poster

Midnight, Texas (TV seriál)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 2017 - 2018, 13 h 37 min (Minutáž: 43 min)

Předloha:

Charlaine Harris (kniha)

Hudba:

Jacob Groth

Hrají:

François Arnaud, Dylan Bruce, Arielle Kebbel, Jason Lewis, Peter Mensah, Sarah Ramos, Yul Vazquez, Kellee Stewart, Taylor Gildersleeve, Lora Martinez-Cunningham, Michael Shamus Wiles, J.D. Garfield, Kat Sawyer, Mark Sivertsen, Lawrence Gilligan, Michael E. Stogner, Sean Bridgers, Evan Jones, J. Nathan Simmons, Zahn McClarnon, Anthony De Longis, Mia Stallard, Beth Bailey, Christopher Heyerdahl, Sarah Minnich, Matthew Page, Breeda Wool, Barbie Robertson, Parisa Fitz-Henley, Rob Franco, Bernardo Saracino, John-Paul Howard, Kenneth Miller, Nestor Carbonell, Josh Kelly, Jaime Ray Newman, Chelsea Edmundson, Dennis Keiffer, William Sterchi, Marissa Cuevas, Bellina Logan, Rondi Reed, Rio Alexander, Oscar Avila, Keith Jardine, Martin Klebba, Michael Harney, Trace Lysette, Alison Whitney, Mindy Sterling, Jamie Bernadette, Eric Steinig, Jasmine Cephas Jones, Nick Lee, Jaime Murray, Sterling Jones
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Filip.Kazi
  ****

  Mám rád tyhle nadpřirozené seriály.A když už nepokračuje Grimm,tak tohle byla jasná volba.Menší zapadákov někde v Texasu,kde nežijí pouze obyčejní lidé.Různorodá skupinka hlavních protagonistů.. A když se vám tam začne sjíždět nadpřirozená,démonická pakáž z okolí,protože si prastarý démon řekl,že je opět čas na otevření hranice mezi světy,tak máte na problémy zaděláno.V druhé sérií do toho přidáme nějaké to rodinné prokletí čarodějnice,záhadného léčitelé s ufiknutou hlavou za obrazem a bude zase veselo.Je to celkem zábavné,dobře se na to kouká.I když některé situace jsou lehce nedotažené..chybí tomu větší hloubka,místy hodně béčkové momenty a efekty.Škoda,že to nevyužilo a nevyužije potenciál,který by to mohlo mít....ale sledovanost tragická,tak to druhou sezónu logicky nepřežilo.*S01-80%;S02-zatím 80%(25.9.2017)

 • evilmind
  ***

  Mezi "supernatural" seriály spíš horší průměr. Spousta dost špatných digitálních triků nezachrání chvílemi originální mytologii a zápletky.(3.11.2018)

 • Pajky3
  ****

  Od Midnight, Texas jsem očekával, že by mohl nabídnout něco ve stylu True Blood s trochou Supernatural. Což mi na první poslech nezní úplně špatně, takže to stálo za vyzkoušení. Začnu obsazením, které se rozhodně nedá označit jako okoukané. Přesto však nabízí několik povědomých seriálových herců. Příběh taky není úplně špatnej. Hlavní hrdina přichází do městečka, kde nic není tak, jak se na první pohled zdá. A postupně se dozvídá, že v dalším osudu městečka by měl sehrát klíčovou roli. Škoda je závěru, který mi přišel takový nedotažený a vcelku nijaký. Pokud by byla další série, tak bych se nezlobil, protože takových seriálů moc není. Pokud nebude, tak na Midnight, Texas nebudu vzpomínat ve zlém, protože dokázal zabavit a koukalo se na něj dobře.(26.9.2017)

 • Morholt
  ****

  Další z rodiny seriálů, ve kterých různé nadpřirozené potvory žijí v poklidu mezi námi. V tomto případě je tím místem texaské městečko Midnight, kde v místní hospodě můžete narazit na anděla, upíra, čarodějnici i obyčejnou nájemnou vražedkyni. Všichni si tu v klidu vegetujou, dokud si jeden z pekelných šéfů neusmyslí, že je načase se zase podívat nahoru a za vstupní bránu má sloužit právě Midnight, protože tam je hranice mezi světy nejtenčí. Nejedná se sice o nic extra promyšleného, ale jsou tu fajn postavy, přičemž žádná není vyloženě na pěst, solidní záporáci se tu profilují jak ze světa přirozeného, tak toho nadpřirozeného (boží Breeda Wool) a i když je tu sem tam vidět, že by se hodil nějaký doláč navíc, líbily se mi i digi potvory. Herecky bez výhrad a okoukanější obličeje jako jsou Mensah s Arnaudem výborně doplňují ti méně známí. Za mě úplně v pohodě a na druhou řadu se rád podívám. 75%(2.10.2017)

 • Gogo333
  ***

  True Blood mám hodně rád, takže jsem se dost těšil na další autorčinu sérii. Postavy jsou víceméně fajn, máme tu pár známých tváří. Příběh mě bavil. Bohužel některé epizody mi přišly zbytečně natahovaný, často tam postavy zmateně běhaly sem a tam a hrozba se nějak vyřešila sama. Celkově to je takové slabé a něco tomu chybí. TB se to nemůže rovnat. Je to veliká škoda. Myslel jsem si, že budu mít aspoň náhradu za Grimm. 65%(2.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace