Mission: Impossible - Fallout

• USA Mission: Impossible - Fallout (více)

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta. Ethan je přesvědčen, že pouze on se svým týmem dokáže tragickou chybu napravit. Je však sám, kdo si to myslí. Do hry vstupují další hráči, kteří mu možná pomáhají, ale možná také sledují své vlastní zájmy, které jsou v rozporu s těmi Ethanovými. Rozdělení na kladné a záporné hrdiny nebude tentokrát vůbec jednoduché. V pozadí navíc čím dál rychleji utíká čas vstříc momentu, který dramaticky změní mapu světa. (CinemArt)

EricNor

Vsichni se tu rozplyvaji, jaka je to akcni pecka a reknu vam, ze maji pravdu. Netusim, jak to tocili, ale je tam viset fyzicno, rychlost a bolest. Po dlouhe dobe jsem koukal na film a otevrenou pusou a mel vazne radost. Cruise z toho chce dostat totalni maximum a opet vylepsit, co fungovalo minule. Herci jsou vybrani vyborne. Prekrasna Rebeca, ktera se mi zda od minula trochu zhubla, predtim byla peknejsi. Blondýna taky prekrasna. No a pak je tu Henry Cavil, ktery si u me docela splhnul. Jeho obrovska postava na platne vynika a navic ma spoustu vtipu. Celkove je to zase ve stylu akce, kecy, akce, kecy atd. Ale az na par moralizujicich, hodnoty vyzdvihujucich momentu jsou i ty kecy napinave. Videno v IMAX. ()

PRINC1

Tak toto je jednička akčních filmů,je přímo neskutečné jak se vydal ze všech sil i svého umění Tom Cruise a to mu je přes padesát ,krásné ženy k tomu patří také co si jiného přát snad ještě jedno pokračování " Mission: Impossible " a na závěr Tom Cruise je prostě jednička. ()

Noosal

Tohle stálo i za ten knírek! 9,5/10 Film je neskutecna pecka a za me to nejlepsi co rok 2018 prinesl! Uz dlouho jsem nevidel takhle mistrovsky zvladnutou akci. Tom Cruise je opet skvely a znovu ukazuje ceho vseho je schopen, nove se pridava I uzasny Cavill ( Souboj na zachodech je jedna z nejlepsich scen co jsem kdy videl!) Pribeh je taky velmi povedeny a prinasi fakt dobrou zapletku a prekvapive twisty! No musim rict ze uz jsem si dlouho neco takhle neuzil a rozhodne zarazuji do sve nejvyssi sine slavy jako nejlepsi akcni film. ()

karelhura

Hodně dobré, ale já ti nevím, to něco navíc mi tam chybí ( rozhodně ne akce ). Myslím že po dalším zhlédnutí (tak jako u 5.) se to tak nějak usadí a pak to bude to pravé. ()

SHERLOCK5443

myslím že príjemné prekvapenie oproti minulému dielu (môj názor), akcia bola super, stunts boli tiež extrémne a zvládnuté na 1, aj celkovo dej filmu a zápletka bola super...celé to bolo také viac špionážne....a OMG....myslím že to točili na film pretože ten film vyzeral úžasne! strašne sa mi páčil vizuál aj farby...čiže určite zlepšenie 😊 ()

Nubligo

velmi slušný akčňák, k tomu obrovský borec Cruise... celkem hezky propojený příběh s předchozími epizodami, Huntova rodina.. v podstatě jediné co mi trochu chybělo je více takové té špionské akce, která třeba předchozímu dílu nechybí, i tak luxus film a 4 hvězdy no a taky konečné likvidování bomby s detonátorem na 15minut ve stopáži filmu, která měla minimálně 45 minut působilo lehce humorně a za hranou uvěřitelnosti :) ()

mdf

Sice stokrát omílené klišé,ale výlet v Paříži a nebo lítáníčko v Kašmíru je fakt dobrá akční pumelenice. ()

r3musko

Začnime s tým, že som sa na tento film tešil viac ako som sa mal vďaka vám a preto prišlo mierne sklamanie. Pekne od začiatku. Prvý film bol super, hlavne nezabudnuteľná scéna keď sa Ethan spúšťa s lanom. Druhý film, to som doteraz nepochopil čo to malo byť, radšej ho ani komentovať nebudem. Tretí film, poviem otvorene, že ma nudil. Štvrtý film je podľa mňa zatiaľ najlepší film celej série a znova vo mne vzbudil záujem o sériu Mission Impossible, takže 5*. Potom to už išlo dole kopcom, piaty film 4,5* a šiesty film 4*. Prečo 4? Tak ako to tu všetci vychvaľovali, aký je to najlepší akčný film roka, dokonca desaťročia, tak som sa pri dlhých hluchých miestach nudil. ()

