boland, Emily Skeggs, James Challis, BJ Harrison, Mark Brandon, Vincent Dangerfield, David Stuart, Bronwen Smith, Rafael de la Fuente, Carmel Amit, Willam, Dylan Arnold, Sam Spear, Austin P. McKenzie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fahrenheit
  ****

  Historie gay hnutí v kostce, každá z epizod je strhující, protože z ní cítíte reálný základ. Zvlášť potřebná podívané pro dnešní dobu, kdy spousta homofobů, ale i xenofobů všeho druhu vystrkuje své trumpovsko-zemanovské rohy.(19.10.2017)

 • Nchotchi
  ****

  Každá epizoda pojednává o jiném problému který se musí vyřešit, pokaždé se úspěšně vyřeší. Netvrdila bych že je to propaganda. Vzhledem k tomu že je to natočené víceméně částečně jako hraný dokument a zybývá se to politikou a LGBT právy nejspíš by to jako propaganda(alespoň pro určitou skupinu) mohlo vypadat vždycky. Shrnutí je to ne příliš detailní ale o to schematičtější a srozumitelnější.(29.3.2017)

 • Belatris
  *****

  Perfektně odvedená práce ze strany scénáristy a režie. Zvláště první dva díly (part I a II) jsou nesmírně silné, postavy na sebe navážou diváka a provedou ho šílenostmi, na nichž je nejšílenější to, jak nedávno se staly. Historie LGBT komunit vždycky obsahovala hodně politiky, je to nedílná součást boje za uznání rovných práv, takže kritice typu "je to okatá politická agitka" se jen usmívám. Formálně je politika velmi dobře propojena s příběhem a postavami, rozhodně není hlavní ingrediencí minisérie. Také oceňuji velmi dobrý casting pro jednotlivé postavy.(2.6.2017)

 • Anterun
  odpad!

  Kdyby nešlo o do očí bijící politickou propagandu, dal bych tomu lepší hodnocení, ale bohužel to tak je(16.3.2017)

 • rejpal
  odpad!

  Ojoj. Manipulativní až na půdu. Když se říká A, proč se záměrně neříká B ? Protože ideologie spřáhnutá s LGBT potřebuje pozitivní obraz pro naivní davy a relistický pohled by tomu určitě neprospěl.(13.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace