Reklama

Reklama

Policajt v Beverly Hills III

  • Česko Policajt z Beverly Hills III (více)
Trailer

Obsahy(1)

Axel Foley (Eddie Murphy) se vrací do Beverly Hills, aby tu v zábavním parku Wonderland zažil neskutečnou jízdu na horské dráze! Když Axel se starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Sergem (Bronson Pinchot) za zády pronásledují zločince přes nejrůznější atrakce až do podzemního bludiště, rázem je z něj ta největší podívaná, Policajt v Beverly Hills III, to je "divoká a vtipná akční komedie", která vás chytne a nepustí! (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (192)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Do třetice všeho dobrého i zlého... Bohužel v tomto případě šálek trpělivosti a slitování nad černochem s neskutečně bílými zuby přetekl a tak se může smát na kazetě v regálu videopůjčovny. Naprostá a totální vymáčknutí všeho potenciálu, který nabízel policajt z BH a konec Axela Foleyho v Hollywoodu. Amen ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Co tomuhle filmu chybělo oproti předchozím dílům ? V podstatě nic . Jen humor , akce, kvalitní scénář, Taggart,spád. Zato zde můžeme najít, Axela,Beverly Hills, mimochodem to mě vždycky dostane jak polda z Detroitu řeší připady v Beverly Hills. Prostě v Detroitu je to raz,dva vyřešený nebo se tam nic neděje , a tak si jedu dělat přesčasy do BH. A cože bylo v tomhle filmu ještě --záverečné titulky, ty jsem ocenil asi nejvíc jen mohli přijít krapet dřív. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Harold Faltermeyer: 1. The Place Where You Belong - Shai [4:22] ,2. Summer Jamming - Inner Circle [4:03] ,3. Luv 4 Dem Gangsta'z - Eazy-E [4:33] ,4. Mood - Chante Moore [4:10] ,5. The Right Kinda Lover - Patti LaBelle [4:52] ,6. Keep The Peace - INXS [4:29] ,7. Right Thing, Wrong Way - Terence Trent D'Arby [5:13] ,8. Leavin' - Tony Toni Tone [4:04] ,9. Axel F - Nile Rodgers/Richard Hilton [2:57] ,10. Come See About Me - Supremes [2:37] ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Zdravím, toto je nelegálna autodielňa? Moja žena tu má fáro, potrebujem, aby ste ho tej štetke rozmontovali.“ Prvé dve časti neboli geniálne, ale mali svoje čaro, švih a ťažko zameniteľnú atmosféru 80. rokov. Nie sú to moje srdcovky, no sú to vcelku zábavné filmy, aj keď osobne poznám aj zábavnejšie. Diváci si sériu ale zamilovali, jednotka zarobila na celom svete 316 miliónov (pri 13-miliónovom rozpočte) a dvojka 299 (pri rozpočte 27). Trojka naškriabala 119, čo síce úplná katastrofa nie je, ale predsa len v porovnaní s predchádzajúcou tržbou (a podstatne navýšeným rozpočtom, trojka stála 55 miliónov) aj... je. A nečudo. Trojka je mimoriadne matná, fádna, až televízna. Vytratili sa skoro všetky známe postavy (Billy Rosewood má len cameo, ale aspoň sa z jednotky vrátil v dvojke chýbajúci Bronson Pinchot), parádne chytľavý ústredný hudobný motív prvý raz zaznie po polhodine (!) a producenti série Don Simpson a Jerry Bruckheimer odišli a podľa toho to aj (ne)vyzerá. Eddie Murphy je síce miestami neodolateľný, ale absencia skúsených hitmakerových producentov sa podpísala i na ňom: je akýsi znudený, idúc na pol plynu. Scenár je mizerný (toto by možno stačilo istému nemenovanému texaskému rangerovi), mnohé scény takmer až trápne (muzikálový prológ, George Lucas) a akčné scény nestoja za reč. Prepad kvality je o to nepochopiteľnejší, že režíroval klasik komédií 80. rokov John Landis (Výmena, Cesta do Ameriky). ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tak trochu zbytecnej dil, kterej kdyby se nejmenoval Policajt z Beverly Hills, tak by clovek ani nerek, ze patri do trilogie. Eddie nedela zadny okecavacky, i kdyz se porad vrha bezhlave do akce, tak nikde nic moc neokecava a ani nedela moc vtipky. Z dvojky policajtu tu zbyl jen Reinhold, kterej taky moc nepredvede, ale zase tu je asi nejlepsi zaporak ze vsech trech dilu a prostredi zabavniho parku a prostoru pod nim dava docela solidni moznosti, ktery jsou bohuzel vyuzity jen obcas. Navic tu bohuzel krome paradniho, asi 20 minutovyho zaveru, neni prakticky skoro zadna akce a film se tak drobet tahne. Nejslabsi dil. ()

Galerie (53)

Zajímavosti (10)

  • Zábavný park, v ktorom sa natáčalo, patrí štúdiu Paramount. (m.a.t.o.)
  • Rick Avery, který hraje Clinea, byl zároveň koordinátor kaskadérů. (M.B)
  • Pieseň, ktorá začne hrať z Annihilatoru 2000, je "Luv 4 Dem Gangsta'z" od Eazy-E. (Real Tom Hardy)

Související novinky

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon

26.07.2020

Ve věku 83 let zemřel v sobotu v americkém státě Tennessee herecký veterán John Saxon. Podlehl zákeřnému zápalu plic, jak médiím potvrdila jeho žena Gloria Martel. Rodák z Brooklynu s italskými… (více)

Reklama

Reklama