Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na útěku - živí se totiž testováním nedostatků zabezpečovacích systémů ve věznicích. Uplynulo už několik let, kdy se stal obětí zrady a musel sáhnout až na dno svých sil, aby unikl z nechvalně známé prosklené Hrobky. Po tomto úspěchu mu prestiž ještě stoupla, získal množství nových zakázek a nyní čelí nové velké výzvě. Jeden z členů jeho týmu zmizí a ocitne se v tajném technologickém zařízení s příznačným názvem Hádes. Tajemná organizace v něm vězní unesené osoby, které disponují důležitými informacemi nevyčíslitelné hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i mezinárodně hledaní zločinci - nikomu z nich se zatím nepodařilo dostat se ven. Jediná cesta pro Raye Breslina tak znovu vede směrem dovnitř... (Forum Film CZ)

E lan odpad!

Huáááách, hu, buch, držžžžž, grrrrrrrr... Opravdu je tam hodně famózních scén a hlášek, to se musí uznat. Celou dobu jsem tak nevěděl nic, vůbec nic, o co se jedná, kde kdo je, proč tam je, co dělá a jestli je dobrý či zlý. Na konci jsme se s manželkou shodli, že byli zlí všichni. Opravdu hodně zlí, protože na tomhle filmu není nic dobré. Bohužel se tomu nedá ani smát jako jiným "kvalitním" béčkům. V našem případě ani Aperol nezabral a já to tak výběrem pěkně zbabral. ()

rublik05

Jednička byla originální, poutavá, dobře natočená a zahraná. Plán útěku 2 působí tak trochu jako chudý příbuzný, jako slabý odvar. Nejen že má šíleně jednoduchý až stupidní děj a v každém záběru připomíná laciné akční béčko nevalné kvality, otřesní jsou ale také samotní herci. Nenajdete tady ani jednu postavu, která by se chovala smysluplně nebo by byla alespoň nějak solidně zahraná. Atmosféra je těžce na nule, hloupější scénář už snad ani vymyslet nešlo, kamera a střih jsou doslova utrpením. Souboje jsou vesměs nudné, přestřelky taktéž, každopádně se jedná o jediné pozitivum celého filmu. Mimo akční scény je Plán útěku 2 naprostá ztráta divákova času a naprostý výsměch akčnímu žánru. 1/10. ()

Boris. odpad!

Tak tohle byl slušněj propadák. Jednička byla dost dobrá, ale tohle byl lacinej levnej brak, kde vystupujou jen nesympatický neherci, který maj ve scénáři asi jen "hlavně čum drsně a vono to nějak dopadne". Slyovi bych dal aspoň tu jednu hvězdičku, ale ve filmu se moc neukazuje, tak to tentokrát necham bez bodů! ()

waska

Třetí film Stevena C. Millera který jsem viděl a musím si přiznat, že nevím, který z nich je horší. Nudné, bez děje, předvídatelné, zmatené... ()

bearmeedek odpad!

Ukrutně mdlé a uslintané Céčko. Neuvěřitelně řídká filmová stolice. Že by Sly byl už napaden stařeckou demencí? Musel přece vidět ten rozdíl ve scénáři mezi jedničkou a dvojkou. ()

Acrobat odpad!

Dôkaz namiesto sľubov kedysi spomínala istí ostrá značka, a definíciu samotného dna ponúka aj Steven C. Darmo mu bude osudovú hudbu robiť kópia M83, to čo sa na diváka vypustí v podobe najnelogickejšie usporiadaných scén, vycucaných point, je nesmierny hnus, ktorý uráža vo svojej podobe. Absolútne neprehľadná zmiešanina písaná za pochodu z voiceoverom, ktorý ti má vysvetliť prečo ten Číňan robí tie krížiky. Loviť sa musí v pamäti, kde naposledy pôsobil film tak nesúrodo, rozpadnuto, pričom neexistuje objektívny prvok jeho scelenia. Herci sú epizódový, miestami zavadzajú, je ich veľa. Nič sa nevysvetľuje, Steven C. si ide ako vždy svoje. On sa pozerá vpred, nie vzad. Hades Nehades, nehádaš nič, len hádžeš scénky bez logiky Steven C.! Celé zle. (videné 25.08.2019, BDrip) ()

gemi

Tohle je tak stupidní film, že by byl stupidní, i kdyby jej natočili uprostřed osmdesátek. Takovou volovinu člověk nevidí každý den. To je tak, když necháte scénář napsat člověka po lobotomii. První čtvrtina filmu je standardní akčňák, ale jakmile se děj přesune do "vězení", tak se veškerý děj zcvrkne na souboje a je to tak ukrutná nuda, že se to nedá vydržet. A ty hlášky! Některé jsou tak stupidní, že jsem si je musel pouštět několikrát dokola - nevěřil jsem vlastním uším. Prej: "My jsme legie". Pche! ()

