Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  **

  Do třetice všeho dobrého i zlého... Bohužel v tomto případě šálek trpělivosti a slitování nad černochem s neskutečně bílými zuby přetekl a tak se může smát na kazetě v regálu videopůjčovny. Naprostá a totální vymáčknutí všeho potenciálu, který nabízel policajt z BH a konec Axela Foleyho v Hollywoodu. Amen(31.3.2007)

 • B!shop
  ***

  Tak trochu zbytecnej dil, kterej kdyby se nejmenoval Policajt z Beverly Hills, tak by clovek ani nerek, ze patri do trilogie. Eddie nedela zadny okecavacky, i kdyz se porad vrha bezhlave do akce, tak nikde nic moc neokecava a ani nedela moc vtipky. Z dvojky policajtu tu zbyl jen Reinhold, kterej taky moc nepredvede, ale zase tu je asi nejlepsi zaporak ze vsech trech dilu a prostredi zabavniho parku a prostoru pod nim dava docela solidni moznosti, ktery jsou bohuzel vyuzity jen obcas. Navic tu bohuzel krome paradniho, asi 20 minutovyho zaveru, neni prakticky skoro zadna akce a film se tak drobet tahne. Nejslabsi dil.(9.8.2008)

 • Wardan
  ***

  Trochu fail.... trochu dost fail. Jakoby Axelovi došli v hubě náboje a tak nemá jedinou pořádnou vykecávačku, což je dost problém v zhledem k tomu, že u předchozích dílů to byl hlavní tahák. Přesto mě to docela baví. Možná proto, že prostředí zábavího parku je poměrně neotřelé a příjemné a film i docela slušně odsýpá. Přesto obrovský propad oproti předchozím dílům.(2.8.2013)

 • Alojs
  ***

  Tři hvězdy za nezapomenutelnou střelbu z té mikrovlnko-rádiové pistole. Jinak nejslabší díl z celé trilogie. Což je dáno i diametrálně odlišným přístupem k látce. Třetí polda se odehrává na plácku pro děti a podle toho je i pojat - je pro celou rodinu (což bych si v případě minulých dílů netroufl tvrdit). Murphy je fajn, ale bohužel - něco tomu chybí. Jako jeden z mála bych uvítal čtyřku. Akčnější, drsnější a temnější. Přesto - nezbavenou klasického žvanění.(2.7.2009)

 • Odpadlik
  ****

  Od "trojky" už všichni předem očekávají, že bude nejslabší, ale řekl bych že tady je co do kvality mezi "jedničkou" a "dvojkou". Možná je to ale díky atraktivnosti zábavního parku, kde se celý příběh odehrává. Závěrečná scéna se "superzbraní" v nočním parku je prostě výborná. Vůbec bych řekl že je tu zase víc humoru než třeba ve "dvojce".(11.9.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace