• Megahead

Trojka postráda zo všetkých dielov najmenej podareného humoru, zároveň ani scenár nie je podarený. Začiatok s autodielňou sľubuje zaujímavý priebeh, avšak po presune Axela Foleyho do Beverly Hills nápadité akčné scény končia. Príbeh mi pripadá nedotiahnutý, pri niektorých scénkach by som očakával premyslenejšie jednanie agenta, keďže takýmto spôsobom by sa úplne a hlavne často odhalil, pomohol by zločincom odstrániť usvedčujúce dôkazy a nechal sa ľahko zlikvidovať.(7.5.2018)

Axel Foley (Eddie Murphy) potřetí! Je pravda, že navázat na úspěchy předchozích dílu není lehký oříšek. Ale i do třetice je Policajt v Beverly Hills sranda. Uznávám, že improvizací a hlášek je tu poskrovnu. A těžko si lze představit Foleyho bez nějaké té scény, kde se umí ze všeho hravě vykecat. Nicméně i trojka má něco do sebe. Má spád a o akční scény není nouze. PS: Taggart tam vážně chybí! (75 %)(24.12.2013)

I přes scénář koketující s imbecilitou nejsou patálie v zábavním parku strýčka Davea až zase takovou katastrofou. Chytejte se stébel ve vedlejších rolích (McHattie, Elizondo), kaskadérsky povedené scény na kolotoči, camea taťky Hvězdných válek, či lehce parodického nádechu a relativně ve zdraví dospějete k závěrečnému kolektivnímu postřelení. Rypák Axela Foleyho by však už neměl překročit hranice státu Michigan..(20.12.2013)

• Kingjiri

Oproti předchozím dílům hodně slabej odvar. Murphy se sice snaží, ale s takovymhle scénářem prostě nemoh nadělat vůbec nic. Spolu s Taggartem chyběj hlášky, Axelova improvizace a svižnější režie, potažmo rychlejší tempo. S akcí se hodně šetří a navíc se nedá říct, že by byla nějak atraktivně natočená. Jako jedna z lokací ve výpravě by moh zábavní park fungovat, ale situovat do něj většinu děje mi přišlo dost ujetý. Určitě by to chtělo čtvrtej díl, kterej by zakončil celou sérii důstojnym způsobem, jenomže toho už se asi nedočkáme.(24.7.2012)

V Detroitu, domovském místě detektiva Axela Foleyho (Eddie Murphy), je při napohled rutinním zásahu na lupiče aut, zabit Foleyho šéf, a všechny nitky ukazují do Beverly Hills. Axel neváhá, a rovnou tam vyráží. Za pomoci svého dávného přítele detektiva Rosewooda zjistí, že veškeré zlo vychází z největšího zábavního parku - Wonder World, který zločinci využívají jako záminku pro tisk falešných bankovek. A opět je Axel jediným, kdo zná pravdu, a protože mu nikdy nevěří, tak musí sám celý případ rozplést ... Na filmu je už znát zřetelný odklon Eddieho Murphyho od seriózních rolí ke komediím, ale tady ještě nejde o trapnou a infantilní zábavu. Naopak nutno říct, že jsem se docela dobře bavil - a asi z celé série nejvíc. Sice se režisér neubránil známým filmovým klišé (pět zločinců se samopaly proti jednomu hodnému s pistolkou, kdo koho sejme?), ale co už - to k tomuto typu filmu patří ...(28.6.2009)

• - Honorár Eddieho Murphyho predstavoval 15 miliónov dolárov. (m.a.t.o.)

• - Okrem Eddieho Murphyho si zahrali vo všetkých troch častiach série aj Judge Reinhold (Billy Rosewood) a Gilbert R. Hill (Douglas Todd). (m.a.t.o.)

• - Muž ve žlutém tričku, kterého Axel předběhne při vstupu do klece jedné atrakce, je George Lucas. (T-enter)