chapem,ze toto niekto nerozdycha /privela fekalii/-ale ja tlieskam,to co v prvych minutach vyzeralo ako trapna americka blbost,sa ukazalo ako fantasticka satira,absolutne politicky nekorektny humor,aj v zaplave sexu na vsetky podoby duchaplne narazky,vyborny kasting....smiala som sa cely cas-10 epizod a na zaver explicitny odkaz na kardashianky...premyslam,ake by to bolo,keby spravili remake anglicania...toto bola riadne uletena jazda...(6.6.2017)

• easaque

odpad tak tenhle úchylný seriál si opravdu stojí za svým českým překladem. Přežil jsem první tři díly a snad můžu posoudit, že to nestojí ani za zlámanou grešli - jak příběhové, tak svým provedením. Když se to tak vezme, tak je to ideální výplň mezi čím dál delšími reklamami a hned máme hodinu života za sebou ;-) [ PŘÍBĚH: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](11.9.2016)

• Lukoboss

Já nevím no.. viděl jsem jeden díl a je to humor, kterej asi moc nedávám. Je to hrozně divný, blbý, záměrně přestřelený a ujetý, ale nějak nemám pocit, že by to fungovalo. Prý to má být parodie na Kardashianky, což je mně ale úplně jedno, protože jsem to nikdy neviděl a myslím, že se na to ani nikdy nepodívám, protože by se mně akorát tak přitížilo. Ale chápu, proč mají díly jen 20min - vypovídací hodnota je nulová, takže přidat třeba deset minut navíc by pro ten seriál byla už naprostá sebevražda.(8.8.2016)

Shlédnuto 5.dílů.- Je to síla. Seriál kde vulgarita a obscénosti hrají prim, nicméně nad očekávání vtipné a zábavné. Tato brutální satira má evidentně útočit na zálibu diváků v seriálech z tzv. lepších rodin 19. až počátku 20. století. Hlavní protagonisté jsou banda nadutých blbů, blbek a neskonale servilního služebnictva. Přes veškerou dějovou prázdnotu a prvoplánovou zábavu musím říci, že se fakt u sledování bavím. Za mne 80% v rámci žánru.(19.8.2016)

• Kaktusak12

Že by Panství Downton trochu úchylněji? Ne, tak tohle se nepovedlo. Opravdu jsem se velice snažil v každém díle zasmát aspoň jednou, ale fakt to nešlo. Humor ,,zvrhlého panství'' by se totiž v trapnosti mohl rovnat i některému z filmů Adama Sandlera. Překvapilo mě snad jenom cameo celkem známých herců ( Stiller, Jack Black).(31.8.2016)