The Female of the Species (S01E04) (epizoda)

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2019, 57 min

Komentáře uživatelů k epizodě (14)

Čtvrtá epizoda, polovina první řady a prozatím nejlepší část. Děje se tady toho hodně. Největší radost mám však z celkového pojetí. Násilí zde není prvoplánové. Toho jsem se po trailerech trochu bál. Nejdůležitějším prvkem jsou postavy. Jsou dostatečně prokreslené, mají důvody pro své činy, rozvíjejí se a s každou další minutou se někam posouvají. Mám z toho ohromnou radost. Najdou se i památné scény. Únos letadla je perfektní ukázkou toho, jak Superman, tedy Homelander, přemýšlí a jedná. Vtípky na Aquamana se neomrzí a děj jasně směřuje za svým cílem. Amazon doručil kvalitní podívanou.(26.7.2019)

Tak tohle je špica. Fantastická akce v letadle nepotřebuje super triky, aby diváka posadila do sedačky. Silné scény, které přesně kopírují stav dnešního světa. Únos delfína nemá chybu.(8.8.2019)

Tak tomu se říká náhul , ať žije Homolander.!(7.8.2019)

Tento díl krásně ukázal jaká je Aquaman legrační postava a taky že jo, celou jeho existenci si z něj Dc fanoušci dělají srandu(16.8.2019)

"Víte, sami stojí za hovno. Ale společně, jsou Spice Girls zkurveně dobrý." "A jaká je pointa?" "Pokud nebudeme držet pospolu tak jsme v prdeli!" ... Boj za práva delfínů, suprák na dopingu a absolutní neschopnost uchovat bezpečí na palubách aerolinek - témata, jenž tenhle žánr již delší dobu potřeboval. A Homelander se může zařadit do čeledi zmrdovitých...(12.8.2019)

I kdyby děj čtvrté epizody za nic nestál, rozhovor o Spice Girls a "záchrana" delfína by mi určitě odrovnaly bránici. Naštěstí se ukázalo, že tím tvůrci ani zdaleka nevystříleli všechnu munici a předvedli mi další detailní pohled do korporátní žumpy, zničili dalším naivním dušičkám jejich iluze a celkově se na postavách DC Comics pěkně vyřádili.(25.11.2019)

Celkem drsný. Takovejhle morálně pochybnej seriál tu přesně chyběl..(16.8.2019)

Únos letadla...z toho až mrazilo. Vůbec nepochybuji o tom, kolik lidí zabila politika, PR, veřejný zájem, nebo prostě jen byrokracie, či mocenské zájmy bezskrupulózních hajzlíků. The Boys jsou cokoliv, jen ne přiblblou komixovou zábavou. Svoje si tady najde i ten nejnáročnější divák.(18.8.2019)

Homelander vie ako zahrať na verejnosť.(31.7.2019)

Tonem jde o celkem rozharany dil. Ale teda cela sekvence s letadlem me do sedacky opravdu posadila.(11.9.2019)

"What's Sporty Spice up to? Sporty fucking Spice. What is she up to? Exactly. How about Posh? You know what she's doing? Making clothes for anorexics. Right? Not exactly a growth market. And Baby? You know what she's doing? Fuck all. Not even page six of the Daily Mail. And Scary Spice? Up to her eyeballs in lawsuits and sex tapes. Ginger, on the other hand, has released three albums. Passion, Schizophonic and Scream If You Wanna Go Faster. They'll all make your ears bleed. You see, when they're apart, they're absolute fucking rubbish. But, you put them together, they're the goddamn fucking Spice Girls."(18.8.2019)

To se Spice Girls bylo skoro stejně vtipné jako to v letadle kruté a Deep a jeho delfín (potvrdila se mi domněnka z minulého diku) tomu nasadili korunu. Plus Spice Girls part 2...(31.7.2019)

Scéna v letadle tuto epizodu vystřelila na plnou palbu.(31.7.2019)

Chudák delfín(28.8.2019)