Yuri_Boyka

Ak by 15 minút v realite trvalo tak dlho ako v tomto filme, zrejme by som bol aspoň o 5 rokov mladší. Avšak takéto minimálne logické nedostatky filmu veľmi rád odpustím, pretože takto kvalitnú akčnú jazdu nezažívam často, pokiaľ zrovna pri jazde na aute nezistím, že som si zabudol vodičák. Veľký rešpekt patrí Tomovi, ktorý na svoj vek (a výšku) stále predvádza brilantné a krkolomné kúsky ako keby mal 25 a neodradia ho ani zlomeniny. Popravde som mal trošku zmätok vo všetkých tých "plot twistoch", no možno som len debil. Rozhodoval som sa medzi 4 a 5 hviezdičkami, potom som si však uvedomil, že takéto niečo bolo stvorené bez použitia CGI, ktoré dnes pchajú snáď aj do sviečkovej na smotane. Preto s veľkým nadšením udeľujem 5. ()

Unlikelyhero

To, že scénář je vyloženě hloupý zas tak nevadí, je to o akci tak co, ale akční scěny nejsou moc nápadité, jsou protahované do nekonečna, jako celý film, pro mě nejhorší ze série ()

Chenile

Tom je borec.. Pred shlednutim filmu doporucuji zkouknout maly dokument o nataceni. Akcni sceny hned dostanou jiny nadech, kdyz vite ze vse delal bez kaskadera, a ze ve filmu byla napriklad pouzita i scena, pri ktere si zlomil kotnik. Aby se mohlo tocit dal, se zlomenym kotnikem odbelhal jeste par kroku. Nakonec byla scena pouzita i ve filmu.. Na to ze to je 5dil je kvalita zarucena (narozdil od jinych serii) ale na plny pocet to bohuzel i tak neni. ()

Natt

MI6 mal u mna chybu, ze som nan isiel s vysokymi ocakavaniami po super skore na CSFD. Tj. asi som viac cakal, lebo nechapem tie 5ky. Ano, bojove sceny velmi dobre natozene, akcne sceny na 5* , niekedy clovek nevedel, ze co Cruise natacal nazivo, a co na zelene platno. Ale.. scenar obcas fajn ale inak plny klise, tupych nelogickosti, ci wtf momentov.. Dialogy podobne, obcas silne kusky ale inak tiez slabota. ()

Robinex

Svizna jizda od zacatku az do konce. Neuveritelne realne akcni sceny a priznam se, ze fight na parizske diskotece je snad uplne vubec nejlepsi co jsem kdy ve filmu videl! Videno v kine i s manzelkou, ktera normalne akci tolik neholduje a chvalila, ze jako dobre. :-) ()

mfanta

80% - Poctivá akční podívaná s poměrně kompilovaným dějem. Ale děj asi není v tomto případě to nejdůležitější. Celé dvě hodiny a čtvrt je na co se dívat, akce stíhá akci a když člověk moc nepřemýšlí nad logikou, tak se celou dobu královsky baví. ()

tykew

Začátek slabší, ale slušně se to rozjelo. Pořádná akce, ostatně jako vždy. Pěkná pohádka s happyendem. ()

pavlosji

Ethan Hunt v plné síle zachraňuje svět...že je to stále dokoka? Proto na takové filmy do kina chodíme. Za mě výborný. ()

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

13.05.2022

Sedmá Mission: Impossible má obří rozpočet

Sedmá Mission: Impossible má obří rozpočet

09.02.2022

Několikrát odložená Mission: Impossible 7, naposledy z letošního roku na příští léto, bohužel doplatila na pandemická opatření a nejrůznější dopady dost možná nejhůř ze všech velkých produkcí. Kvůli… (více)