Studený pot (TV seriál)

Krimi / Thriller

Francie, 1988, 18x26 min

Předloha:

Louis C. Thomas (kniha)

Claude Chabrol, Thierry Lhermitte, Frédéric Mitterrand, Michel Galabru, Zabou Breitman, Gérard Jugnot, Patrick Braoudé, Arielle Dombasle, Jean-Pierre Bisson, Christian Clavier, Rufus, Jean Carmet, Ticky Holgado, Jacques Perrin, Bruno Cremer, Marie Trintignant, Jacques Bonnaffé, Jean Rochefort, Jacques François, Julien Guiomar, Paul Préboist, Brigitte Roüan, Michel Piccoli, Philippe Caroit, Jean-Claude Carrière, Hippolyte Girardot, Wojciech Pszoniak, François Cluzet, Jean-Jacques Moreau, Daniel Emilfork, Antoine Duléry, Pauline Lafont, Marc Citti, Roland Giraud, Eva Ionesco, Philippe Brizard, Alain Doutey, Philippe Khorsand, Michel Peyrelon, Jean Rougerie, Louis Navarre, Fabienne Babe, Stéphane Ferrara, Eva Darlan, Jean-Michel Noirey, Marc Berman, Clémentine Célarié, Jérôme Chappatte, Jean-Paul Muel, Christian Charmetant, Catherine Morin, Michel Berto, Eric Blanc, Gérard Sergue, Nathalie Nell, Candice Patou, Yvan Varco, David Gabison, Geneviève Omini, Tansou, Francis Frappat, Claude Villers, Pierre Malet, Eric Averlant

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Výborně obsazené a vtipné kraťasy, které mne baví víc, než filmy Hitchcockovy. Sueurs froides nepostrádají napětí, nezbytný francouzský šarm a díky své délce skutečně nestihnou nudit. A byť mají pouhých 26 minut, dokážou vykreslit bezezbytku zápletku. Zhlédnutí tohoto seriálu patří k povinné výbavě milovníků Hitchcocka i obdivovatelů klasické francouzské krimi.(19.11.2011)