Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Hluboko v ledu Antarktidy tým geologů najde starou, ale neporušenou nacistickou laboratoř, kde se prováděly tajemné experimenty. Nacisté, kteří chtělí dobít svět, zde vytvořili modifikované žraloky, kteří byli schopni létat a byli řízení geneticky zmutovanými mrtvými těly vojáků, kteří se během objevení osvobodí a pokračují ve svém plánu dobít svět. Vojenská pracovní skupina zvaná Dead Flesh Four jsou oživení američtí vojáci padlí ve Vietnamu a jsou jedinou šancí, aby zabránili pádu světa. (Epistemolog)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (56)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Ach jo. Náckové, žraloci, pardon....lítající žraloci, spousta známých tváří a nakonec tak příšerný shit. Těšil jsem se na film od tý doby, co před třemi lety vyšel první teaser. Jenže i tyhle šílený píčoviny se musí umět. Začátek je docela fajn, stejně tak režisér dobře zvládá scény z druhý světový války a pasáž z ponorky na Arktidě je vlastně taky docela fajn. Jenže režisér film neskutečně natahuje naprosto stupidními scénami, kde dvě, nebo tři postavy vedou příšerný a nepodstatný dialog a dělá tím stopáž nesnesitelnou. Navíc akce jsou asi tři a všechny na jedno brdo ve vzduchu. Chápu, že to je trash z kickstarteru, ale jak už sem zmínil, i to se musí umět. Zajímalo by mě, proč vždycky skočili do letadla, když každý žralok má na ploutvi rakety (že tohle někdy napíšu). Prostě se vysrat na ty příšerný kecy, udělat jednu vzdušnou bitvu a vyslat slušnou herečku vykostit tu ponorku na Arktidě něco ve stylu B.J.Blazkowice. Protože náckové jsou fajn, kostýmy taky super a i ty masky. A možná by to mělo i atmosféru. Nápad za všechny prachy pro milovníky píčovin, naprosto zakopaný netalentovaným režisérem který se nás rozhodl unudit k smrti. Nevytrhne to ani výtečný Detlef Bothe, ani tři páry fajn koziček a už vůbec to nevytrhnou dvě přezrálý pornoherečky v hlavní roli. Oba díly Iron Sky jsou o dva levely jinde. Kurva, mohlo to být epické. Bohužel potenciál zůstal zadupaný v zemi.25%. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Absolútna, primitívna šialenosť bez štipky inteligencie, vhodná na deň, od ktorého nič nebudete očakávať. Čiže ten posledný v roku 2020, je doslova ideálnou voľbou. Lietajúce žraloky, v opratách nacistickej zombie armády?! Nuž tak, keď môže psychopat riadiť celú krajinu, v Čechách byť Slovák premiérom, prečo by toto nemohla byť pravda? :D Kokotina na mraky hneď od začiatku, ani to nepúšťajte, keď nemáte odvahu zmieriť sa s tým, že “Sky Sharks” je doslova absurditou roku! Masky slušné, gore občas výborne, občas otras, krvi ako najebanej, proste nedokonalý “splater” so všetkým čo k tomu patrí, akurát strašná škoda, za tú kvalitu prevedenia ako na hojdačke, no najmä dejové tempo, ktoré sa nepodarilo udržať po celú dobu stopáže, pričom ďaleko viac som očakával aj od samotného záveru. Spočiatku som mal dojem, že udelím 5 hviezd, no ako sa blížil koniec, tie silné tri (možno slabšie 4), budú absolútne zaslúžené. No a komu sa neľúbi, nech ide do (I) 🖕😅🖕 ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

V Německu netočí šílené filmy jen Uwe Boll, ale jak vidno přibyl mu zdatný konkurent. Marc Fehse si k tomuto filmu napsal i sám scénář, dokonce byl částečně financován i za pomoci platformy Kickstarter, kde se na něj skládali fanoušci. Pokud máte rádi ujeté trashe, splattery -bizarní zápletky, nekompromisní řežbu, černý humor, silikonové poprsí, zombie nácky, litry digitální krve a slušnou porci gore – tato céčková německá hororová komedie, by mohla být právě pro vás. Téměř po celou dobu jsem nestačil zírat, cože se to odehrává před kamerou za ujetou podívanou. Některé scény či hlášky mi ještě na hodně dlouho utkví v paměti.   Pokud jste se až dosud báli létat, tak tohle vám na odvaze asi moc nedodá. Jsou zde totiž k vidění dvě naprosto luxusní a hlavně pěkně krvavé pasáže, kdy létající žraloci a jejich nemrtvé obsluhy doslova zmasakrují celé letadla, posádku, pasažéry a že jim neunikne opravdu nikdo, to vám můžu zaručit. Stejně jako to, že to většinu hodně bolelo. Navíc mě přešla i chuť, si někdy zasouložit v letadle. Morbidních nápadů měl režisér opravdu hodně a moje zvrácené libido dostávalo pořádně zabrat. Jen byla velká škoda, že hodně efektů mělo poněkud mizernou úroveň.50% ()

Martrix 

všechny recenze uživatele

Na krabičky od cigaret se dávají obrázky rakovinou prolezlých orgánů a varování, že kouření může zabíjet. Něco podobného by mělo být v úvodu některých filmů. Když vám táhne na padesát, tak si prostě nemůžete dovolit takto plýtvat časem. To je jako mít polovybitý mobil, nemít nabíječku a hrát na telefonu tetris. Zombie nácci na zmutovaných létajících žralocích je skvělý nápad, bizárek jak se patří. Jenže co naplat, když zábavné jsou jen dvě scény...to když komando přepadne letadla a zbytek je hloupá nuda. Guilty pleasure si představuju trochu jinak. Sky sharks totiž není tak blbý, aby se člověk smál všemu. Snaha Marca Fehse udělat superblbost se sice cení, stejně jako to, že divákům dopřál pohled na obnažené herečky...ale těch hluchých míst bylo moc. Nějakou dobu se zase budu držet od béčkové a céčkové produkce dál. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

zábavná cečková šílenost,které nechybí dobré nápady (moc rád bych si s tímhle námětem zahrál Wolfensteina),špatní herci,nahota a nebo třeba zombie nacisti.Na druhou stranu to bohužel shazuje laciný vizuál a příšerná práce s hudbou.Ne snad,že bych čekal,že podobný film bude vypadat jako áčková produkce,ale Sky sharks umí v určitých momentech vypadat velmi dobře a díky tomu ty extra špatné momenty vyloženě bijí do očí.S hudbou pak režisér neumí pracovat vůbec a její výběr a použití je tristní a mě to vyloženě rušilo a vadilo mi to...60% ()

Galerie (60)

Zajímavosti (2)

  • Po závěrečných titulcích následuje ještě krátká upoutávka. (ben666)
  • Film vznikol s pomocou Kickstarteru. 907 fanúšikov vyzbieralo viac ako 96 000 €. (Marceloo)

Reklama

Reklama