Reklama

Reklama

Zvrhlé panství

(seriál)
  • USA Another Period
Promo
Komedie
USA, (2015–2018), 11 h 23 min (Minutáž: 21–22 min)

Režie:

Jeremy Konner

Hrají:

Natasha Leggero, Riki Lindhome, Armen Weitzman, Michael Ian Black, Beth Dover, Jason Ritter, Paget Brewster, Christina Hendricks, Lauren Ash, Brian Huskey (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(32)

Obsahy(1)

Do rezidence Bellacourt přibude nová služebná, smrtí sester Claudettových se uvolní místo mezi newportskou 400 a Bellacourtovi navštíví Helen Kellerová. (Viacom)

Videa (1)

Promo

Recenze (15)

hous.enka 

všechny recenze uživatele

I na můj vkus je tu spousta antifeministických vtipů, hodně gayů s kalhotama věčně u kolen a celá řada situací, kdy si prostě říkám PROČ. Stačí mi první série a rozhodně se nechci dál účastnit životů sester Claudettových. Vtipný mi přišel snad jen přístup k dětem a ústřední herecké duo (nebýt tedy jejich dialogů, monologů...). Pokud to Tim Riddle ve svém komentáři přirovnává ke Scream Queens, musím s ním souhlasit a jen říkám, že Scream Queens je cesta, kudy by se parodie měla ubírat. Zvrhlé panství je slepá ulička plná žumpy, která mi nepřijde legrační. ()

poppy75 

všechny recenze uživatele

chapem,ze toto niekto nerozdycha /privela fekalii/-ale ja tlieskam,to co v prvych minutach vyzeralo ako trapna americka blbost,sa ukazalo ako fantasticka satira,absolutne politicky nekorektny humor,aj v zaplave sexu na vsetky podoby duchaplne narazky,vyborny kasting....smiala som sa cely cas-10 epizod a na zaver explicitny odkaz na kardashianky...premyslam,ake by to bolo,keby spravili remake anglicania...toto bola riadne uletena jazda... ()

Reklama

easaque odpad!

všechny recenze uživatele

odpad tak tenhle úchylný seriál si opravdu stojí za svým českým překladem. Přežil jsem první tři díly a snad můžu posoudit, že to nestojí ani za zlámanou grešli - jak příběhové, tak svým provedením. Když se to tak vezme, tak je to ideální výplň mezi čím dál delšími reklamami a hned máme hodinu života za sebou ;-) [ PŘÍBĚH: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Downton Abbey meets The Real Housewives of Atlanta. Nápad a obsazení na jedničku, provedení se ale blíží spíš odpadu. I neomalená a vulgární komedie může být vtipná a nápaditá (letošní Murphyho Scream Queens), tady to ale bylo sakra vedle. Byť jen pousmání za celou první sérii bych spočítal na prstech jedné ruky, neb ten nejoriginálnější humor se tu točí kolem faktu, že postavy se jmenují Pussy či Židle, každou chvíli tu někdo kálí nebo blije, a ženský mají všechny bobra většího než afro Jimiho Hendrixe. Duo French & Saunders zpracovalo obdobné téma na výbornou už před dlouhými lety, a i ten nejslabší okamžik jejich Koláčů vede o koňskou délku před nejlepší chvílí téhle zbytečnosti, na níž je nakonec nejvtipnější její infantilní název. ()

Kaktusak12 

všechny recenze uživatele

Že by Panství Downton trochu úchylněji? Ne, tak tohle se nepovedlo. Opravdu jsem se velice snažil v každém díle zasmát aspoň jednou, ale fakt to nešlo. Humor ,,zvrhlého panství'' by se totiž v trapnosti mohl rovnat i některému z filmů Adama Sandlera. Překvapilo mě snad jenom cameo celkem známých herců ( Stiller, Jack Black). ()

Galerie (42)

Zajímavosti (3)

  • Paget Brewster, která hraje Dodo Bellacourt, je pouze o 5  let starší než herci, kteří hrají její děti. (lucius789)

Reklama

Reklama