Kryštůfek Robin

• USA Christopher Robin (více)

Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, že mu na ženu a dcerku zbývá jen málo času. Kryštůfek docela zapomněl na své idylické dětství strávené s prostomyslným a mlsným plyšovým medvídkem a jeho kamarády. Když se však s nyní potrhaným a ošuntělým Medvídkem Púem opět setká, jejich přátelství opět vzplane a připomene Kryštůfkovi nekonečné dny dětských radovánek a hrátek, které jako malý chlapec zažíval. Po nešťastné příhodě s Kryštůfkovým kufříkem se Pú se zbytkem party včetně Prasátka, Ijáčka a Tygra vydají ze Stokorcového lesa do Londýna, aby pomohli Kryštůfkovi jeho věci najít… protože nejlepší přátelé si vždycky pomáhají. (Falcon)

svobik

Melancholická pecka a důkaz, že Forster pořád ještě umí. Na konci jsem měl co dělat, i přes ne jedno klišé. 8/10 ()

Killda

Tento film měl velké předpoklady k tomu být kouzelný. Úžasný vizuál s nádhernou hudbou a parádním castingem bohužel zahřeje u srdce jen částečně. Na vrub to jde jednak scénáristům, kteří jakoby se nedokázali dohodnout, jestli chtějí vytvořit drama nebo dobrodružný rodinný film. Navíc tomu chybí jistější režisér, který by do filmu přinesl více emocí a navíc by zvládal udržovat tempo a brzdit zbytečně aktivní ruce střihače Matta Chesse. Hluboce se však skláním nad vizuálními efekty a budu trikařům naivně přát alespoň nominaci na Oskary. 6.5/10 ()

dragon94

Celkem pěkná pohádka pro dospělé, o tom co je v životě nejdůležitější, ale děti tenhle film určitě bavit nebude. 4* 70% ()

blackJag

Děj filmu sice velmi neobjevný, závěrečná honička značně poplatná, přesto určitou nostalgickou notu snímek budí. 65% ()

mancika.n

Krásny dojímavý príbeh ,postavy sú roztomilé v tomto uponáhľanom spôsobe života si treba spomenuť na šťastné chvíle z detstva ()

sedm.1

V krátké době druhé filmové setkání se zvířátkami ze Stokorcového lesa a postavami z lidského světa s nimi propojenými, čímž se nemohu vyhnout porovnání, a to přestože jde o naprosto odlišné snímky, a to jak formou zpracování, tak i zápletkou a celkovým přístupem k dané látce. Jedná se tedy o Sbohem Kryštůfku Robine a právě Kryštůfek Robin a hned na úvod musím jednoznačně konstatovat, že u mě vyhrává na plné čáře prvně jmenovaná podívaná, a to prakticky ve všech ohledech. Sbohem Kryštůfku Robine totiž na rozdíl od svého následovníka jasně vědělo, co chce a především, čím chce být, zatímco Kryštůfek Robin na mě působil spíš jako taková pohádka pro dospělé, která prakticky nefungovala v žádném směru a tvůrci celý film rozmělnili do xy žánrů, z nichž ovšem ani jeden neměl nějaké dominantnější místo, čímž to na mě prakticky celé pak působilo dramaticky nevyváženě, emočně nepřesvědčivě, zápletka nemohla zabavit ani děti, ani dospělé, její vývoj byl krkolomný, nezáživný a bez tempa, atmosféra a vizuál působili podivným, nezajímavým dojmem a obsazení jednotlivých postav též považuji za ne zcela castingově šťastné, a to včetně snaživě hrajícího Ewana McGregora. Tato skoropohádka mě zkrátka příliš neoslovila, sice jsem se u ní nenudil, ale dramatičtější, dospělejší a emočně přesvědčivější Sbohem Kryštůfku Robine doporučuji rozhodně více. ()

Koda

Když jsem tenhle film viděl připadal mi strašně takový pochmurný, takový, že už se Kryštůfek loučí se svými hračkami. ()

adam9

Kdo akceptuje jednoduchý fakt, a sice že ve filmu mluví vycpaná zvířata a někde tam ve Stokorcovém lese ukrytém uvnitř stromu existuje pohádkový svět mimo naši realitu, tak se bude příjemně bavit. Forstrův snímek totiž nabízí několik dojemných emocí a důležitých poselství, které McGregor zvládl bravurně zahrát. Více v ext. recenzi. ()

iXtr3m3

Pochmúrne spracovanie, ktoré je ťažko hodné zhliadnuť deťmi. Chladný tón filmu aj príbehovo aj technickým spracovaním a farebnou škálou. Neviem, nemastný neslaný film, to Paddington séria je aspoň trošku humorná, toto nič moc. ()

Milan25

Film pro celou rodinu, kde půlka filmu je moc dětská, takže nebude bavit dospělé, a druhá půlka je moc dospělá, takže nebude bavit děti. ()

Fary

Přiznávám, že prvních asi 20 minut jsem to chtěl vypnout, ale dal jsem tomu šanci a nakonec snad málem i nějaká ta slza kápla. Vždycky mi Medvídek Pů (a hlavně Iáček) přišel depresivní a ani tenhle film se tomu moc nevymyká, ale aspoň má pozitivní závěr. ()

Sayko

Dost mě to mrzí, ale Kryštůfek Robin se bude muset spokojit se třemi hvězdami. I přes velmi anglické prostředí je na mě snímek dost "poameričtělý", tvůrci nejspíš nevěděli, pro koho ten film vlastně dělají. Všechny lidské hodnoty, o kterých film pojednává a mluví se o nich, jsou brané se strašnou nadsázkou a jsou udělané dětsky, i když to děti moc nepochopí. Pro příklad paradox, jedu zachránit svého 20 let zapomenutého plyšáka a naprosto mě přestane zajímat, že mám za pár hodin schůzku se svým šéfem. Na druhou stranu, abych jen nehanil, je zde úžasná, roztomilá animace plyšáků a Íjáčkovo výbornej humor, kterej nás doprovází celej film a už dlouho jsem se tak díky němu nezasmál při pohádce. Nebo vlastně, o jaký žánr šlo? ()

Warle

Párkrát jsem přemýšlel, ke které filmové nebo literární postavě bych se mohl přirovnat. A myslím, že jsem se konečně našel. Ijáček je tím důvodem, proč je tento film nejenom snesitelným, ale celkem pohodovým a místy až depresivním polo animákem. S takovým nihilistou, který sdílí podobný pohled na svět jako já bych si těžce rozuměl. Ten film se zdá být spíše pro dospělejší generaci, děti si ho asi tolik neužijí. Škoda slabšího středu filmu, jinak by to mohlo být ještě o chloupek lepší. S přihlédnutím na výborně hláškujícího Ijáčka a solidního Ewan McGregora, který si zde hraje na těžce ambiciózního kariéristu je to tak na 75%. Ironií je, že jsem na to šel v podstatě jen díky "hello there" meme přetaveným do jedné ze scén filmu. lol. ()

Cuzan

Šla jsem na Ewana McGregora a odešla s skvělou lekcí úvodu do filosofie nejmoudřejšího medvěda. Krása! ()

Darth Maul

Detské časy sú nenávratne preč a život sa točí okolo nedôležitých zajtrajškov. Také smutné. Ako sa dostať z tejto nepríjemnej pasce dospelosti? Riešenie je možno bližšie, než sa na prvý pohľad zdá... "Pochabý starý medveď!" /// Príbeh dospelého Christophera Robina a jeho dojímavý návrat do detských čias ma nenechal chladným a pripomenul mi, že je neustále potrebné hľadať zvyšky svojho detského srdca. Nádhera! ()

Asmodin

Medvídek Pú a přátelé byli super. Jen je škoda, že se tu omílá už po několikáté ohraný námět: upracovaný dospělý si uvědomí, že ne vždy je práce, tím nejcenějším co nám život dává. Docela se mi líbí i Kryštůfek Robin jako pokračování filmu Sbohem, Kryštůfku Robine, přestože to nebyl záměr (1. film je životopisný a 2. pohádka). ()

Vánocům kraluje Aquaman

Vánocům kraluje Aquaman