Klajondr

Minulej díl jsem si celkem užil, i když jsem ho v televizi viděl asi 5krát. Ale tohle? Pevně doufám že rychle zapomenu, co jsem právě viděl. Takovej downgrade jsem vůbec nečekal. Prosím, všechno, jen ne vidět tohle znovu. ()

RAFT

Tak,tohle se opravdu nepovedlo ,zlatý první díl.Tohle Sylvester Stalone posral ,to už vážně chce být jako Steven Seagal který,vleze do každého blbého filmu,tohle Sylvestre opravdu ne.Děj totálně na prd ,vězení to byl nějaký sklad s malýma robotama nebo co to vlastně bylo zač.No jestli ,bude třetí díl něco podobného jako tento ,tak to bude vrchol.Tenhle díl nechci už ani vidět.40% s odřenýma ušima. ()

john.h

Naprosto nehorázná slátanina, do které nechápu, jak se dostal můj oblíbenec Sly a ještě pak Bautista. Má to naprosto šílené vizuální efekty a to tak, že to vypadá vizuálně hůř než nějaké béčko z devadesátek od Paula W.S. Andersona, které je ještě k tomu na rozdíl od Andersonových guilty pleasure pecek značně nevydařené. Na těch vizuálních efektech musel pracovat nějakej fanda After Effects začátečník. Výbuch na začátku vypadá jak nějaká nepovedená videomontáž s low res výbuchem staženým z YouTube zdarma a ještě k tomu zdeformovaným a nepřirozeně průhledným. Střelba z pistolí je pak kapitola sama pro sebe. Evidentně dodělané muzzle flashe, které nesedí světelně k okolnímu prostředí a pistole vůbec samozřejmě "nekopou" (nejvíc je to vidět, když Bautista nastoupí s kulometem a vyprázdní zásobník, aniž by se mu hnula ruka). Evidentně to někdo dělal s tím, že si toho divák ani nevšimne, ale všiml a fakt to film posouvá do bahna. Kromě tohoto extrému jsou samozřejmě příšerní všichni ti neznámí "herci", debilní scénář, nezvládnutá režie (Sly utíká z vězení, po nějaké době utíkání je v nějakém velíně, kde je v dialogu se záporákem, střih a Sly je zpět ve vězeňské lokaci, ze které utekl, kde si dá se záporákem pěstní bitku - evidentně ji prostě rejža chtěl v tomto "atraktivnějším" prostředí bez ohledu na logiku místa, času a posloupnosti děje a do jiného časového úseku ji prostě nacpat nešlo, protože by to bylo logicky ještě horší. Na druhou stranu jsem se ale nějakým záhadným způsobem poměrně bavil nad tou veškerou debilitou a Sly je prostě pořád extratřída, takže jsem se rád podíval na to, co to tam vyvádí. Má tam tu zmíněnou ruční bitku tělo na tělo a pár dalších mini scének, kde je cool. To mi k radosti a dvěma hvězdám stačí. ()

vozralec

Super mega hajtek akční thriller. Zase taková bída to není. Prostě normální film. Jo a občas tu hraje Stallone. Několik trapných WTF momentů. ()

ANTYCHRYST

Nevěřil jsem místnímu hodnocení.. nu dobře..beru zpět... Tvl!!! Po naprosto luxusním prvním filmu... přijde tohle??!! To jako vážně??.... Efekty laseru..z roku 1950.. nejlevnější triky.. hudba na zebliti.. též z roku krále klacka...Třešinka..je vězení natáčené v černé místnosti 10x 10 m!!.. nemám slov..takhle to dojebat a udělat z toho film kategorie D ... Jedna hvězda za toho velkýho zabijáka...15% a jsem krajně znechucen.. ()

mimozakon

...alebo o tom ako sa Sly chcel zase z basy dostat... aj ked tentokrat nebol hlavnym utekacom....a celkom som sa v tom stracal (1 algoritmus z 5) ()

Cooller odpad!

jednička dobrá, tohle je do nebe volajici sračka... nema to nic společnýho s jedničkou krom toho že tam je italský hřebec ()