Our Girl (TV seriál)

Drama / Válečný

Velká Británie, 2014–2020, 26 h 24 min (Minutáž: 51–59 min)

Tvůrci:

Tony Grounds

Ben Foster

Michelle Keegan, Ben Aldridge, Lacey Turner, Seán Ward, Rolan Bell, Sean Sagar, Shalom Brune-Franklin, Harki Bhambra, Luke Pasqualino, Nico Mirallegro, Will Attenborough, Amy-Leigh Hickman, Kaine Zajaz, Iwan Rheon, Badria Timimi, Royce Pierreson, Olly Rix, Simon Lennon, Mark Armstrong, Lawrence Walker, Nick Preston, Angela Lonsdale, Arinzé Kene, Charley Palmer Rothwell, Michael James, Zubin Varla, Tamer Burjaq, Sean Gilder, Linzey Cocker, Jonas Khan, Farzana Dua Elahe, Molly Wright, Navin Chowdhry, Sean Gallagher, Kerry Godliman, Adam Astill, Yusra Warsama, Anna Tenta, Ruth Sheen, Chris New, Steven Elder, Farshid Rokey, Paul du Toit, Abdirahim Hussein, Caroline O'Neill, Alice Patten, Miroslav Zaruba, Judith Barker, Daniel Eghan, Matthew David McCarthy, Molly Logan, Richard Sutton, Flossy Grounds, Ade Oyefeso, Craig Hawks, Kirsty Averton, Laura Hopper, Nigel Partington, Becky Eggersglusz, Anthony Milton, Jay-Jay Botha, Richard Price, Aubrey Shelton, Kira Wilkinson, Abdi Hussein, Shu'aib Ally, Keenan Arrison, Siwan Morris, Tilly Vosburgh, Connor Allen, Faye Winter, Dineo Moeketsi, Nathan Fredericks, Lyle Davis, Khalil Kathrada, Graham Curry, David Terry, Joan Kempson, Mark Beswick, Lee Worswick, Anthony Oseyemi, Likho Mango, Abdi Mohamed Osman, Hlayani Mabasa, Paul Capatal, Craig Oxley, Sizwesandile Mnisi, Jed O'Hagan, Jack Parry-Jones, Lucy Aarden, Michelle Asante, Tom Fairfoot, Ify Mbaeliachi, Matt Newman, Paul Sloss, Jenny Wambaa, Grant Crookes, Kemi-Bo Jacobs, Guy Oliver-Watts, Graham Parrington, Colin Parry, Ash Patel, Amir Rahimzadeh, Nick Rogers, Faye Vaughan, Nicola-Jayne Wells, Clara Onyemere, Peter Landi, Dinita Gohil, Alexander Ellis, John Michie, Steve Toussaint, Hamza Jeetooa, Ben Batt, Gusion Lal, Clayton Evertson, Josh Bowman, Andre Jacobs, Dominic Jephcott, Becky Eggersglusz (a.z.), Tamer Burjaq (a.z.), Luke Pasqualino (a.z.), Anna Tenta (a.z.), Aubrey Shelton (a.z.), Shalom Brune-Franklin (a.z.), Bianca Amato, Kevin Otto, David Dennis, Liz White, Farouk Valley-Omar

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• Arsenal83

Najväčšiu kravinu, akú chlap kedy vymyslel, je vojna a zabíjanie. A ženy to v rámci emancipácie nasledujú, to je fakt výhra. To už mi je vrchol rovnoprávnosti, že môžem chcípnuť s inými dementami v afgánskej púšti, kde v prvom rade ani nemám čo robiť.(24.4.2019)

Velmi dorá první série ukazující život vojenské medičky s dobrým zpracováním. Mohu doporučit. Další série nejsou tak kvalitní (Je to samozřejmě jen můj názor.) 70% 4*(13.9.2018)

• Natar

Někomu ve Velké Británii asi kape na Big Ben. Na všechny ty americké sračky o hodných Američanech v Afghánistánu nasadili ve Spojeném království korunu „dobrodružstvím“ vyšinutých anglánů tamtéž. Dementní a naivní děj v kombinaci s červenou knihovnou dehonestuje tohle téma na dřeň. Po čtvrtém dílu už by se k tomu vrátil jen brutální masochista. Tip pro scénáristy: Efektnější by bylo, kdyby se do „krásné a sympatické“ Angličanky zamilovali všichni v jejím družstvu a navzájem se povraždili – ovšem předtím jí samozřejmě u čaje a sendvičů s okurkou hromadně znásilnili. To by teprve byla pecka!(28.6.2020)