Titans - Série 2

(série)
USA, 2019, 10 h 5 min (Minutáž: 41–53 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Teagan Croft, Brenton Thwaites, Anna Diop, Ryan Potter, Drew Van Acker, Demore Barnes, Alan Ritchson, Minka Kelly, Conor Leslie, Esai Morales, Iain Glen (více)

Epizody(13)

Dick Grayson se s Titány znova setká v San Francisku a nebezpečný nepřítel toužící po pomstě se je rozhodne rozeštvat. (Netflix)

matous20063

Ok, tohle nebylo moc dobrý, byl to spíš přehled toho jak seriál nedělat, do 8. epizody to bylo fajn, ale pak to šlo prudce z kopce, nuda,děs a bída.Nato že epizody občas odbíhají od celé zápletky jsem si už zvyknul, takže i když je to občas otravné tak jsem to nijak nevnímal. Nebudu ani komentovat hl. záporáka, protože to není možná jak takovou fucking badass postavu můžou tak dokurvit. V závěrečné epizodě je hodně věcí které nedávají smysl. Superhrdinové kteří jsou prakticky k ničemu a vypadají extrémně goofy. Prakticky ty tři hvězdy si zaslouží jen těch 8 epizod. V těch dalších se i ztratila nějaká touha pustit si další epizodu, prostě jsem to dokoukal z donucení. 60% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Věci se nevyhnutelně rozkládají... A umění života spočívá v tom, jak je poskládáme dohromady." Dick Grayson vyjde ze stínů a stane se vůdcem nebojácné skupiny nových hrdinů, kteří jdou proti Deathstrokovi a záhadné organizaci Cadmus! Ve finále Dick vyrazí do posledního boje s Deathstrokem a jelikož robinovský kostým spálil, musí se na souboj vybavit novým. Ano! Zrodil se legendární Nightwing, ochránce Blüdhavenu. Finále je trochu úsměvné, protože Nightwing bojuje s Deathstrokem a všichni ostatní sedí v autě. Wonder Girl když padá elektrický sloup asi 1000× probodne Superboye pohledem, ale ten si toho asi vůbec nevšimne, chytí sice kulku za letu, ale pomalu padající sloup zachytit nedokázal. Řekl bych, že až zbytečná a nepochopitelná smrt Wonder Girl. Taky Gar v podobě tygra ve finále všechny terorizuje, přičemž mu tam pak na konci lidi tleskaj, přitom nic neudělal. Je mi líto, že si seriál po většinu série drží tempo a kvalitu a ve finále pak spadne na hodně nízkou úroveň. Navíc to finále je i hrozně špatně sestříhaný, zmatený. Jedno velké pozitivum je Iain Glen coby Batman. Ty 4* jsou pro tuhle sérii možná i moc. - 70%. ()