Redaktor newyorského nakladatelství Will Randall je jedné noci na opuštěné silnici pokousán vlkem. Zpočátku se zdá, že se zranění obejde bez následků, ale Will si brzy uvědomí, že se v jeho těle děje cosi podivného. Cítí se neobyčejně svěží, až nepřirozeně se mu zbystřil sluch a čich. Vlk mu předal své schopnosti a co víc, i svou povahu. Will je náhle rozhodnější, tvrdší, agresivnější. Jen díky tomu dokáže vzdorovat situaci, v níž se ocitl. Jeho šéf se chce schopného a inteligentního redaktora zbavit, nejlepší přítel mu svedl manželku... "Starý" Will by se před ranami osudu pasivně sklonil, "nový" Will se rozhodne situace razantně řešit a postavit se na odpor. Jeho dny jsou vyplněny osnováním plánů, jak si udržet práci, a rodícím se milostným vztahem k šéfově krásné dceři Lauře. Noci jsou zahaleny tajemstvím. Will se probouzí zkrvavený a ve svých kapsách nachází důkazy hrůzné skutečnosti, že jeho život po setmění ovládá vlčí vášeň... (oficiální text distributora)

Agnostik

Oddechový vlkodlačí pohádkový horror,asi těmito slovy bych nazval film,v němž se osudově přitahují démonický Jack Nicholson, a krásná vamp Michelle Pfeiffer.Povedená a napínavá podívaná s vlčí vášní.Za zmínku jistě stojí i legendární Christopher Plummer,tentokráte v roli bohatého snobského knižního nakladatele. ()

baroko16857

Nicholson opět nezklamal. Sice zde není jedinou devizou, ale film stojí pochopitelně na něm. Ten chlap má jedinečné charisma - a nemyslím tím jen jeho obličej a mimiku. A Nicholsonův "dvorní dabér" Alois Švehlík k jeho typu perfektně pasuje. ()

Chlo0opek

Takový slušně kvalitní film s danou tématikou. Jack je jako vlkodlak velmi pěkně udělán. Příběh také jakžtakž jde. Zkrátka film takový čistý průměr. ()

Mark1983

Spíš než horor bych to viděl jako fantasy thriller v průměrném zpracování,které neurazí,ale ani příliš nenadchne. ()

Dupac

Klišovitý a předvídatelný scénář o krásce a zvířeti, který byl předurčený k tomu, aby se z něho stalo banální béčko. Naštěstí mu Mike Nichols dodal příjemný oldschoolový nádech odkazující někde k raným 60. letům. Taky Nicholson je v přerodu na animála působivý, pokud tedy zrovna neskáče šipku tři metry do schodů. Za pozornost stojí i Morriconeho práce. Silné tři *. ()

dauby

Mám rád Jacka Nicholsona, líbí se mi Michelle Pfeiffer a líbí se mi moc i tenhle film. To je prostě klasika. Určitě si zaslouží lepší hodnocení než těch 74%. Osobně horory moc nemusím, ale tenhle je parádní. ()

Teen.AGE.r

Dávám 5* a to kvůli dokonalému Nicolsonovi a neuvěřitelně svůdcé Michelle... Takhle "živočišné" herectví se jentak nevidí! Po ostatních stránkách celkem bezchybné, takže nelituji svého vysokého hodnocení. ...80% ()

LosBota

Pro mě se jedná o velmi srdeční záležitost. Film je starý už 20let, což je neuvěřitelné, ale stále si myslím, že se jedná o jeden z nejlepších filmů. Jack Nicholson a Michelle Pfeiffer vládnou. Michelle Pfeiffer je navíc pořádná kost, takže i kdyby byla němá, tak snad dám 5hvězd. Když se kouknete na příběh asi dvakrát velké terno to není a postupem času když si film někdy pustím, nálézám trochu vady,ale já k tomuto filmu chovám velkéé sympatie.90% ()

sha.piro

Tohle je pro mne již srdcový film. Viděl jsem ho už asi 8x a stále mě baví. Aby také ne - Michelle Pfeiffer a Jack Nicholson, to jsou jedny z největších hereckých es. A James Spader jim také dobře asistuje. Faktem ale je, že je natočen způsobem, který spíše hladí, než mrazí a jako na čistokrevný horor se na něj nahlížet asi nedá. Jde spíše o romantický thriller, který je příjemně k nakousnutí : ) ()

Wolfvater

Až na to, že tento film nelze rozhodně označit jako horor (zaplaťpámbu!), spíše pak mysteriózní, vždy se na něj rád kouknu zas a zas. Zejména Jack a jeho živočišnost jsou lákadlem tohoto snímku, ovšem Michelle i James mu jsou velmi zdatnými "spoluhráči". Velmi příjemné a koukatelné, nicméně za plný počet dát nemohu - 80%. ()

Poblius

Toto byl první film ve kterém jsem Jacka Nicolsona hrát kladnou postavu. Ostatně nebýt jeho dal bych tomu jen dvě hvězdy. ()

Frank2

Parádní film, na kterém jsem si ověřil svůj vývoj s věkem. Dříve jsem se těšil až se projeví více ona vlčí stránka hlavního hrdiny, dneska si snad více užívám ten děj hnedka po začátku jak sebou přestane nechat orat a všem ukáže, že ještě napatří do starého železa. ()

Feacher

Film jsem viděl jako malý, ale už to chtělo oživení... ačkoli má film aktuálně pouze 73%, já bych ho hodnotil plným počtem. Mimo úžasného Jacka Nicholsona a nezaměnitelné hudby Ennia Moriconeho, měl film všechno - svojí zápletku, lásku, smrt a svou reálnou i vymyšlenou část. Celé 2 hodiny jsem se vydržel v pohodě dívat a o čem jiným by takovyhle horůrek měl být. 90% a 5 hvězd... ()

Bogrant

Nicholson je vlk sám o sebe, ešte pred uhryznutím a celý film stojí na jeho ďalšom okázalom hereckom výkone, ktorý si ľahko podmaní diváka, ale celkovo ma to nikdy zvlášť nezlákalo. Tá romantická linka mi veľmi nesadla, to všademožné skákanie, zavíjanie už mierne pôsobilo až komicky a záver už bol dosť prehnaný, hoci námet to je sľubný, i keď ťažko reálne predstaviteľný. ()