Rob (Marlon Wayans) se po rozlučce se svobodou probudí ráno nahý v hotelovém výtahu, pár hodin před svojí svatbou. Za každou cenu se snaží dostat do kostela včas, jenže shodou okolností se místo v kostele octne ve vězení. Když už se zdá, že z této situace není žádného úniku, začne padat časoprostorem a ocitne se opět nahý v hotelovém výtahu, ten stejný den ráno. Rob prožívá toto ráno znovu a znovu, dokud si svůj život nedá do pořádku a nestane se mužem, kterého si Megan (Regina Hall) a její otec představovali. (alisa.upir)

ramislav

Casove smycky mam fakt rad a na tohle jsem se tesil. Prvni polovina fakt super a potom to ztraci dech. Kazdopadne se jedna o prijemnou jednohubku, ktera urcite pobavi celou rodinu :) ()

vieriX

Wayans je neskutečné hovado prostě jeho klasika. Tu prdel ukazuje čím dal častěji. Ale vesměs sem se dobře bavil ()

Fungore

Přidávám jednu hvězdičku za snahu. Ale jsem zklamaný. Marlon je tu spíš trapný než vtipný, nudné opakovačky, které se brzy ohrají, stupidní konverzace, přehrávání.. já nevím, je to jako kdyby se Marlon snažil hrát parodii, ale film se přitom snaží tvářit vážně a celkově to nefunguje. Tohle nedopadlo dobře, ale věřím tomu, že se u toho pár nenáročných lidí pobaví. ()

blazma

Vyjímky a zázraky se dějí. Nějak takto by jsem popsal můj zážitek s tímto filmem. Marlonovi parodie a komedie mi většinou přijdou stupidní a trapné.. Tady jsem se ale bavil, humor byl přiměřenej, vtipnej.. na odlehčení super. ()

Kushina

Tato lehce obyčejná americká komedie neměla nic, čím by mě dokázala překvapit. Vtipy se mi zdály ohrané, humor byl klasicky americký, což v 90% případů znamená nudu, atd. Film dle mého názoru bral inspiraci z filmu: "Na hraně zítřka", což bylo opět neoriginální. Vlastně to byl spíš takový pohodový film na večer, který neurazí, nenadchne a nepřekvapí. 45% ()

v.indruchova

_neberte to vážně, nic nečekejte a na nudné odpoledne je to fajn. Taková oddechovka. S malou detektivní zápletkou. Počítáte s přeafektovanými černochy, tak to bude v pohodě:)_ ()

DJMaroko

Super film u kterého stále čekám na český dabing. V podstatě je to jako Na hromnice o den více. Film určitě stojí za zhlédnutí Marlon Wayans je opět skvělý ať žijí nahé zadky "sahá mi někdo na zadek". ()

Smashed

Taková prima oddechová komedie, která zabije čas když nevíte co dělat. Chlapík se dokola a dokola probouzí nahý ve výtahu a snaží se dostat na svou svatbu, ale vždy se probudí zase nahý ve výtahu. Nejprve to bylo vtipný, ale čím častěji se vracel do výtahu, tím víc mě to nudilo a zdálo se mi to už ohrané, ale dokoukala jsem to do konce a jsem ráda že už se konečně vzali :-) ()

PanLord

Bohužel jsem z tohoto filmu velmi zklamaný. Námi milovaný Marlon se z kontroverzního, nekorektního a absurdně vtipného šaškoherce stal přizdikakánkem hledající lásku a uznání svého tchána. Absolutně nezajímavý film, jenž nejde prakticky dokoukat bez umírání nudou s rukou v kalhotách. Opravdu si ušetřete onen drahocený čas a jděte se projít, uděláte mnohem lépe. ()