Plán útěku 3

• USA Escape Plan: The Extractors (více)

Daya Zhangová (Melise), dcera hongkongského obchodního magnáta Wu Zhanga (Russell Wong), kupuje ve Spojených státech prostory pro novou pobočku otcovy společnosti Zhang Innovations. Po prohlídce továren v Mansfieldu ve státě Ohio ji i s doprovodem i přes odpor ochranky unesou žoldnéři. Únosci zanechají omráčenému šéfovi ochranky Bao Yungovi flash disk adresovaný bezpečnostnímu expertovi Rayovi Breslinovi (Sylvester Stallone), který je odborníkem na útěky z dobře zabezpečených věznic. Vzápětí je unesena i Breslinova partnerka Abigail Rossová (Jaime Kingová). Jak se ukáže, nový Breslinův nepřítel není až tak zcela nový a jeho touha po pomstě má kořeny v dávné minulosti. Ray Breslin a jeho parťáci Trent DeRosa (Dave Bautista) a Jules (Lydia Hullová) se společně s čínskými kolegy Shenem (Max Zhang) a Bao Yungem vydávají do Lotyšska, aby z obrovského vězení známého jako Ďáblova stanice zachránili dvě unesené ženy – Dayu, dceru hongkongského technologického magnáta a Breslinovu přítelkyni Abigail. (JOJ Cinema)

dalziel

Po trapnej dvojke sa trojka predsa len trochu priblížila k úspešnej jednotke. To priblíženie bolo ale minimálne. ()

Kingjiri

O fous lepší než druhej díl, ale pořád těžký béčko, který stále smrdí malym rozpočtem (výprava naprosto minimální a hudba opět děsná). Ani se nedivim, že se šlo rovnou na nosiče bez návštěvy kina. Možná se oproti minule trochu zlepšila filmařina, pár bitek docela zaujalo a Stallone má aspoň o něco víc prostoru. Pořád ale žádnej zázrak a stejně jako v předchozím případě jde o zbytečný pokračování, který původnímu bijáku nesahá ani po kotníky. Kvalitativně taková průměrná Seagalovka. Víc jak dvě silnější hvězdy za pár akčních momentů a Stalloneho dát nelze. ()

Likan7

Tohle Stallonemu nesluší. Neříkám přímo, že by měl jít do důchodu. V Creedovi a podobných vodách bude jako ryba, ale v 72 letech už prostě na akci nestačí. Není to věrohodné. Druhé pokračování Plánu útěku je céčková, nudná, nízkorozpočtová nuda. Má nepřehlednou akci, minimum soubojů, příběh v jednom kratším souvětí a ani ten Sly nevypadá, že by ho to bavilo. Proč proboha do těchlech sr*ček hodíš Slyi?! ()

Psycho.R

Dávám 3*, ale je to se vztyčeným ukazováčkem. Jsem asi jeden z mála, koho dvojka vzala o trošku víc, než trojka. Herzfeld je sice mnohem lepší režisér, než Miller, ale prostředí východní Evropy akčňákům nesedí, neboť je dost nevýrazné. V polovině mě překvapilo, že Chapman byl nekompromisní jak k čínským investorům, tak ke klasickým americkým scénářům s dobrým koncem. A Slyovi nasranost sluší. Snad se jí naplno dočkáme v Rambovi V. ()

Acrobat odpad!

No málokedy si režisér nevie rady a vlastne dokáže len to, že zlá strana vlastne nemá žiaden plán. Iba vyzerá nabuchane. Od steroidov. Partia vyziablých číňanov a obstarnutý svalnáči za suprovej technickej podpory 50 centa, ktorý nadiaľku spúšťa drony v Bielorusku či Lotyšsku. V pohode, ono je to nejaký Herzfeld, ktorý svojich 15 minút slávy si vyčerpal s Rodenom. Nudiť sa na tak malom časovom úseku je neschopnosť posádky podať aspoň jednoliaty, na seba nadväzujúci príbeh. Jediné ako tak použiteľné minimum bolo podrezanie tej správnej a čarovná tlejúca brokovnica. Ináč sa opustilo všetko. Plán, uvažovanie, taktika. Načo aj, keď zlí neexistujú. A to násilné vtláčanie ázijcov je úsmevné. Breslin z ničoho neuteká, ani nikoho nezabasnú. Za basu piva sa tu odohrá trápna partia so stupidnými dialógmi. Nič menej a nič ešte menej. (videné 23.11:2019, BDrip) ()

Ceberus

Tahle série filmů je pro mě konzistentně za dvě hvězdy. U prvního filmu jsem říkal, že mi nápadně připomíná seriál Útěk z vězení. Mno, paralela pokračuje - třetí film se jeví jako natahovaná ždímačka peněz stejně jako další řady zmíněného seriálu. Předpokládám, že polovinu čínských hlavních rolí má na svědomí nějaké to financováníčko z Číny, které kromě toho způsobuje skoro dvě minuty střídajících se log různých společností podílejících se na filmu a také vsunutá malinká propaganda čínských investic do USA jako něčeho pozitivního. Njn, řeč peněz... ()

