poster

Záchranáři v akci (TV seriál)

 • Slovensko

  Záchranári

Dokumentární / Drama / Reality-TV

Slovensko, 2019, 45 min

Režie:

Albert Vlk

Scénář:

Roman Olekšák
 • Kanibal39
  odpad!

  Otrasný formát. Mizerní herci v seriáli s pseudodokumentárnym lookom.(11.1.2019)

 • K.I.N.G.
  odpad!

  Čestně prohlašuji, že jsem se upřímně a nekontrolovaně smál, což se mi u televize běžně nestává. To ale nemůžu přičíst k dobru pro tento škvár.(15.2.2019)

 • ARI50
  *

  Zbožňují tyhle jakože ze skutečnosti.(10.6.2019)

 • SOLOM.
  *

  Naprosto stejná katastrofa jako česká verze. Přehrávání většiny zúčastněných, velmi špatné zpracování „reálných“ akcí které se mohou stát, občas to bylo až k smíchu – což je špatně, když si člověk uvědomí, že by ti lidi měli být ve „skutečném“ ohrožení života. Nemůžu si pomoci, ale tohle má opravdu blízko k odpadnímu hodnocení…(9.6.2019)

 • JohnMiller
  odpad!

  Skeptický divák (presne ako ja) si určite nie raz povedal, že horšie ako Susedské prípady alebo Rodinné prípady už nedokáže Tv Hnoj vyprodukovať. Ono to prakticky nie je možné. A predsa sa stal zázrak. Divákom Tv pravdepodobne klesá IQ inak by niečo takéto nemohlo vzniknúť a mať sledovanosť. Videl som jednu jedinú epizódu a stačilo. V podstate produkčne rovnaké ako na začiatku spomínané seriáli akurát s tým rozdielom, že hlavné úlohy tu zohrávajú záchranári a "bežní" ľudia. Je to ako sledovať Televízne noviny, akurát s hroznými nehereckými výkonmi.(9.1.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace