Plán útěku 3

• USA Escape Plan: The Extractors (více)

Daya Zhangová (Melise), dcera hongkongského obchodního magnáta Wu Zhanga (Russell Wong), kupuje ve Spojených státech prostory pro novou pobočku otcovy společnosti Zhang Innovations. Po prohlídce továren v Mansfieldu ve státě Ohio ji i s doprovodem i přes odpor ochranky unesou žoldnéři. Únosci zanechají omráčenému šéfovi ochranky Bao Yungovi flash disk adresovaný bezpečnostnímu expertovi Rayovi Breslinovi (Sylvester Stallone), který je odborníkem na útěky z dobře zabezpečených věznic. Vzápětí je unesena i Breslinova partnerka Abigail Rossová (Jaime Kingová). Jak se ukáže, nový Breslinův nepřítel není až tak zcela nový a jeho touha po pomstě má kořeny v dávné minulosti. Ray Breslin a jeho parťáci Trent DeRosa (Dave Bautista) a Jules (Lydia Hullová) se společně s čínskými kolegy Shenem (Max Zhang) a Bao Yungem vydávají do Lotyšska, aby z obrovského vězení známého jako Ďáblova stanice zachránili dvě unesené ženy – Dayu, dceru hongkongského technologického magnáta a Breslinovu přítelkyni Abigail. (JOJ Cinema)

blazma

Jasný důkaz toho že méně je někdy více. Stallone tady měl skončit s překvapivě suprovním prvním díle s Arnoldem. Druhé pokračovaní, s odřenýma ušima byl průměrný film, ale toto třetí pokračování, je jenom z nouze cnost aby stihly vytlačit co možná nejvíc prachů v porovnání s kvalitou filmu. Čistě šli pro profit ze značky, takhle to být nemá. ()

wowylgu313

O trošičku lepší jak dvojka ale opravdu jen o ždibec... Jinak pořád stejná katastrofa. Aspoň ten Stallone už tady dostal nějakou scénu. Opět tu úřaduje i Dave. No prostě ta horší kombinace herců no. Opět musím poukázat jak z tak dokonalé jedničky může do světa proudit tak zohavené pokračování. Doufám že to třetím dílem končí a už nikdy nebude další Plán Útěku. Je na čase věnovat se něčemu co bude mít potenciál. Tady to jedničkou začalo a jedničkou skončilo. 30-35% ()

Kushina

Tento film neměl s původními díly žánrově nic společného. Jediné o co v něm šlo byla pomsta. Veliké zklamání. Stallone byť je už za zenitem, tak se na něj dá stále díky bohu koukat a zachránil tento film od odpadu. Celé to bylo neucelené, divné, nelogické (nelogicky se chovající charaktery) a jediné co se ve filmu dělo fakt hodně, tak se bez lítosti zabíjelo a stal se z toho spíše béčkový krvák. Sláva předešlým dílům, čest tomuto a raději aby se už nic podobného netočilo. Není to ani zábavné ani napínavé a podobných krváků je nespočet. Už 2. díl byl na pokraji kvality, ale tento to totálně zabil. 35% ()

MartinReno

Oproti tomu nešťastnému Hádesu výrazný posun k lepšiemu, ale kvalít jednotky to nedosahuje ani z ďaleka. Herci boli celkom presvedčiví a Sly to dával drsne v štýle Ramba. Zopár trápnych póz to síce kazilo, ale celkovo pozeratelná žánrovka. ()

DJMaroko

Tak rozhodně lepší než Escape Plan 2. Stále to ani omylem nemůže dosáhnout prvního dílu. Scénář a zpracování je jeden přešlap vedle druhého a někdy úplně postrádá logiku. Dave Bautista mi zde opět vůbec nepasuje bez jakýchkoliv sympatií. Dvě bitky na závěr filmu a smrt klaďasů to trochu zachraňují nicméně Sly je tu už opravdu starej. Čistá délka filmu pominu li začátek a titulky na konci je s bídou 75 min., alespoň Vás to tak neunudí a dá se na to koukat ...nicméně pouze jednou a dost. ()

