Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Entertainment)

SCHMEYD

Tak dívat se na to dá... Docela dobré triky, ale to je trochu málo. Děj žádný a konec, který se dá očekávat. ()

hmyzovrah

Akční filmek ala Godzilla! Jediné co to kazí, je happyend na konci. V The Rockovi jsem ale viděl sám sebe, člověk co má radši zvířata, než lidi(s tím rozdílem, že bych se na lidi vykašlal). Další věc, co nikdy neomrzí, je destrukce měst. Děj nehledejte, protože tady o něj nejde, tady jde o akci a obří monstra, kterejm nelze než jinak, než fandit! Nejvíc se mi líbil vlk, co tam trhal lidi na kusy, tak jak to mám rád. ()

hindator

Noooo, řeknu vám... krásná sbírka amerických klišé, kdy jsou všichni nesmrtelní, odvážní, vynalézaví, hrozně vtipní v těch nejvypjatějších situacích, plní patosu... a takhle bych mohl ve výčtu pokračovat, až by to nebylo ke čtení vůbec. Takže abych to shrnul - nenáročný a předvídatelný film, slušné (ale nijak výjimečné) FX, mdlé herecké výkony. ()

GoodStenly

Spoiler!!!: "Na začátku pokusu o zabití superultramega krokouše nestačí rakety z boj. vrtulníku, přijde hlavní hrdina s tyčí a"... hodnocení: dvě a půl ()

HansNovotny

Myslím si že mohou tvůrci poděkovat Kamaremanovy - Film hezky natočený a dále už jen díky Dwayne Johnson za herecké obsazení. Příběh a zápletka byly opravdu slabé . ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ženský ho žerou, oholím si hlavu..." Dwayne Johnson versus zmutovaná zvířata v destrukční monster podívané. Obří vlkodlak Ralph a gigantický gorilí samec George bojují proti sobě, přičemž ničí velkoměsto a Dwayne Johnson s Naomie Harris se je snaží zastavit. Příběh nemá moc smysl řešit, protože slouží pouze jako nosná kostra pro přehršel akčních scén a standardních vizuálních efektů. Pokud vás nerozesměje opičák se zdviženým prostředníčkem, tak se ani moc nezasmějete. Je to jednoduše řečeno pitomé, ale je to fajn a je tam dost akce, výbuchů a Dwayneho Johnsona. 60%. ()

tXtX odpad!

Čo sa vôbec dá napísať k filmu, v ktorom pobehuje po uliciach Dvejn Džonson, a naháňa zmutované obrie zvieratá akoby vystrihnuté z veľmi zlej videohry? Odpoveď znie, že nič. Monštrózna pičovina pre filmových tupcov bez vkusu, ktorým stačí k radosti tak strašne málo, že primitívne americké cgi klišé je pre nich oscarové veldielo. Džonson je dnes bohužiaľ znakom maximálnej tuposti. Ten človek klesol vo filmovom svete tak hlboko, že už aj Jack Black doma krúti hlavou, a to je už čo povedať.. ()

karyon

Bože to je sra*ka. Velmi ucházející efekty, který mohly být použity pro mnohem lepší scénář a film. Céčkový film s áčkovými efekty. Tenhle film snad "uvařil" Babica. Smíchejte Kráčející skálu s Godzillou a dostanete tenhle "průjem". ()

EricNor

Lituji ztraceného času sledováním téhle hlouposti. Nechápu proč jsem to dokoukal. Veškeré dialogy jsou příšerné a nechápu, proč se tomu někdo aspoň trochu nevěnuje, když do toho vrazí takové miliony a proč nezaplatí scénáristu, který je schopný napsat nebanální a zároveň neintelektuální dialogy. Scénář je samosebou jen věšák pro akční scény a souboje obrovitých monster. To je tak jediné pozitivum na celém filmu. Dokonce mě štval i Dwayne, kterého mám jinak v oblibě. Naopak se mi líbila nevtíravá Naomi a Jeffrey Dean "Negan". ()

