Policajt v Beverly Hills III

• Česko Policajt z Beverly Hills III (více)

Axel Foley (Eddie Murphy) se vrací do Beverly Hills, aby tu v zábavním parku Wonderland zažil neskutečnou jízdu na horské dráze! Když Axel se starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Sergem (Bronson Pinchot) za zády pronásledují zločince přes nejrůznější atrakce až do podzemního bludiště, rázem je z něj ta největší podívaná, Policajt v Beverly Hills III, to je "divoká a vtipná akční komedie", která vás chytne a nepustí! (Magic Box)

dustur

Tentokrát sa nám Axel Foley vybral do zábavného parku, v tretej časti Policajta v Beverly Hills. Tak miesto Johna Ashtona vystriedal sympaťak Hector Elizondo , a zo starších tvári nám tu zostal sympaťák Judge Reinhold.  Ale aj keď film je o niečo akčnejší než prvé dva diele Policajta v Beverly Hills, ale aj tak ho považujem asi za najslabší diel série. A aj keď tu má Eddie Murphy pár dobrých hlášok, ale na druhej strane tu už stráca svoj humor. Keby sa raz rozhodli nakrútiť ešte štvrtý diel, tak určite že zo zvedavosti si ho kuknem, a vlastne bol by som za štvrtý diel tejto série.. A po rokoch keď som si to pozrel, tak moje hodnotenie k filmu zvyšujem na 3 / 5. Lebo aj keď Policajta v Beverly Hills 3 považujem za slabý diel série, ale zas si drží sympatie ⭐️⭐️⭐️ ()

D.I.G

Nieje to také vtipné ako predchádzajúce diely, ale akčné scény sú natočné perfektne. Osobne sa mi najviac páčilo keď červený napoly rozobraný Dodge Stealth pripravil o kolesá:-))....a Geoge Lucas v miniroličke:-) ()

Alojs

Tři hvězdy za nezapomenutelnou střelbu z té mikrovlnko-rádiové pistole. Jinak nejslabší díl z celé trilogie. Což je dáno i diametrálně odlišným přístupem k látce. Třetí polda se odehrává na plácku pro děti a podle toho je i pojat - je pro celou rodinu (což bych si v případě minulých dílů netroufl tvrdit). Murphy je fajn, ale bohužel - něco tomu chybí. Jako jeden z mála bych uvítal čtyřku. Akčnější, drsnější a temnější. Přesto - nezbavenou klasického žvanění. ()

himor

Mozno zase pojdem proti polovici csfd, ale mne to nevadi. Prve dva diely boli dobre, svizne, ale casom som na ne zabudol. Co mi vsak utkvelo v pamati je sprosta zvucka Wonderworldu, stryko Dave a zachrana decka z pokazeneho ruskeho kolesa. Mozno to nebol najakcnejsi diel, mozno nebol taky vtipny, ale mam z neho najviac spomienok a to je pre mna dolezite. Takze mozno nadhodnocujem, ale pre mna topka. 100% ()

Shitonit

Trojka je taková umolousaná kokotina, ale pořád to je Polda v BH, zdá se že to přežilo v pohodě čtvrtstoletí a pořád to má sledovanost, takže co jako :-) ()

pekas

Trojku si pamatuju líp než dvojku a navíc jsem ji včera znovu viděl. No slábla nám ta série, sem tam nějaký povedený gag, ale jako celek jsou i tři hvězdy hodně. 50%. ()

Fajt odpad!

Typická americká akční komedie se spoustou mrtvol, jinak řečeno parádní americká sra.ka. Nevím proč se tyto braky dováží. ()

PlayEasy

Jako malí jsme mezi jednotlivými díly neviděli rozdíl, zpětně se ale tady jedná o výrazný sešup dolů. Z Murphyho se stává pitvořící se tlouštík, Taggart chybí úplně - a vůbec, to prostředí “Wonderlandu” začne diváka postupem času pěkně srát. 55% ()

horor2

Ano, je to nejslabší, ale pořád hodně zábavné. John Landis je hodně komediant a Eddie Murphy pořád cool! :-) ()

Vämpiriüs

Po prvních dvou dílech zde bohužel musím hodnocení stáhnout na 1/5. Bohužel neslaný nemastný snímek, který již pouze těží z předchozích povedených dílů. Všechny vtipy a solidní akce nejspíše scénáristé vyčerpali v prvních dílech. ()

helrohir

Popravde, ani predošlé dva filmy ma nejak extra nebavili, ale toto už tretie pokračovanie padá ešte do menej záživných vôd filmovej zábavy. Akcia nudná, krimi zápletka je veľmi slabá, rovnako tak hlavný záporák je najmenej výrazným zloduchom z celej trilógie. Humorná zložka ma paradoxne bavila asi najviac z týchto troch filmov, a ani Eddie Murphy ma teraz toľko neiritoval, keďže svoju "papuľnatosť" držal na uzde. V každom prípade najmenej zaujímavá časť a preto len podpriemerné hodnotenie. 40%. ()

kenny79

Axel Foley tentokrát řádí v zábavním parku. Pro většinu nejslabší díl, pro mě k dokonalosti chybělo snad jen více humoru. ()

yazik

Tohle už nezachrání ani sympaťák Eddie :-( Ta trapnost s tím kolotočem (záchrana dětí) mě natolik dostala, že tomuto počinu nedám víc, ani kdybych dostal zaplaceno... Tu část s lavičkou ani komentovat nebudu. Je mi líto, ale dobrý film by měl mít jistou úroveň. Hvězdička za Eddieho. ()

Lurtz37

Bohužel je vidět, že to vzal Eddie kvůli prachum, sám to přiznal, že devadesátky už stály za houby... Ale pořád je tam pár povedených vtípků, vyloženě neurazí. ()

johnsnow

No a môžte ma doraziť ale mne sa aj posledný part páčil. nebol veľmo vtipný ale bol akčný a aj mastenica v parku bola super. Ja som spokojný. ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon