Záchranáři v akci (TV seriál)

Záchranári

Dokumentární / Drama / Reality-TV

Slovensko, 2019, 45 min

Albert Vlk

Roman Olekšák
  • Kanibal39

Otrasný formát. Mizerní herci v seriáli s pseudodokumentárnym lookom.(11.1.2019)

• K.I.N.G.

Čestně prohlašuji, že jsem se upřímně a nekontrolovaně smál, což se mi u televize běžně nestává. To ale nemůžu přičíst k dobru pro tento škvár.(15.2.2019)

• ARI50

Zbožňují tyhle jakože ze skutečnosti.(10.6.2019)

• SOLOM.

Naprosto stejná katastrofa jako česká verze. Přehrávání většiny zúčastněných, velmi špatné zpracování „reálných“ akcí které se mohou stát, občas to bylo až k smíchu – což je špatně, když si člověk uvědomí, že by ti lidi měli být ve „skutečném“ ohrožení života. Nemůžu si pomoci, ale tohle má opravdu blízko k odpadnímu hodnocení…(9.6.2019)

• JohnMiller

Skeptický divák (presne ako ja) si určite nie raz povedal, že horšie ako Susedské prípady alebo Rodinné prípady už nedokáže Tv Hnoj vyprodukovať. Ono to prakticky nie je možné. A predsa sa stal zázrak. Divákom Tv pravdepodobne klesá IQ inak by niečo takéto nemohlo vzniknúť a mať sledovanosť. Videl som jednu jedinú epizódu a stačilo. V podstate produkčne rovnaké ako na začiatku spomínané seriáli akurát s tým rozdielom, že hlavné úlohy tu zohrávajú záchranári a "bežní" ľudia. Je to ako sledovať Televízne noviny, akurát s hroznými nehereckými výkonmi.(9.1.2019)