poster

Zvrhlé panství (TV seriál)

 • USA

  Another Period

Komedie

USA, 2015–2018, 11 h 23 min (Minutáž: 21–22 min)

Režie:

Jeremy Konner

Hrají:

Natasha Leggero, Riki Lindhome, Armen Weitzman, Michael Ian Black, Beth Dover, Jason Ritter, Paget Brewster, Christina Hendricks, Lauren Ash, Brian Huskey, David Koechner, David Wain, Nancy Friedrich, Thomas Lennon, Jon Daly, Kate Micucci, Missi Pyle, Rachel Blanchard, Rich Fulcher, Will Sasso, Kate Flannery, Shoshannah Stern, Jack Black, Tim Heidecker, Lauren Lapkus, Jackson Nicoll, Rick Overton, Ben Stiller, Stephen Tobolowsky, Brian White, Jessica Chaffin, Ravi Patel, Josh Fadem, Artemis Pebdani, Joss Whedon, Moshe Kasher, Brett Gelman, John Ennis, Nick Kocher, Alison Fernandez, Chris Parnell, Matt Besser, Donna Lynne Champlin, Vincent Rodriguez III, Kate Berlant, Roni Akurati, Erik Charles Nielsen, John Levenstein, Betsy Sodaro, Shiloh Nelson, Lou Diamond Phillips, Jeremy Konner, Alice Hunter, Bebe Drake, Ron Lynch, Karen Maruyama, Jim O’Heir, Ron Funches, Aasif Mandvi, Rizwan Manji, Sugar Lyn Beard, Andrew Daly, Perez Hilton, June Diane Raphael, Michael Welch, Ryan Caltagirone, Samm Levine, Adam Pally, Moses Storm, Cedric the Entertainer, Michaela Watkins, Orson Bean, Jemaine Clement, Bobby Lee, Andrew Rannells, Brendon Walsh, Kathryn Burns, Richard Riehle, Maria Blasucci, Amanda Lund, Rory Scovel, Marc Evan Jackson, Gilles Marini, Steve Little, Owen Burke, Steve Agee, Ryan Devlin, John Early, Tom Lenk, Patton Oswalt, Chelsea Peretti, Steve Byrne, Jon Gabrus, Paul Scheer, Jimmy O. Yang, Lauren Bowles, Bridget Everett, Fortune Feimster, Matt Walsh, Gil Ozeri
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukoboss
  *

  Já nevím no.. viděl jsem jeden díl a je to humor, kterej asi moc nedávám. Je to hrozně divný, blbý, záměrně přestřelený a ujetý, ale nějak nemám pocit, že by to fungovalo. Prý to má být parodie na Kardashianky, což je mně ale úplně jedno, protože jsem to nikdy neviděl a myslím, že se na to ani nikdy nepodívám, protože by se mně akorát tak přitížilo. Ale chápu, proč mají díly jen 20min - vypovídací hodnota je nulová, takže přidat třeba deset minut navíc by pro ten seriál byla už naprostá sebevražda.(8.8.2016)

 • Tom Riddle
  *

  Downton Abbey meets The Real Housewives of Atlanta. Nápad a obsazení na jedničku, provedení se ale blíží spíš odpadu. I neomalená a vulgární komedie může být vtipná a nápaditá (letošní Murphyho Scream Queens), tady to ale bylo sakra vedle. Byť jen pousmání za celou první sérii bych spočítal na prstech jedné ruky, neb ten nejoriginálnější humor se tu točí kolem faktu, že postavy se jmenují Pussy či Židle, každou chvíli tu někdo kálí nebo blije, a ženský mají všechny bobra většího než afro Jimiho Hendrixe. Duo French & Saunders zpracovalo obdobné téma na výbornou už před dlouhými lety, a i ten nejslabší okamžik jejich Koláčů vede o koňskou délku před nejlepší chvílí téhle zbytečnosti, na níž je nakonec nejvtipnější její infantilní název.(24.12.2015)

 • Bozvav
  ****

  Shlédnuto 5.dílů.- Je to síla. Seriál kde vulgarita a obscénosti hrají prim, nicméně nad očekávání vtipné a zábavné. Tato brutální satira má evidentně útočit na zálibu diváků v seriálech z tzv. lepších rodin 19. až počátku 20. století. Hlavní protagonisté jsou banda nadutých blbů, blbek a neskonale servilního služebnictva. Přes veškerou dějovou prázdnotu a prvoplánovou zábavu musím říci, že se fakt u sledování bavím. Za mne 80% v rámci žánru.(19.8.2016)

 • easaque
  odpad!

  odpad tak tenhle úchylný seriál si opravdu stojí za svým českým překladem. Přežil jsem první tři díly a snad můžu posoudit, že to nestojí ani za zlámanou grešli - jak příběhové, tak svým provedením. Když se to tak vezme, tak je to ideální výplň mezi čím dál delšími reklamami a hned máme hodinu života za sebou ;-) [ PŘÍBĚH: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](11.9.2016)

 • poppy75
  ****

  chapem,ze toto niekto nerozdycha /privela fekalii/-ale ja tlieskam,to co v prvych minutach vyzeralo ako trapna americka blbost,sa ukazalo ako fantasticka satira,absolutne politicky nekorektny humor,aj v zaplave sexu na vsetky podoby duchaplne narazky,vyborny kasting....smiala som sa cely cas-10 epizod a na zaver explicitny odkaz na kardashianky...premyslam,ake by to bolo,keby spravili remake anglicania...toto bola riadne uletena jazda...(6.6.2017)