Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na útěku - živí se totiž testováním nedostatků zabezpečovacích systémů ve věznicích. Uplynulo už několik let, kdy se stal obětí zrady a musel sáhnout až na dno svých sil, aby unikl z nechvalně známé prosklené Hrobky. Po tomto úspěchu mu prestiž ještě stoupla, získal množství nových zakázek a nyní čelí nové velké výzvě. Jeden z členů jeho týmu zmizí a ocitne se v tajném technologickém zařízení s příznačným názvem Hádes. Tajemná organizace v něm vězní unesené osoby, které disponují důležitými informacemi nevyčíslitelné hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i mezinárodně hledaní zločinci - nikomu z nich se zatím nepodařilo dostat se ven. Jediná cesta pro Raye Breslina tak znovu vede směrem dovnitř... (Forum Film CZ)

hony23 odpad!

Kdo má v blahé paměti povedenou jedničku, ve které Sly s Arniem prchali z vězení, tomu musí při sledování dvojky téci z očí potoky krve. Přestože jsme zvyklí, že pokračování bývají slabší jedniček, tak hrůzostrašný propadák nikdo nečekal. Ne, tohle se opravdu nedalo dokoukat do konce! ()

clint123

No už ma nebaví čítať samé negatívne komentáre, mne sa film páčil, áno nie je to žiadny kino-hit do detailu prešpekulovaný a pod. -súhlasím, ale ak sa pri filme človek baví a odreaguje sa tak to je fajn. Pre mňa bolo akcie dosť (a tak detailne som sa na tie výbuchy neviazal). Aspoň tam nebolo žiadna sladota a romantické výlevy ale zato temné väzenie a atmosféra a zmeny farby obrazu boli vpohode. Stallone je plnohodnotná hlavná postava a áno aj Huang je hlavnou postavou a Bautista vedľajšou ale čo chcete ak je film pol na pol USA - Čína, tak aj čiňania chcú tam mať v hlavnej role svojho herca, no čo už, jasné že ak by bol Stallone ten najhlavnejší hrdina filmu bol by som radšej. Od tohoto režiséra som taktiež videl horor (slasher) -Silent Night a takisto sa mi páčil. Asi je to celé o tom jak to komu sadne. ()

Franki69

Tak to se doopravdy nepovedlo. Evidentně předčasně probuzený a ještě rozespalý Sylvester hraje ve svém filmu za evidentně asijský kapitál v podstatě cameo. Na začátku si trošku zastřílí, na konci se proběhne a nechá se trochu okopávat. Kdybych si nepřečetl jméno režiséra a jeho věk, tak bych byl ochotný se vsadit, že to celé vedl a zaplatil rozmazlený čtrnáctiletý synek nějakého čínského miliardáře jako svůj školní projekt v předmětu „popkultura minulého století-natoč akční film“. V hlavní roli je tedy po celé Číně oblíbený kungfu bitkař Xiaoming Huang, kterej když kopne, tak letíte 20 metrů. Je to vážně celé takové přiblble chaotické a zmatené, žádný escape plán nečekejte, jde jen o sled nahodile se vršících událostí a narážek, které mohly být seřazené v náhodném pořadí. Věznice Hádes připomíná vystěhovanou diskotéku a jako tepličáka mě potěšily tu a tam sršící modrožluté blesky, trestající odsouzence. A aby se vůbec něco dělo, ve filmu jsou naprosto otřesně nasnímané rvačky, při nichž aktéři porušují gravitační síly a fyzikální zákony. Celou tu bídu dovršily tři bledí holohlavci s líčením zombie, jejichž několikrát opakovaná, rádoby ultimátní věta zněla „We are legends“. S tímhle akčním déčkem prostě neztrácejte čas a za těch cca 85 minut si zkuste třeba vyřezat lodičku z kůry nebo opravit doma rozviklaný botník. Dávám 15%. ()

PatrikP4

To to mělo bejt? Jednička fakt dobrý, ale dvojka? Nuda... Jsem zvědav na trojku, a doufám že bude daleko lepší... I když asi ne... Všiml sem si tady komentáře od Geginy a film byl natočen za 19 dní... Super rychlokvaška a nepovedená... Asi jeden z nejhorších Stalloneho filmů v kariéře... ()

BloomGeorge odpad!

To snad není ani film. Nudné, bez příběhu, vysvětlení. No National Geographic má všechny pořady lepší jak tenhle film. Jsem nečekal, že tohle někdy řeknu u pokračování velice vynikajcího filmu, ale musím říct, že větší kravinu jsem neviděl. Chce si to na něco hrát a ono si to ani nehraje. Bohužel nejde ani usnout a spinkat bo vás to vyruší vždy nějakou hovadinou. Doporučuji nekoukat a nekazit si jedničku :-( Smutné, ale pravdivé. ()

luki00

No...tohle se opravdu nepovedlo, to že byl film natočen za 19 dní a to že se nějaký číňan snaží napodobit Van Damma beru... ale to co předvedl Sly.. NE...za mě jedna hvězda za zdařilého záporáka. ()

Saxos odpad!

Pěkně jsme si pět let počkali a za odměnu a vytrvalost jsme dostali ten správný shit. Úplně zářný případ toho, kdy poměrně koukatelný prvopočátek spadne v pokračování na dno žumpy. Jelikož jsem v poslední době nenarazil na nějaký absolutní brak, tak zde hvězdu šoupnu taky do žumpičky a ani ta snaha všech co se na filmu podíleli mě neovlivní. ()

Marauder odpad!

Rozmýšľam či ten kameraman nebol feťák čo pár dní neostal svoju dávku lebo sa mu tak klepala ruka celý film že takmer aj mňa kleplo. Nápad bol príšerný a takisto aj prevedenie. A miestami aj tie efekty boli na porazenie. Čakal by som že keď už moderný film a hrá tam aj Sylvester tak sa aspoň trocha posnažia ale bohužiaľ nestalo sa. A ani Sylvester to nijako nezachránil. Proste úplná katastrofa.10/100 ()

nicolePavs

Když jsem si to pouštěla, čekala jsem, že to nebude nic moc, ale až takhle špatný? To jsem byla opravnu překvapená. První díl TOP, který by se obešel bez pokračování, ovšem tohle původnímu filmu nesahá ani po kotníky... ()

Mersis odpad!

Tak po celkem slušné jedničce totální ho*no. Efekty jak za císaře klacka, děj úplně mimo. Škoda, změnit scénář a nedělat z toho nepovedené efektové divadlo, tak to mohlo mít nějakou sledovatelnou formu. ()

brasek odpad!

Sylvester Stallone vyzerá v tomto snímku ako nabotoxovaná princezná. Príbeh je lacné a laxné nič, filmári vsadili na mladých a akciu, nabotoxovaná princezná mala byť čerešnička v príbehu a ťahák pre fanúšikov. Realita je však taká, že ide o jeden z najtrápnejších filmov. ()

Skylwalker42

Tohle má být jako co? Pokračování docela zábavného béčka, kde hlavním lákadlem byla premiéra dvojky Sly a Arnold? To snad ne. Tohle je ubohost. A dost velká. ()

KukulienkaHO

Sylvester Stallone a Dave Bautista v rolách protagonistov... velké hovno! Maximálne tak prvý v prvej kope vedľajších postáv a druhý možno tak v tretej. Pokračovanie, ktoré vzniklo po 5 rokoch - a takýto shit to je. Nie, žeby som bol nejak sklamaný, ako takýto výsledok som čakal vzhľadom na hodnotenia a aj po zhliadnutí traileru. Ten film je skrátka prázdny, a to extrémne. Od postáv, cez príbeh, až po koniec. Jednotka bola úplne kvalitatívne niekde inde. Všetko mala pekne spracované, plánovanie úteku bolo vzrušujúce a pútavé, skvelá atmosféra a napätie... a samozrejme fantastická dvojka hrdinov. Tu nefunguje z toho nič. Všetko je odfláknuté. Jedine tak zvrat bol fajn - pre mňa dosť neočakávaný. Sly bez Arnieho sa tiež nepredviedol (vlastne ani nemal možnosť). No... vyzerá to tak, že ďalšia filmová séria (respektíve filmový svet) sa dodrbala skrz peňáze. ()