V undergroundovém světě motorkářských gangů je Smoke (Laurence Fishburne) neporazitelným králem. Jeho pozici ale ohrožuje Kid (Derek Luke), který má pro svržení krále i své osobní důvody. Vzrušující příběh pro milovníky rychlosti a akce! Orlando Jones, Kid Rock, Lisa Bonet spolu s dalšími sexy herci to v Motorkářích pořádně rozjedou! (oficiální text distributora)

1860 odpad!

Co to sakra bylo? Jo jasně motorky byly pěkný, ale film prakticky o ničem, nikdy bych nepředpokládal, že to někdy napíšu, ale tohle byl hodně stupidní film, ještě teď se mi zavírají víčka, když na něj pomyslím.. ()

dopita

Tenhle film je plnej cool obrázků, cool postav a rádoby cool děje, jenže smůla je, že je to všechno směšný a trapný. Tohle může imponovat jenom dvanáctiletýmu černochovi, a to já nejsem. ()

MadChick

Nevím proč, ale pro tento film mám tak trochu slabost. Prostě kombinace krásných mašin, boje o respekt, slušných stunt triků a pěkných prdelek u mě pro tentokrát slavila úspěch. Objektivním pohledem za 2 hvězdy, pro mě osobně však za hvězdy 3. 60% ()

Haymar

Gangsta-Niggah-bikerz podívaná, která je i přes extra vysokou hladinu adrenalinu a samá černošská herecká esa (Fishburne, Hounsou, Jones, Hardison) až překvapivě nudná a statická. Nevím přesně zda-li to je neschopným rejžou, spícím kameramanem, neinvenčním scénáristou či epileptickým střihačem (možná že od každého trochu), každopádně výsledek je (slušně řečeno) špatný a z daného tématu se dalo vytřískat mnohonásobně víc (typickým příkladem budiž povedené Rychle a zběsile)... Milovníci silničních mašin, nechť si 2-4 * přidají! ()

hlína

Banda černejch dětí co si kompenzuje svoje ego a komplexy z předtětsví pomocí motorek. Nevim co na tom má být zábavnýho a pokud to měla být komedie kde největší fóry jsou "fťypný" "drsný" "hemzy" tak se to podařilo. Jediný co se mi na tom líbilo byla vyšší koncentrace fakt pěkně narýsovaných blood and milk.... ()

D.I.G

Páči sa mi, že to neni story o obyčajných chudobných chlapcoch, majúcich diery v ponožkách aj napriek vlastníctvu ultra výkonných strojov, pretože takýto šport je doménou úspešných gangstrov ( teda aspoň u neg....našich čiernych bratov ).Ono to vlastne ani tak o závodení nieje, ale Fishburne je fajn aj keby jazdil na morských koníkoch. ()

havran

Pokus o Rychle a zběsile na motorkách - rychlé to nebylo, ale zběsilé až moc... A výstraha pro motorkáře - při sledování by se vám mohla vyhodit nepříjemně svědící vyrážka v choulostivých místech, radši nekoukat a jet prohnat mašinu - o 1 000 % větší kulturní zážitek. ()

L3G1ON4R

Hvězdně obsazené "Rychle a Zběsile" na dvoukolkách může někoho odradit, na druhou stranu pokud hledáte neurvalé filmové triky, efekty na každém druhém snímku trhající asvalt či "Y2K", jsou Ohnivá Kola pro vás ta lepší volba. Biker Boyz nabízejí hlubší komplikovaný příběh propletený city, ale i pár pěkných kousků na dvou kolech se tu objeví. Přímočará akce vedená "Černými Rytíři" v čele s L. Fishburnem je pěknou podívanou pod nádrže oněch dvoukolek... ()

subic

Jsou jen 2 druhy motorkářů, ti co už spadli a ti co teprve spadnou. Pro mě jako pro plechovkáře ne moc zajímavé téma. Je to taková motorkářská obdoba Rychle a zběsile. Chtěl jsem to vidět hlavně kvůli Laurenci Fishburnovi, ale ani ten to nenarovná. ()

ShotgunED odpad!

To co rapeři zvládnou v tři a půl minutách, je zde natáhnuto na 106 minut. Soubor naleštěných strojů a koček kroutících se okolo. Totální vítězství formy nad obsahem. Není to zábavné, není to vzrušující, není to úchvatné, není to poučné, nemá to žádnou výpovědní hodnotu o MC, není to prostě nic, ale hlavně, že to je NIGGA. Lepší než tohle je lepší se podívat na na jakékoli Stunt video s mašinama. ()

mijano

POZOR: Vhodné iba na jedno pozretie. Priemerný dej, priemerné scény a herecké výkony. Jediné čo bolo skvelé boli natočené scény na motorkách a k nim aj príslušná hudba, ale to film nezachráni. ()

collapse

Film jsem neviděl, tak dávám průměr. Co mě ale už v traileru praštilo do očí je, že většina zůčastněných motorkářů jsou černoši. Já sám jezdím a žádnýho jsem zatím nikde neviděl, jak na silnici, tak na závodech, okruhu, MotoGP. Oni jsou někde v USA opravdu černošský motorgangy? Já měl za to, že oni rači tuní plechovky?! Chm? ()

Alfonso198 odpad!

Mno... Přiznejme si, že se to bude líbit asi jen motorkářům a to kdo ví jestli. Podle mě tfuj, ale na 20 minut mě to trochu zabavilo.... //////// Teď sem viděl konec a to je sr.... no ta poslední jízda, to bylo něco neuvěřitelnýho... Chtěl sem dát 1*, ale tohle, tohle ne. ODPAD je to!!! ()