Epizody(12)

Co se stane, když se vedení poklidného městečka Bezdružice chopí místní rodák a reklamní mág Karel Gottwald? Pomohou mu jeho věrní – policista, kněz, ředitelka školy, lékař a hostinský? Potopí je zhrzená exstarostka? Nový komediální seriál je zasazen do malebného městečka, které si až doposud žilo klidným životem. Do míru a jakéhosi bezvětří vstupují prosté volby starosty. Ale zatímco všichni obyvatelé očekávali, že na městském úřadu se žádných změn nedočkají a vše půjde v poklidu dále, obec je náhle zaplavena plakáty a billboardy, které hlásají „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald". Právě lákavá nabídka nakonec vynese navrátivšího rodáka Bezdružic, Karla Gottwalda, do čela městského úřadu. A zde začíná celý příběh... (TV Barrandov)

cariada odpad!

Tak jsem se na kousek podíval asi 10 minut do reklamy. A víc se asi ani nedalo vidět, něco tak šíleného jsem nečekal. To i jinak zoufalý odpadní Kameňáky po tomhle vypadají líp. Tohle prostě nemá nic a ještě k tomu vždy náký ten rádoby kec na kameru, to bylo i na mě moc. A ještě ta neustále se třesoucí kamera na to se nedá dívat. Vtipy trapný a herecký výkony žádný. Není divu, že to přesouvají v čase a vsadím se že to brzo zruší úplně sledovanost to má minimální. Příští rok to nepřežije. ()

zette odpad!

Je uplne jedno, zda se na tento vytvor divate strizlivi nebo pod vlivem, vysledek je stejny. I pokud to tvurci nemysleli vazne, tak je to neomlouva a tezko tento serial k necemu prirovnat. Kamera amaterska, herci zoufali, scenar primitivni a humor vareny z vody. Tohle z odpadu nevytahnou ani vnady Alice Bendove, na kterou jedinou se da alespon divat:-). ()

PavelVanekArt odpad!

Ten kdo ovládal kameru by zasloužil vyprstit prdel žhavým pohrabáčem. Jako fakt, proč točíte takový hovna? Mám tisíckrát lepší námět na seriál. Sráči. ()

Alfréda odpad!

Nemám televizi sedm let a teď koukám, že už jí opravdu nikdy, nikdy nechci. Když vidím českou televizní tvorbu, chce se mi emigrovat a zapřít, že jsem z Čech. Btw co je to kurva s tou kamerou??? ()

LadyPupu odpad!

Kameraman je ďábel! Mně normálně bylo po 14 minutách špatně od žaludku z té kamery. Ještě teď se klepu. Anebo mám náběh na epilepsii. Já nevím, nějak nejsem schopna přemýšlet. Děkuji TV Barrandov za tento pořad. Opět mne utvrdila v tom, že nemá cenu její program sledovat. ()

SimpanzJi odpad!

Asi takhle: rád bych řekl, že jsem viděl horší seriál. Ale tohle já říct nemůžu. Viděl jsem stovky seriálů, ale tohle je nejhorší, co jsem doposud viděl. Absolutní propadák - i kdyby se sčetly všechny seriály, pořady a "filmy" televize Barrandov - na Bezdružici to nemá. Je důležité podotknout brilantní kameru raději anonymního kameramana - který byl: 1. Buď opilý 2. Bylo mu méně než 5 let 3. Točil seriál na mobil 4. První zkušenost s kamerou v životě. Co tak přemýšlím, tak říkám, že HORŠÍ KAMERUU AŤ UŽ VE FILMU NEBO V SERIÁLU JSEM V ŽIVOTĚ NEVIDĚL. A to že jsem toho viděl. Já vím, že si nechcete stahovat takovýhle shit, ale stáhněte si alespoň pilotní díl. Ne, vážně, stáhněte si ho, a podívejte se, jak se to vážně nedělá. Potom v seriálu bylo prolomení 4. stěny (pro neznalé "promluva do kamery") úplně zbytečně - doplněna třesoucí se zoomovanou kamerou. No děs. A proboha, když je někde promluva do kamery, nikdy tam nemůže být vypravěč. To spolu nejde dohromady. A taky že ani tady to nejde dohromady, protože tady samozřejmě vypravěč je. Jinak nějaké vtipy, herecké výkony nebo snad smysluplný scénář necháme ihned stranou, o tom není třeba ani diskutovat. Tahle věc nemá ani jednu pozitivní věc... KAMERA děsně zoomovaně třesavá VÝKONY neuvěřitelně přehrávané nebo naopak čtené jako z kuchařky SCÉNÁŘ absolutně beze smyslu HUDBA též postrádá smysl VTIPY ........hmmm.............hm... asi nic..... Respektive shrnutí bych byl schopen dát i do tří slov: NEJHORŠÍ SERIÁL SVĚTA ()

Kri-kri odpad!

