Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů. (Falcon)

M.i.k.e

jednička nebyla žádné extra světoborné dílo,ale bavila mě mnohem víc.Minimálně mi přišla vtipnější.Dvojka se sice snaží tu vratkou myšlenku převodu hry na plátno sice trochu víc rozvinout a nabídnout relativně svěží nápady,ale funguje to překvapivě o fous hůř.Každopádně děti se bavili a to je v tomhle případě důležitější...60% ()

Johnny.ARN

Jednotku som videl za veľmi zvláštnych okolností a tak som si povedal, že si z toho urobím tradíciu a tieto nasraté vtáky budem kukať v kine. Dvojka opäť prináša zaujímavý príbeh, posolstvo a jednu skvelú scénu, takže od jednotky sa nejak extra nelíši. Divák sa aj zasmeje, aj zamyslí, hlavne sa nenudí, má to spád a rozumnú minutáž. 2 z 5 ()

Lachtaan

Finští videoherní ptáci v americkém kabátě jsou zpátky a jede se v naprosto totožných kolejích jako v původním filmu. Zápletka možná disponuje zajímavějšími aspekty i větší smrští vtípků pro malé i větší, ale sešel jsem se s několika specifickými vadami, přes které u mě nejede vlak. Vykrádačka songů z jiných animáků či repetetivnost scén z obdobných děl mi přišly až moc okaté. Smůla tvůrcům, že si dokážu takových prkotin povšimnout. ()

BROKEN_

Líbila se vám jednička? Tak dvojkou nebudete zklamaní. Nejlepší scéna - na záchodě, to bylo sakra povedené, umíral jsem smíchy. :) ()

oveckaoa

Druhý díl mě přijde daleko lepší než první. Jak zápletka tak i děj humorově je tam tak jeden dobrý vtip z dvaceti, ale to nevadí jelikož ani jednička nebyl vtipná. Postava Silver a těch malých ptáků je zajímavá a vtipná a baví naopak z Chucka udělaly buzeranta a nudí soundtrack se povedl úplně. 60 procent pokud to vydělá klidně bych bral i další díly. ()

Bobik9

Druhý díl šel s kvalitou hodně dolů. Bohužel i na takovéto filmy dopadla americká kampaň, za "práva" a "rovnoprávnost! žen. Ženská tam všechny překoná, zatímco ostatní mužští hrdinové jsou totální tupci. Bravo. Jinak by to tak hrozné nebylo. Sranda tam docela byla. Trošku i drsnější vtípky než v jedničce, ale celý ten princip byl prostě špatně Nebo respektive ne špatně, ale na Angry birds špatně. Do tohohtle to nepatří. Obrovské zklamání. Amerika mi opravdu začíná vadit. ()

Master19

No a příště přidáme další ostrov a pak další, dokud na to budou lidi chodit... U dvojky to zatím funguje, ale jde zejména o spojenectví Ruďáka s Leonardem. Plné akce, dětinských vtípků a barviček. Pro děcka bez problémů. ()

Hollohlaway

Asi o chlup dospělejší zápletka než u prvního dílu, přesto na mě stále moc dětské, byť pár frků ujde a s roztomilostí to pracuje celkem solidně. ()

kenkaku

Aby mohlo pokračování fungovat jako POKRAČOVÁNÍ, musí být alespoň nějak konzistentní s č.1. A to se v tomto případě nekoná ani omylem. Z ničeho nic mají Birds několika násobně lepší praky (nejdřív se sotva trefí v rámci ostrova a teď už v pohodě přes vodu?). Prakticky od první chvíle působí #2 jako úplně něco jiného (s recyklací původních postav). Něco jako remake… Nebo jako postavit vedle sebe dějově Rychle a zběsile a Rychle a zběsile 9. Pravidla pokračování (vzít co fungovalo v #1 a vynásobit x2) se tu vůbec nedrží. Došlo na komplet přestavbu. Nekorektní humor zmizel a přibyl o třídu infantilnější, zcela hloupý a v extrému i cíleně nechutný (prasečí smrkance?). Pozn. k čemu byla ta dějová linka s třema vejcema? ()

keoma26

Uz hodne dekadentni, ale porad hodne, nekdy az extremne vtipnej mismas...nevim, proc, ale nekdy mi ta ujeta poetika necim pripominala Tajemny hrad v Karpatech ()

iXtr3m3

Skvelý rodinný animák. Perfektná hudba, výber pesničiek, štýl, ja som sa bavil spolu s dcérkou, takže kľudne si dám aj tretiu časť. ()

666Carnage

Já se bavil a to jak díky vtípkům tak hudebnímu doprovodu, který opět dodával nové vtipy. Animace se mi líbila a prostě to byla velice příjemná jednohubka, která rozhodně neurazí a pobaví. 75% ()

Hanys_

Vlastně pořád dost ok, ale chybí tam ta údernost hlášek z jedničky. Uvidíme co po dalších zhlédnutích. ()

Toy Story 4 v zámoří uspělo

Toy Story 4 v zámoří uspělo

24.06.2019

Letošní nadvláda studia Disney v kinech pokračuje, díky zámořské premiéře Toy Story 4: Příběh hraček si totiž připsalo další obří otvírák a nyní drží čtyři nejvyšší otevírací víkendy roku. Úvodní… (více)