Saxos

Když už nic nečekáme, tak je možné i malé překvapení. Dvojka byla opravdu zoufalá. Třetí pokračování je opět klasické béčko, které neurazí. Klady: přijatelná stopáž, Sly alespoň něco odehrál, Serjoža se svojí karabinou; pár ucházejících nezdržujících mlátiček. Zápory: ta celosvětová západní multi-kulty nás zničí. ()

Heywood

Jednička skvělá, dvojka slabší, trojka skoro bída. Točeno už jen na prachy. Proč by proboha dobře placení zločinci si vybírali zbídačenou špinavou věznici kdesi v exSSSR? Na co tam tahali rukojmí, když ji mohli podříznout 2 metry do Stalloneho? Aby jí tam nabídli čerstvé pomeranče? A co ten parťák, co prošel jak nůž máslem a nikdo se nestaral a pak to tam jen kosil? Klesá to na úroveň segalovek a to bude za chvíli už jen odpad. ()

Wabaky odpad!

Úplně zbytečnej film. Escape plan? Proč, však od nikud neutíkali. To není ani Béčko, to je S... sra*ka. ()

GariCZ

Na podobné úrovni jako dvojka, byť bych to nepojmenoval jako plán útěku, ten zde opravdu není. Stallone ušel, Bautista má více prostoru a jsem za to rád. 50% ()

lundgren86

Ani nevím, za co jsem dal hvězdu. Asi za to, že se mi fakt hodně líbila jednička. Dvojku jsem přeskočil, protože je to prý ještě větší blbost a trojka jí ignoruje, snad dokonce rozjel Sly natáčení trojky v závěru natáčení dvojky, protože mu došlo, že to bude hroznej trapas. A upřímně radši ani nedomýšlím, co v té dvojce je, pokud toto má být lepší. V jedničce se mi líbilo krom spojení s Arnoldem i charisma vedlejších postav... tady všichni tak nějak šíleně pobíhají... zamindrákovanej hlavní hrdina sehnal pár vesnických vyhazovačů a někdo mu svěřil, aby věznil podivný lidi v rozpadlým vězení... pak ho napadlo podojit čínskýho magnáta, co spolupracoval na tvorbě vězení z jedničky a unese mu dceru a do toho si řekne, že se pomstí Stallonovi za smrt svýho otce... zápletka sama o sobě není horší, než u jedničky, ale provedení... atmosféra filmu taky nic moc... kulisy horší než v amatérských filmech Řezníkovo ZNK... Batista si chodí se samopalem po věznici jakoby se nechumělilo, Sly přileze sám kanálem... dvojice Asiatů se zatím nechá venku chytit, protože je zahlídnou na kameře, jejíž signál jde do notebooku, co mají padouši položenej v kukáni... k úniku z cely stačí zapálit omítku. Návaznost na jedničku snad jen tím, že se Stallonova postava jmenuje zase stejně a camea 50 Centa... P.S. teď koukám na obsazení a Daniel Bernhardt tam zahrál toho bachaře, co mu ve vzájemným souboji ten kungfu master z Číny postupně zláme všechny končetiny a skočí mu pak na hlavu... jako nikdy netočil extra pecky, ale tohle je smutný... ()

Bogrant

Keďže dvojka bola čisté peklo, trojka už nižšie klesnúť snáď ani nemohla...a neklesla, no stále to je úplna zbytočnosť, v ktorej sa už ani neplánuje, ani poriadne neuteká z väzenia a ktorá keby nemala Stalloneho, tak by ju človek zaradil do nejakej trápnej béčkovej produkcie točenej niekde v Indočíne. Našťastie z nej nebolia toľko oči, má prostý príbeh v ktorom sa nestratíte a väčšina z toho je dokonca prehľadne nasnímaná, ale inak znova pekná mizéria. Fakt to potrebuje Sly tak znásilňovať? Pochybujem, že nemá zarobené na dôchodok. ()