Nerad jdu s davem, ale tady bohužel nelze jinak. TV Barrandov, nyní ve zdegenerovanosti na stejné úrovni s Novou a Primou se rozhodla natočit seriálovou verzi Kameňáku a dopadlo to nad očekávání. Tohle už je absolutní dno kinematografie, kdy i latinskoamerické telenovely a skopčácké špitáloviny jsou v porovnání s tímhle ochotnickým počinem hotová Shakespearova dramata. Kameru zřejmě držel v ruce někdo s třemi promile v krvi, pokročilým parkinsonem a s přesvědčením, že schován za zrcadlem točí Vyvolené. Scénář v podstatě žádný a i to málo už je zkopírováno odjinud. Vtipy trapné a obscénní, místy dokonce převzaté z Izerovy Policejní akademie. Už jen chybí, aby otravné monology protagonistů byly vloženy do komiksových bublin. Některým hercům se divím, že do toho vůbec lezli. Copak si Vydra každodenním vyřváváním "Sledujte Prostřeno až do konce!" nevydělá dost, aby mohl odmítnout účast v něčem tak nízkém? Chápu, že Patrasová si od dob nové Arabely v TV pořádně neškrtla, ale návratem v takovémto škváru si reputaci příliš nezvedne. Ti, kteří před listopadem 1989 měli plnou hubu keců, jak komunisté zadupávali kulturu by měli být přikurtováni k pryčně a povinně sledovat tento "seriál" až do chvíle, než by se národu veřejně omluvili, jak hluboce se tenkrát mýlili a přiznali, který režim skutečně dosáhl degenerace české kultury. Tady je i 0% nadhodnocené, abych vyjádřil kvality tohoto barevného hýbajícího se něčeho, musel bych jít hluboko do záporných čísel. ()

KASUGI odpad!

Tak Paul Greengrass už se dal na natáčení sitcomů? Nebo to byl spíš Olivier Megaton? Každopádně koukat na to = utrpení. Jestli je to vtipné, či ne, těžko posoudit. Přes tu debilní kameru se nedá soustředit vůbec na nic. Tak Paul Greengrass už natáčí sitcomy... ... to je krásný povolání. ()

JamesSi odpad!

Vtipy jsou trapné a prolamovaní čtvrté stěny po několika minutách omrzí. A teď hlavní problém seriálu: Dejte kameramanovi nějaké prášky proti epilepsii (nebo spíše vypněte to hnusné digitální třesení). Kamera se třese tak strašně, že to mění trapný seriál na naprosto nesledovatelný. Tohle je první seriál ze kterého mě doslova bolely oči. A to jsem člověk, kterému ani tolik nevadí found footage horrory, ale tohle je extrém. ()

radecacek odpad!

Myslel jsem, že nemůže vzniknout větší odpad než Bastardi, Jedlíci, Kameňáky nebo Babovřesky. Může. Tohle je to největší dno, na které může divák narazit. Spíš to je ještě pod podzemí, hodně hluboké, hodně bahnité a hodně sraček ve sračkách. Pravý nefalšovaný odpad. ()

Carlinhos odpad!

Myslel jsem, že dno letošní televizní žumpy obsadí Show Leoše Mareše, ale Barrandov hozenou rukavici ležet nenechal... ()

mira007

Na vlně úspěchu Kameňáku s anekdotami vznikl tento šílený ve smyslu naprosto ubohý a dementní seriál. Vtipy jsou ještě sprostší ( nejsem cimprlich, ale aby deset minut dvojsmyslný dialog u doktora s paní, že má problém opelichanou činčilou byl odehrán až do nejzašího momentu, aby to pochopil i dement, kterej neumí česky ) a točeno pohybující se kamerou dobředu a dozadu - co to je? Sorry kluci, ale tohle je naprosto zbytečná kravina - jestliže analyticky pochopím proč měl úspěch kameňák, babovřesky a ordinace v růžové zahradě, ( ikdyž je to pro mne z hlediska vkusu odpad ) tak je mi jasné, že Bezdružice nemají šanci. Proč radši nenatočej nějaký erotický komediální seriál - mělo by to větší sledovanost a ikdyby to bylo o ničem, bylo by na co koukat. Jednu hvězdu dávám jenom za to, že si někteří oblíbenci aspoň vydělali nějakou kačku - doufám, že Vydra, Bendová, Patrasová si řekli o pořádný balík. ()

Zyne odpad!

kameraman: Hele, rejžo, já budu u každý scény, a je mi jedno, jestli beru detail nebo celek, zoomovat furt in a aut jako, jo? rejža: super nápad, pojď do toho. rejža u náhledu: ty woe, to tvy zoomovani, to se trochu seká a bolí z toho hlava, fakt to tak chceš? kameraman: jasný, to se neseká, to je takový cool efekt, moderna, musíme se odlišit, a když to bude moc sekaný, tak se to ve střižně spraví, se to jakoby zjemní, chápeš. po pár týdnech ve střižně střihač: ty woe, se to seká jak hovado, to nespravím, kašlu na to, řeknu jim, že to je cool a moderní, ha. na tomhle serialu neni bohuzel nic cool ani moderni, je to proste jen srač*ka... ()

Phorbo odpad!

Kameraman patri na skripec, zaroven ho nalit vodou a probodat ho hrebikama ze by mu i hellraiser zavidel. Ten clovek co to toci je naproste hovado ze takovou praci vzal. Reziser at se stydi a herci za vykony v tak odpadovem pokusu o serial, ktery maa byt vtipny, taktez. Tech deset minut, ktere jsem videl mi zpusobily migrenu z permanentniho zoomu a epilepticky zachvat z totalne trapne "zabavy", ktera musi byt cilena jen tem nejjednodussim cechum. Trikrat hruza, trikrat totalni odpad. ()

KNicole odpad!

"Tak to ty kukačky musím dát do vopravy." - "Proč bys kukačky dávala do vopravy, dyť dou?" - "V deset ráno třikrát zakukaly, dvakrát si uprdly, a pak se tomu začly smát!" ...existuje snad ještě výstižnější definice celého tohoto seriálu? ()