Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ***

  Tak trochu zbytecnej dil, kterej kdyby se nejmenoval Policajt z Beverly Hills, tak by clovek ani nerek, ze patri do trilogie. Eddie nedela zadny okecavacky, i kdyz se porad vrha bezhlave do akce, tak nikde nic moc neokecava a ani nedela moc vtipky. Z dvojky policajtu tu zbyl jen Reinhold, kterej taky moc nepredvede, ale zase tu je asi nejlepsi zaporak ze vsech trech dilu a prostredi zabavniho parku a prostoru pod nim dava docela solidni moznosti, ktery jsou bohuzel vyuzity jen obcas. Navic tu bohuzel krome paradniho, asi 20 minutovyho zaveru, neni prakticky skoro zadna akce a film se tak drobet tahne. Nejslabsi dil.(9.8.2008)

 • sinp
  **

  Druhý díl díru do světa zrovna neudělal, ale ani hlavního hrdinu neztrapnil. To dokázala až část třetí... Atmosféra poloviny devadesátých let jakoby se vůbec nehodila k této postavě, která působí nepatřičně. Navíc z Landise se vyklubal povrchní rutinér, jenž zakryl snahu předchozích dílu o "drsnost" a v jeho podání je označení thriller jako vtip, viz. bezradná závěrečná přestřelka. Vtipu ubylo na úkor planého moralizování a všelijakých hovadin, které Axela Folyho jen pohřbili. Lepší je se tomu vyhnout.(3.10.2005)

 • PlayEasy
  ***

  ...Ajaj, tak tohle zabolelo :( Doufali jsme v malý zázrak, ale bohužel. Oproti 1. a 2. dílu obrovský propad. Teď už to není ta super oddychovka, kterou všichni milujeme, teď už je to úplně něco jiného. Teď už je to hodně špatné :-(( Teď už jen doufáme, že Axel nedostane pokračování, protože to by bylo ještě horší... 60% Ale pořád je to klašička, která celkem pobaví i napne.(9.4.2018)

 • Gilmour93
  ***

  I přes scénář koketující s imbecilitou nejsou patálie v zábavním parku strýčka Davea až zase takovou katastrofou. Chytejte se stébel ve vedlejších rolích (McHattie, Elizondo), kaskadérsky povedené scény na kolotoči, camea taťky Hvězdných válek, či lehce parodického nádechu a relativně ve zdraví dospějete k závěrečnému kolektivnímu postřelení. Rypák Axela Foleyho by však už neměl překročit hranice státu Michigan..(20.12.2013)

 • genetique
  ***

  Veľmi pozerateľná nuda, ktorá sa vezie na úspešnosti prvých dvoch častí. Každopádne Alexove hlášky si držia úroveň, akcia pomerne slušná, no najväčším sklamaním zápletka a záverečné rozuzlenie, ktoré je predvídateľné už od desiatej minúty filmu. Zasmiať sa na tom ale dá a pokiaľ si v sebe prechovávate nostalgiu k tomuto ukecanému sympaťákovi, tak vás to určite neurazí. 60%.(21.1.2014)

 • - Honorár Eddieho Murphyho predstavoval 15 miliónov dolárov. (m.a.t.o.)

 • - Zábavný park, v ktorom sa natáčalo, patrí štúdiu Paramount. (m.a.t.o.)

 • - Okrem Eddieho Murphyho si zahrali vo všetkých troch častiach série aj Judge Reinhold (Billy Rosewood) a Gilbert R. Hill (Douglas Todd). (m.a.t.o.)