rublik05

Po naprosto tragickém Plánu útěku 2 jsem už raději už nic neočekával a počítal s tím, že se opět bude jednat o čistý odpad a urážku akčního žánru. Zpočátku nic nenasvědčovalo tomu, že by to mělo být jinak. Vizuál je od začátku otřesný, působí dost lacině a nepěkně. Příběh je od začátku takový nijaký, jednoduchý až tuctový, nabídne však hned několik příjemných akčních scén, o ty nejlepší se postará především výborný Max Zhang, avšak i Dave Bautista nabídne několik drsných momentů. Stallone odvádí svůj standard, i on svou roli zvládl obstojně, naproti tomu hlavní záporák Devon Sawa by si podle mě zasloužil více prostoru. Prostředí staré věznice zůstalo zcela nevyužité, kamera, střih i efekty jsou vyloženě tragické a filmu dost podráží nohy. Upřímně jsem ale čekal mnohem větší průšvih. Plán útěku 3 je špatné a zbytečné béčko, na které se podruhé už určitě nepodívám, každopádně přežít se to ve zdraví dá. 3/10. ()

hospoda96

Zlepšení oproti sračkoidní dvojce je znatelný, už díky tomu, že Stallone tu je víc než 15 minut a Bautista víc než 5, ale i tak je to béčko jak prase na jedno shlédnutí. ()

Shitonit

Plán: byl asi takovej, dát Silvestrovi šanci ukázat svůj šarmantní kukuč v pořádným filmu. To se podařilo. Byl viděn. Jinak je v tom naštěstí moc neviděn, hlavní roli berou do svých dlaní číňan a číňan, oba nesmrtelní a výkonní ala Bruce Lee. Děje to buhudík moc nepobírá, a záhy se celá ta patlanice překlápí v prima bezmozgovou tunelovou vyvražďovačku, točenou patrně ve sklepě rumunsko-cikánskýho paneláku, kde hrdina je jasnej, špatňáci též, a nakonec jsem se v tom guláši malinko ztrácel. Však neva, opět přes jasné nedostatky dávám pět koulí, zvedám průměr a doporučuju, co když to je poslední Stalonovka :-) ()

masekjc

Pokračování navazující na první díl dopadlo o dost lépe, než druhý díl...I tak ale nejde o žádnou hitparádu a doufám, že tímto dílem celá trilogie končí. ()

elimS

15% - komentář 20ti slovy: "Promakaný" příběh...jak dostat číňany z nějakého pseudovězení pomocí keců a karate a tvářit se u toho hrozně důležitě. Stejná srajda jako dvojka. +++ SPOILER 20ti slovy: Unesení Číňani, unesená Breslinova partnerka, zhrzený syn Breslinova expartnera a nulový plán osovobození...ale všechno dobře dopadne...objetí, pusinky, poplácání a tak. ()

JohnZ87

O fous lepší než dvojka, ale stále nízkorozpočtové pokračování. Stallone je na plátně podstatně delší dobu než posledně, pořád je to ale méně, než by se dalo očekávat od hlavní role. Potěší dějová návaznost na první díl, zápletka je nicméně laciná a poměrně nezajímavá. Samotná chátrající druhořadá a navíc vizuálně odpudivá věznice kdesi v pralese nenabízí vůbec žádnou výzvu, jen podprůměrnou kulisu pro pomstu. S relativně zvučným hereckým obsazením se dalo vykouzlit určitě víc. Úvodní minuty filmu zabírají reklamní loga a dále zbytečně dlouhé nicneříkající záběry na všední ruch města. Průměr, nuda a sem tam trochu zajímavější akce (hlavně Max Zhang a Dave Bautista). 45% ()

Mamlas

Slabší béčko, které působí komorně a velmi laciným dojmem. Zase se tam, jako v odpadním druhém dílu, mlátí nějací asiati hlava nehlava, Stallone a pár goril tam chodí s bouchačkou zprava doleva. Většina se odehrává potmě a tak není skoro nic vidět, příběh je velmi velmi slabý, spíše ubohý. Po odečtení titulků to má celé tak hodinu deset a i to je moc na koukání se jen na interiér kanclu a nějakého rozpadlého baráku. ()

Pitryx

Béčková poloblbina k zasmání. Nejvíce jsem se nasmál tomu jak ti záporáci vlezli všude tam, kam neměli. Jak slepé myši. No, ale zase musím na druhou stranu férově uznat, že jsem se nudil jen chvilkami, vlastně v podstatě skoro vůbec, takže i přestože Sly v podstatě nic nepředvedl, jsem se bavil. Takže účel byl splněn, a já musím dát skoro osmdesát. *** A PŮL /7 ()

DeDanu odpad!

Pane Stallone, jste můj oblíbenec. A co mi to děláte? Tenhle film mi podruhé nesmí, obrazně řečeno, překročit práh domu. Nevím, jak je to slovo v čínštině, ale ve Vaší mateřštině je pro to výstižný a krátký výraz: sh*t. ()

OJan odpad!

Jako vážně? Opravdu museli dělat ještě trojku, která je za mě úplně zbytečná? Trapný odvar a parazitování na perfektní jedničce. |5%| ()

Pecan206

Za mě vcelku snesitelné béčko, které nemá s předchozími díly pramoc společného, spíše je takovým slabším Expendables ve vězení ()

blondboss

Opäť len ďalšia akčná nuda s kopcovitou porciou klišé. Plán úteku mal byť len jeden a jeho pokračovania sú ozaj asi tým najzbytočnejším v dejinách akčných snímkov. Sly sa očividne ešte snaží ako-tak udržať v kurze, ale takýmito brakmi sa to len ťažko podarí. Navyše natočiť dva diely v priebehu jedného roka nemôže pridať na kvalite. Za mňa ozaj len podpriemer v rámci žánru. 40 % ()