Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MickeyStuma
  ****

  Třetí výlet do končin Beverly Hills už není taková sláva. Humoru krapet ubylo, a tak už to nemá šťávu jako předchozí díly. Švih to ale pořád má, takže jako obyčejný popkornový akčňák je stále dobrý. Neoriginální námět způsobuje značnou předvídatelnost, což kazí prožitek s daného snímku. Hold, není pokaždé posvícení. Očekávat se to však dalo. Opakovaný vtip už prostě není vtipem. Eddie Murphy se snaží seč může což je na něm vidět, ale je mu to houbeles platný. Škoda.(21.12.2013)

 • Fiftis
  ***

  Tak týmto filmom tvorcovia skazili celú sériu. Prvé diely síce tiež stáli za "vylišprdel" ale toto je vážne trochu moc. Občas si hovorím, prečo že sa točia zbytočné pokračovania, ktoré len pošpinia meno predchádzajúcich dielov. Kam sa asi stratila ľahkosť predchádzajúcich dielov toť otázka. Proste už je tu veľmi bláznovstiev, nezmyselných striel a aj vtákovín a nelogizmov - proste podpriemerný príbeh a komédia sa stráca a nahrádza ju nútený a horúcou ihlou šitý príbeh. Neverím a nikdy ani neuverím, že sa chystá štvrtý diel.(25.1.2015)

 • lennyd
  ****

  V Detroitu, domovském místě detektiva Axela Foleyho (Eddie Murphy), je při napohled rutinním zásahu na lupiče aut, zabit Foleyho šéf, a všechny nitky ukazují do Beverly Hills. Axel neváhá, a rovnou tam vyráží. Za pomoci svého dávného přítele detektiva Rosewooda zjistí, že veškeré zlo vychází z největšího zábavního parku - Wonder World, který zločinci využívají jako záminku pro tisk falešných bankovek. A opět je Axel jediným, kdo zná pravdu, a protože mu nikdy nevěří, tak musí sám celý případ rozplést ... Na filmu je už znát zřetelný odklon Eddieho Murphyho od seriózních rolí ke komediím, ale tady ještě nejde o trapnou a infantilní zábavu. Naopak nutno říct, že jsem se docela dobře bavil - a asi z celé série nejvíc. Sice se režisér neubránil známým filmovým klišé (pět zločinců se samopaly proti jednomu hodnému s pistolkou, kdo koho sejme?), ale co už - to k tomuto typu filmu patří ...(28.6.2009)

 • WoWoW
  **

  Jestli někdy někdo natočí další pokračování, tak už z principu dostane odpad! Nevím jednou to bylo úžasné podruhé už to bylo moc stejné, potřetí už to začíná být zoufalé a faktem je, že v Deitroitu je málo zločinu a tak proč né aby si jeden šílenej policajt nejezdil každejch pár let honit zločince do LA. Prostě ten film ztráci nápady, je to jen pořád dokola stejná písnička.(24.6.2009)

 • Peabody
  odpad!

  Neznám snad větší propad u sequelu jako u Beverly Hills Cop 1+2/3 Jednička i dvojka jsou vynikající komedie (pokud akceptujeme styl Eddie Muprhyho, jistě). Dvojka scottovsky akční a nablýskaná, ale stále dobrá. Ovšem tohle je hrůza hrůz a k nekoukání. Osobně si myslím, že je to změnou producentů, což je věc, kterou mnozí nedoceňují, myslím, že leckdo netuší sílu producentů v USA, proti evropské (rozhodně české) dominanci režisérů. Eddie Murphy pak už jel jenom dolů v úrovni své komiky, to, co se v jedničce a dvojce dalo vzít a místy bylo roztomilé se postupně stává šmírou, hysterií a utíráním si nosu židlí.(27.6.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace