poster

Tour de doping (TV film)

 • USA

  Tour De Pharmacy

Komedie / Sportovní

USA, 2017, 39 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (66)

 • verbal
  *****

  Opravdu kvalitních a seriózních sportovních dokumentů o cyklistice je jako hub po jaderném výbuchu. Proto vždy, když se objeví něco takto precizního a realisticky zpracovaného, musí prostě každému pravověrnému fanouškovi vrcholového velocipedování, padesátikilovému chcípákovi s obludnými stehny, majestátní figurou gynekomastického hajzlového pavouka, odřeným rozkrokem a gigantickým ohryzkem lačně zacukat v nechutně upnutých zapařených elasťácích těsně nad uhnitýma koulema a popadnout jej kompulzivní chuť dát si „vitamínový“ koktejl a začít šlapat. Legendární Tour de France 1982 je zde vykreslena zcela autenticky a bez příkras, doplněna skvostně restaurovanými dobovými záběry, bezprostředně upřímnými zpověďmi všech hlavních aktérů a citlivou narací snad nejslavnějšího Američana - fenomenálního džezového trumpetisty, prvního člověka na měsíci a nejlepšího HGHcyklisty všech dob. Prostě dokonalost, která vám okamžitě zvedne hladinu stanozolu v krvi a samým vzrušením rozbuší enormně zvětšenou chlopeň.(1.9.2017)

 • Malarkey
  ***

  Tour de France vnímám hodně okrajově. Sice se jedná o zřejmě nejtěžší sportovní disciplínu na světě, ale také se v ní skrývá největší množství feťáků, takže nemá moc čím zaujmout. Každopádně Tour de doping na tohle přesně naráží a to mě baví. Pořád je to ale o stupínek slabší, jak 7 dní v pekle. Trošku víc nechutné a trošku míň vtipné. Lance Armstrong ale hodně potěšil.(11.7.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Slime, dneska jste byl jako nejpomalejší jezdec vynikající. Jak to zvládáte v tomto tempu?" Já bych tedy na kole nezvládl tak vražedné tempo, že by mne míjely kráčející důchodkyně. Nicméně jsem si jist, že doping v cyklistice by si zasloužil lepší zparodování. V podstatě mě potěšila jen přítomnost mnoha hvězd a "zatemněný" Lance, který byl skutečně boží. Také jsem pro to, aby se mu vrátily všechny trofeje, protože v nadopovaném pelotonu byl bezkonkurenčně nejlepší nebo měl alespoň nejlepší materiál. A pokud si někdo myslí, že nejsem zcela spokojený proto, že taky dopuju, tak to není pravda. Vždyť kokain, heroin, anabolické steroidy, oxabolon i nandrolon jsou mé krvi obsaženy naprosto přirozeně.(11.9.2017)

 • Gilmour93
  ****

  Blood, sweat and tears…and extra blood.. Tohle téma si přímo žadoní o pozornost a po pravdě nevím, na co Szymanski tak dlouho čekal. Je to nekorektní, vulgární, šovinistické a neetické, přesně jako jednání těch skutečných hochů, co pochopili, že na velkých závodech nedosáhnete úspěchu, pokud pojedete „pane e acqua“ (italsky „chléb a voda“, slangové označení pro jízdu bez sypání). Účast Armstronga působí kontroverzně, protože s tím máslem na kebuli by se měl podobným paprskům spíše vyhýbat, ale já mám pocit, že tady bylo dovoleno vše. Stačí si vzpomenout na Itala JuJu Peppiho a jeho optimální posed pro sjezd. Mám za to, že penis přehozený přes štangli tu aerodynamiku mírně narušil..(13.9.2017)

 • Rex Mundi
  *****

  Rovnaký koncept ako 7 dní v pekle a rovnako gulervúca zábava, pri ktorej padajú sánky. Už dávno mi nič tak nepripomínalo starých Monty Pythonovcov ako táto dvojica šialených komédií. Toto je moja šálka čaju.(11.7.2018)

 • kulyk
  ****

  Jo. Ale jó! Láns si po desetiletích, kdy lhal všem a o čemkoliv, přičemž se zaklínal veškerými božstvy a klíďo přísahal i na herpes vlastní matky, dělá prdelky, tak to má být. Nyní již může padnout, tohle by byla taková hezká tečka za tím jeho příběhem. A i jinak - další parodická vcelkupecka.(29.10.2017)

 • MMR
  ****

  Už třetí z řady vtipných fiktivních parodií s Andy Sambergem. Asi nejslabší z nich, ale stále vtipná.(27.12.2017)

 • Spiker01
  ****

  Samberg a spol evidentně našli své útočiště :D Jsem zvědavej, co přijde příště. Ty camea jsou prostě nejvíc.(11.7.2017)

 • JohnnyD
  **

  Uškriekaná prvoplánová séria nie veľmi vtipných skečov s absolútne bohovským castingom, kde kraľuje Jeff Goldblum hrajúci klasického Jeffa Goldbluma.(28.10.2018)

 • Rominator
  ***

  V tomto smyšleném dokumentu zavzpomínají na 69. ročník Tour de France z roku 1982 samotní cyklisté a mnozí další... Mike Tyson řekne divákům, kdy přišel na to, že z něho bude profesionální boxer. Zlatým hřebem byl bez diskuze Lance Armstrong. Dobře obsazený byl Gustav Ditters, protože si ho zahráli John Cena a Dolph Lundgren. Are you saying "cheetah" or "cheater"? It's very confusing with your accent. What are you having trouble with? The way I say cheetah or the way I say "cheat-ah"?(31.12.2017)

 • nascendi
  *

  Niekedy ľutujem, že som si pred sledovaním filmu nič o ňom neprečítal. Toto je presne ten prípad. Mám rád humor každého druhu, mám rád paródie. U paródií chcem iba málo, aby sa tá tenká čiara medzi paródiou a trápnosťou neprekračovala. V tomto prípade bola za čiarou takmer trvalo. Ani neviem za čo som tomuto odpadovému filmu dal jednu hviezdičku. Najskôr za to, že moje trápenie sa bolo po 39 minútach ukončené. A na Szymanského si dám v budúcnosti veľký pozor.(18.7.2017)

 • dO_od
  ***

  // Docela vtipný, ale krátký a hrozně all over the place. Nápad na satiru dobrej, ale konečnej výsledek se zastavil někde na půl cesty. 5/10(15.7.2017)

 • eLeR
  ****

  Možno ešte o malý kus lepšie ako 7 Days in Hell. Bavila som sa.(15.7.2017)

 • Paxxx.cz
  ***

  Cyklo sport jde mimo mě, ale i tak jsem se u tédle další parodie docela nasmál - není to tak dobré jako 7 dní v pekle, nicméně pár věcí se hodně podařilo - viz zpočátku záhadně zatemněná osoba, která nevědomky odhalí svou tvář...6/10.(13.11.2017)

 • luka4615
  *****

  Stejně jako předchozí počin "7 Days in Hell", je i Tour De Pharmacy naprosto šílenou a geniální komediální záležitostí, u níž budete po celou délku "řvát" smíchy. Sešlo se zde totiž tolik známých tváří, které se tak sympaticky shazují, že to snad ani nemohlo dopadnout jinak. Začínám být vážně zvědavý do čeho se trio Andy Samberg, Murray Miller a Jake Szymaski pustí příště!(15.7.2017)

 • Kaluž
  ***

  Citelně slabší než předchozí tenisové peklo, přesto se mi i zde místy slušně zavlnila bránice (Freddie Highmore s knírkem je top a za toho Armstronga obrovský palec nahoru). Doufám, že v té sportovní dokumentaristice budou u HBO pokračovat… třeba taková sonda do zákulisí šachových turnajů by mohla být vpravdě výživná. Obzvlášť když v ní bude dělat rošádu Andy Samberg v roli sovětského velmistra.(7.8.2017)

 • JJ.Gibson
  **

  Sice mi to bavilo víc, než 7 dní v pekle! Ale pořád, je to strašný :D Ale musim uznat, že sehnat tolik známých "ksichtů" kvůli takový "píp" se vážně jen tak nevidí!(22.11.2017)

 • ArsenalEagle
  ****

  O něco slabší než 7 dní v pekle. Tentokrát to totiž místo hlavních představitelů táhnou hlavně cameo. A John Cena (but you cant see him). Přiznám se, že jak bych byl schopný se na tenisovou předlohu podívat na dvojnásobnou metráž, tady byla 3/4 hodina hraniční.(8.8.2017)

 • Morholt
  ****

  Vlastně tu mám tu samou výhradu, jako u 7 Days in Hell a to že se tu až přespříliš tlačí na pilu co se sexuálních narážek týče. Fakt je taková legrace, když čouhá cyklistovi z trenek péro? Ale jinak je to zase prča, která si utahuje snad z nejzfetovanějšího sportu na planetě. I tady se podařilo splašit plejádu známých tváří na čele s Lancem Armstrongem, který tohle nejspíš dostane ještě pořádně sežrat. Jsem zvědav, co si vezme Szymanski na paškál příště. 80%(14.7.2017)

 • kajas
  ****

  "Sedm dní v pekle" mě neskutečně bavilo asi i díky tomu, že na tenis čas od času kouknu (na Wimbledon zvlášť). K cyklistickým závodům naopak žádný vztah nemám, přesto mě chlapci kolem Samberga zase dostali, natlemila jsem se a klobouk dolů před Armstrongem, že do toho šel.(25.7.2017)

<< předchozí 1 2 3 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace