V undergroundovém světě motorkářských gangů je Smoke (Laurence Fishburne) neporazitelným králem. Jeho pozici ale ohrožuje Kid (Derek Luke), který má pro svržení krále i své osobní důvody. Vzrušující příběh pro milovníky rychlosti a akce! Orlando Jones, Kid Rock, Lisa Bonet spolu s dalšími sexy herci to v Motorkářích pořádně rozjedou! (oficiální text distributora)

brasek odpad!

Mám rád motorky, filmy o motorkárskych gangoch... ale tento snímok je viac ako hrozný. Trpí na zlý a nudný scenár a nekonečná pointa sváru otec a syn je niekde v polovici snímku už stratená. ()

Fell_Beast

Že by afroamerická kultura přešla z odporných lowriderů na motorky? Asi ne, černoši na motocykly moc nelezou, nehoupe se to, nemá to jedenadvacetipalcová kola z chromu, nemá to rádio, takže projíždění v Harlemu za zvuku gangsta rapu odpadá...už od začátku je to velký paradox a film je odsouzen k záhubě...jedna hvězda za L. Fishburna... ()

Marduk665

Milujem filmy kde su silne stroje.Torque sa mi pacil tak prvich 20min potom to uz zacalo byt nezmiselne.ale tento film je o inom je tam vela prekrasnich strojov dej je taki no mohol byt aj lepsi ale nestazujem sa hlavne je ze sa priblizoval realite.Neviem ako niekto moze dat odpad uz len za tie krasne stroje si to zasluzi ** ()

hanzi_111

Nereálně vyrovnané souboje, ne moc dobrý děj, ale v něm dobré zvraty, skvělá první a poslední písnička, skvělé stroje. Celkově dobrý výmysl, ale mohlo to být o 100% LEPŠÍ ()

FireBlader

Nějak si nedovedu představit, jak by mohla litrová GSX-R porazit na dlouhej rovince 1300ccm Hayabusu s nitrem. Aby toho nebylo málo, jezdci na tom seděj jak na chopperech, kolikrát i bez plexi na helmě. Nevim jak jiní, ale já od 70km/h bez plexi před sebou přes slzy nic nevidim. Jenže tihle američtí borci to zvládaj v klídku i ve 270. Btw, zhruba od 230 km/h ze mě vítr chce strhat i kombinézu, když jen lehce vyčuhuje. A ve výčtu takových nesmyslností by se dalo pokračovat dál a dál. Ale když přehlídnete tyhle nedostatky a jste nadšenci pro rychlý motorky, dá se na to dobře dívat. Samozřejmě hlavně díky nádherným mašinám, o děj vůbec nejde. Jen si nedovedu představit, co by z tohohle filmu mohl mít nemotorkář. Zkaženej den? :-) ()

antragus

Pořád váhám, tak tam necháme tu trojku. Na jednu stranu se nedá říct, že by se na to nedalo dodívat a s vypnutým mozkem se i na chvíli zabavit. Černošky mají taky něco do sebe a i když radši choppery, i tyhle mašinky ušly. Na druhou stranu - děj = někdy absurdní, někdy trapné, každopádně předvídatelné nula nula nic. Sice jsem nikdy neměl tu čest sedět za řídítky, ale tu jízdu po polňačce na tomhle jim fakt nesežeru. A to je jen ta největší blbost, na kterou narazíte... ()

victim42

Nepřeháněj bych to s kritikou... Ani v rámci svého žánru to není špička. Je to obyčejná zmrzka, co si nehraje na creme brulée. Neberu to ani jako film, prostě jenom... pokoukanou. Když vás přestanou bavit motorky, zaslintáte si nad holkama, než dostanete nášup. ()

vojta033

Jediné pozitivum je slušné obsazení a pár zajímavých scén, ale jinak je to plné opravdu stupidních řečí a blbostí. Podívaljsem se, ale je to blbost. ()

Hadush

Nooo...podívat se na to dá...až na to, že je to děsně předvídatelnej příběh z těžko uvěřitelnýho prostředí...ale co, může bejt...v jůůesej sem nebyla, takže třeba jo... ()

Michal118

Příběh mladšího kluka, který musí dokázat motorkářům z gangu svého zesnulého otce, že je na motorce stejně tak dobrý jako kdysi býval on. Skvělý remake na film Rychle a zběsile, který mě mile potěšil a překvapil. Z očekávaného ,,slabšího" filmu, se po shlédnutí vyklubal zajímavý akční, závodní film. 73% ()

Praso

Mašiny jsou parádní a ty kozatky, i přesto, že je to přehnaný, jsou taky "celkem" pěkný :-D. Na tohle se nedá koukat jako na filmový umění, ale jako přehlídka motorek a holek, bez absolutního příběhu, prostě jenom na efekt ()

Worf

Pod jménem "Motorkáři" si představuji příběch o matorkářích ve stylu HAMC. Někomu se to může líbit, proč ne, ale pro mou maličkost to bylo něco jako BH 90210 na motorkách. ()

JARDAHONDA

Film je určen především pro milovníky motorek... Laurence Fishburne ve filmu jistě dominoval.. Jinak ve filmu bylo teda hodně " černo ", přesto vše se bylo na co dívat, zajímavé vychytávky na motorkách včetně " dusíku. " Závěr : průměrný děj = průměrné hodnocení.. ()

cachanell

Ukázka jízdních schopností velkých motorech a mimoděk nějaký ten příběh. Ale dojemný, velký šef motorkářů zjistí, že ten klučík, který mu šlape na paty , je jeho syn. Jak jinak samozřejmě. Vzájemný souboj ukáže ... Jak říkám doják - vyhraje mladý díky uvědomění si svého otcovství starým ... no a to je všechno. Netřeba se ani dívat na film ... ()