Epizody(8)

Ačkoli se Doctor Who o mnohá nebezpečí dokáže postarat, nemůže být zkrátka všude. Nemůže zamezit všem katastrofám a všechny zachránit, neboť i přes všechny své schopnosti není všemocným. To se týká i školy Coal Hill, kde již párkrát Doktor zasahoval. Je tak především právě na místních studentech, aby případným nebezpečím mimozemského rázu zamezili. (P. J. D.)

Recenze uživatele Pajky3 k tomuto seriálu (1)

Class (2016)

Po první sérii musím říct, že jsem příjemně překvapen. Jsem rozmazlen příběhy Doctora Who a byl jsem nadšen i Torchwoodem, ale k teen spin-offu jsem byl přeci jen trochu skeptický a bral jsem ho jen jako výplň času, protože samotný Doctor v roce 2016 nedorazí. Jenže tahle teen záležitost se nakonec podařila lépe než jsem čekal. Ano, jsou tady jistě (milostné) šablonky, které teen story potřebuje, ale byl jsem překvapen hlavně tím, jak je Class temný. Useknuté končetiny, litry krve, nadávky a sex - to jsou všechno ingredience, které nabídne. Nevím sice proč, ale seriál jsem si hodně oblíbil. Jedním z největších plusů je postava Quill, ta je boží. Postupem času jsem překonal i to korektní rozškatulkování postav (černoška, gay, polák a ind) a jejich obsazení mi přišlo sympatické. Původně jsem toužil radši po pokračování temnějšího Torchwoodu, ale nakonec odcházím spokojený i s teen náhradou Class a doufám, že se dočká další řady. ()