darius1706

Já už nějaký ten pátek zcela seriózně přemýšlím, proč se mi ty filmy nelíbí, resp. proč mě žádný neposadí tak říkajíc na prdel. A nedávno jsem na to kápnul. Voni jsou prostě všechny stejný. Buďto tam lítá nějakej debil v upnutým kostýmu se zakrytým obličejem a digitálně zdemolují nějaké město, kdy ještě je na výběr buď je tam krev nebo není a druhá možnost je nějaký vymknutý vědecký experiment s tím, že něco fakt velikýho jde digitálně zdemolovat nějaký město a platí to zase o té krvi. V obou případech stráví všichni 98 % času před zeleným plátnem a ty zbývající dvě ve studiu a hlavně, vždy tam musí být nějaká reklama na americkou armádu. Musím říci, že ač milovník sci-fi, tak mě už unavuje asi 8mi tisíctá návštěva nějaké vesmírné stanice, protože je to díky digitálnímu zpracování moc perfektní. Začíná mi chybět ta nedokonalost, to, kdy filmaři museli překonávat hranice, kdy herci museli fakt hrát a scénáristi se fakt snažit s nějakým příběhem. Dnes mi přijde, že jediným rozdílovým prvkem je, jestli ten scénárista má nějaký smysl pro humor a dokáže ho tam dostat. A tím se oklikou vracím k filmu, ano, bylo tam pár vtipných momentů, pobavil jsem se u toho. Je tedy smutné, že filmu, u kterého bych před deseti lety zavřel nechápavě otevřenou pusu asi tak hodinu po titulcích, musím dnes dát lehčí nadprůměr. Je to film, který se neztratil, neurazil, pobavil, ale že bych už teď nervózně přemýšlel, jestli si ho mám dát ještě jednou, to ne. Těch současných 59 % tak odpovídá. ()

Booxtronic

Oddechový akčňák, kde je zázrak, když něco nevyletí do vzduchu. Dwayne Johnson se na tyhle role skvěle hodí a zdárně mu sekunduje i skvělý Jeffrey Dean Morgan. Velmi se mi líbila CGI monstra, u kterých se filmaři krásně vyřádili. Jediný problém jsem měl s padákovou scénou, která se snad hůř, než GoPro kamerou namířeno zespodu na obličej, vyřešit nedala. ()

Oxytocin odpad!

Kombinace Konga a Godzilly se tedy fakt nepovedla. Závěr ve stylu bum bác a ratatatatata mě přišlo už nudné a hloupé. Film hážu do pomyslného odpadu a koše. ()

to08.net

Je to blbost, ale řemeslně skvěle zvládnutá. Naprosto odpočinkový film, kde se míchá zlo s dobrem, ale užijeme si spolupráci člověka se zvířaty, která se nakonec vyplatí stejně jako ve Zlatovlásce, pouze v jiných kulisách. A King Kong nedopadne tak zle-) ()

Milonak

Na tomto výtvoru jsou jediným kladem přerostlá monstra. Vše ostatní je zdlouhavé a nudné, bez tahu na branku, případně úsměvné až trapné - a to dialogy a zejména pak nafetovaný Rock, který v tomto veledíle působí doslova pitomě - na rozdíl třeba od Herkula. Chtěl jsem se pobavit něčím jako King - kong, ale tohle mu nesahá ani po paty. ()

hovnocuc

Mam rad filmy s prerostlejma zviratama (vcetne Dwayne Johnsona). Mam rad filmy, ktery jsou akcni a svistej. Mam rad filmy, kde se hodne strili a demoluje. Mam rad filmy, ktery nejsou dlouhy. A mam rad filmy, co si umej udelat prdel, jakkoliv jednoduchou...jako treba fuckujici gorilu. Pak jim umim odpustit, ze je to celkem picovina. A tohle byl presne von. Bavil jsem se. ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (více)

The Division míří do kin

The Division míří do kin

20.04.2018

Zatímco se stále debatuje o tom, jak moc se povedl Tomb Raider a jak moc Rampage Ničitelé, Hollywood nepřestává chystat další herní adaptace. Tou nejnovější je The Division, filmová verze dva roky… (více)

John Cena jako Duke Nukem?

John Cena jako Duke Nukem?

23.01.2018

Warcraft ani Assassin's Creed se k pokračování neprobily, takže stále čekáme na videoherní adaptaci, která tomuhle subžánru vybojuje ostruhy. Bude jí březnový Tomb Raider? Anebo dubnový akčňák… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle