Z celé trilogie nejslabší, ale pořád ještě slušné. Murphy je pro tuto roli kovaný a jenom to dokazuje, že akční komedie mu jdou lépe k duhu než čisté komedie. Tedy přinejmenším v poslední době :-) Akční stránka filmu není nijak převratná, důraz na komiky je všudypřítomný ( šílený anihilátor 2000 ), ale při rekognoskaci celého žánru člověk ještě rád vezme za vděk něčím jako je tento díl Policajta z B.H.(1.8.2008)

• Peabody

Neznám snad větší propad u sequelu jako u Beverly Hills Cop 1+2/3 Jednička i dvojka jsou vynikající komedie (pokud akceptujeme styl Eddie Muprhyho, jistě). Dvojka scottovsky akční a nablýskaná, ale stále dobrá. Ovšem tohle je hrůza hrůz a k nekoukání. Osobně si myslím, že je to změnou producentů, což je věc, kterou mnozí nedoceňují, myslím, že leckdo netuší sílu producentů v USA, proti evropské (rozhodně české) dominanci režisérů. Eddie Murphy pak už jel jenom dolů v úrovni své komiky, to, co se v jedničce a dvojce dalo vzít a místy bylo roztomilé se postupně stává šmírou, hysterií a utíráním si nosu židlí.(27.6.2011)

• Enšpígl

Co tomuhle filmu chybělo oproti předchozím dílům ? V podstatě nic . Jen humor , akce, kvalitní scénář, Taggart,spád. Zato zde můžeme najít, Axela,Beverly Hills, mimochodem to mě vždycky dostane jak polda z Detroitu řeší připady v Beverly Hills. Prostě v Detroitu je to raz,dva vyřešený nebo se tam nic neděje , a tak si jedu dělat přesčasy do BH. A cože bylo v tomhle filmu ještě --záverečné titulky, ty jsem ocenil asi nejvíc jen mohli přijít krapet dřív.(30.8.2006)

• WoWoW

Jestli někdy někdo natočí další pokračování, tak už z principu dostane odpad! Nevím jednou to bylo úžasné podruhé už to bylo moc stejné, potřetí už to začíná být zoufalé a faktem je, že v Deitroitu je málo zločinu a tak proč né aby si jeden šílenej policajt nejezdil každejch pár let honit zločince do LA. Prostě ten film ztráci nápady, je to jen pořád dokola stejná písnička.(24.6.2009)

• Jara.Cimrman.jr

"Vyšetřuju tady, myslím si, že dobře, protože jsem tady jen pár minut a už po mně stříleli." Axel se potřetí vydal z Detroitu do Los Angeles a já si myslím, že to neměl dělat. Ztratil totiž hodně na své ukecanosti i nadhledu, Billy zúředničil, Taggart se ani neobtěžoval vstoupit na scénu a načesaný záporák byl omyl sám o sobě. Takže se vsadilo na to, že zábavní park bude bavit a on to kupodivu nezvládl. To už byl lepší i Anihilator 2000, ale opravdu jen o kousek.(18.11.2018)

• - Při akčních scénách zaskakoval za Eddieho Murphyo kaskadér Rick Avery. (M.B)

• - Na post režiséra boli zvažovaní okrem Johna Landisa aj Joe Dante, Kevin Hooks a Robert Townsend. (m.a.t.o.)

• - Pieseň, ktorá začne hrať s Annihilatoru 2000, je "Luv 4 Dem Gangsta'z" od Eazy-E. (Real Tom Hardy)