Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (CinemArt)

Havaj8

Čekal jsem od toho trochu hororovější Hunger Gamesky. Ale tohle i přes to veškerý vysvětlení, vůbec nedávalo smysl. Ani hlavu, ani patu. Nehledě na slabý dialogy, ale co čekat. To, že nám hned ze startu ukážou sympatický postavy a během chvilky je nechaj vychcípat, je ohromně nešťastný. Ale co se týče jednotlivejch smrtí, s tím si už vyhráli, tomu není moc co vytknout. To je možná jedinej důvod, proč tenhle film vidět. Betty Gilpin, ať se vzala kdekoli byla mašina, to se moc nevidí. Jinak si s tím tvůrci hlavu vůbec nelámali a vytvořili něco nad čím se někdo může pobavit, někdo vychutnat slušný gore a jít spokojeně dál. Takovej letošní průměr. ()

Martin741

Reziser Craig Zobel natocil vskutku vydareny horor. V ramci svojich moznosti to obcas strhne, mile to nie je, je to proste dalsi slusny zabavny svizny fryler/horor s dobrym tempom a nadhernou Betty Gilpin : 65 % ()

kaposlav

Jednoduchý film pri ktorom som premýšľal či by nebolo lepšie určiť žáner na akú nôtu to bude. Ako komédia to je slabé a ako horor/thriller nepresvedčivé. Neviem kto, ale niekto to spackal. Posledná tretina filmu bola paradoxne najslabšia, čo by som čakal naopak. ()

Langy10

Libovej film, presně něco jako očista, jen trochu upravený do jinýho příběhu. Humor plus thriller nemusim, ale tohle byl fakt top! 85% ()

bourec

Film začíná celkem jak podle šablony.Vykosení nepotřebnejch celkem brutálním způsobem.Ovšem pak se objeví šílená Betty, a jde se na věc.Ta holka má neučesanej hereckej výraz, ale ohání se pěkně.Bavilo mě i občas to černohumorný zabarvení filmu, spousty šílenejch scén, a totálně mě uspokojil závěr.Překvapení jako prase, jen škoda, že dvd už pomalu odcházej do důchodu, a já jinou archivaci filmů neuznávám.80%. ()

Rocky88

Jedna z těch zábavnějších politických satir, osázená spoustou gore efektů, zběsilým tempem, vtipem a prkennou hlavní herečkou, která ovšem disponuje hodně slušným poměrem dudů k pasu. Tohle se dá vidět vícekrát. ()

dubinak

The Hunt musím říct, že bylo docela milé překvápko a dnešní zkorumpovaná společnost si akorát koleduje o to, aby o ní vznikaly nekorektní a satirické filmy. Tohle na sebe sice láká slovem horor, ale ve skutečnosti je to docela slušně vybroušená americká sonda, která je příjemně sebekritická a neschovává se za rouškou neviny. Začátek má slušný rozjezd. V podstatě se na nic nečeká. Potěší taky střídání ''hlavních'' postav, o kterém jsem si říkala, že kdyby to takhle vydrželo až do konce, tak by to byl docela svěží, originální nápad. Což se nestalo. I tak je ale hlavní hrdinka velice dobře zvolená a její neznámá kamenná tvář mi do její osobité role sedla jak prdel na hrnec. Akční tempo tomu drží fakt po celou dobu, dočkáme se i nějakých těch delších bojových scén a hlavně je to ještě k tomu nepředvídatelné. Chvílemi jsem i přemýšlela o čtyřech hvězdičkách, protože jsem se řechtala fakt co deset minut. Zatím to ale držím na úzdě a uvidím, jestli to ve mně ještě nějakou dobu přetrvá, tak asi přidám. Zábava jen pro opravdové demokraty. ()

C0r0ner

Silné čtyři. Dávno mi film tak neutekl, je to krásně nepředvídatelné a neklišovité, místy solidní sranda, masakry jako svině, bezvadná ústřední postava... Prostě taková pěkná jízda, která si na nic nehraje a přišla bavit. Ta modrá čísla tady nechápu, co od toho kdo může, kurva, chtít? 90% ()

PavelVanekArt

Do první poloviny to bylo na pohodu, pak intenzita zabíjení a originality v lovu opadly a zůstala jen fádní variace na Hunger Games. Humor mimo mě a rádoby vtipný death county mě bavily naposled... nikdy. 2* a.k.a 35% ()

necisty

Dobře natočené a zpracované, jen to má slabý děj a velmi hloupé chování postav. Jakože si "světová elita" nevšimla, že jsou na seznamu dvě stejné jména? Mě se hodně zavděčili úvodním vyvraždováním, protože z pohledu diváka bylo složité se upnout na správného hrdinu a to je světe div se dost originální. Bylo to díky tomu i dost napínavé. Kdyby na tom trošku zamakali, tak bych možná dal plný, nebo se mi to jen prostě trefilo do nálady a že jsem dlouho nebyl v kině. ... GA Cinema ()

zette

Zacatek vypada vice nez dobre, pak se z akcnich scen prejde na ty komornejsi a uz to neni ono. Ale na jedno kouknuti, kdyz nechcete moc myslet to je v pohode. ()

PROCESOR

Tak takový naháněčky už jsme viděli, to není zrovna novej námět, ale zpracování jo. Nemůžu se ubránit pocitu, že tvůrci si hodně hráli s náznaky černého humoru, ale tak, že se každej rozhodne sám, jestli už to je moc. ()

Juto

Režisér Zobel, ktorý sa pozerá cez optiku sociálnych médií a polarizovanej politiky, vytvára smiešny obraz toho, ako sa všetci žerieme zaživa. Že to robí takým zábavným a absurdne krvavým spôsobom, stojí film prinajmenšom za pozretie. 6,5/10 ()

Pajky3

Akce na začátku do toho šlápne tak hodně, že tempo a gradaci prostě nejde udržet. Začátek na mýtině je maso, benzína taky stojí za to, ale od vlaku to slábne a závěrečný souboj, i když musel přijít, je už tak trochu nuda. ()

rizek2

Inspirací ke snímku, který vzbudil rozruch dříve, než šel do kin, byla krátká povídka z roku 1924 The Most Dangerous Game. Ta popisuje Američana, jehož jachta po ztroskotání skončí na ostrově, kde se stává terčem lovu pro ruského aristokrata. Premiéra Lovu, který inspiraci krátkým dílkem nepopírá, byla původně odsunuta po střelbě v texaském El Pasu a v ohioském Daytonu a jako bonus jeho producenty nepřímo nařknul Donald Trump ze šíření chaosu a rasismu. Satirický thriller začíná ve chvíli, kdy se dvanáct lidí probouzí na mýtině. Navzájem se neznají, neví, kde jsou ani jak se tam dostali a netuší, že se mají stát lovnou zvěří bohatých liberálů. Film si černočerným humorem utahuje z elitářství, konspiračních teorií i politicky polarizované země a ve výsledku je hlavně cynickou krvavou komedií. ()

majo0007

Škoda. Po pol hodine (na hlavu výborne postaveného - nájdem si postavu, ktorej budem fandit) konceptu - WTF parádných orgiách (huííí) a WTF dialógoch (joop) v polovici filmu dôjde tempo (vlak, refugee camp, ktoré nezaujmú ani Chorvátskych Vietnamcov ) na nudné tlachy. Promotion kampaň sľubovala mnohé, ale zostáva dodať - "Mnoho povyku pro nic". Z filmu si nabudúce zapamätám len prasátko v šatičkách. A to neni spoiler! Vo všetkých smeroch - keď hľadáte gore + vtip na takéto téma, radšej si pozrite Battle Royale⚠️ a napodobeniny typu Hard Target. Film však stále zostáva v kategórii... pozriem si ešte raz (kvôli úvodu)... Mimochodom, ktorý z filmových scenárov nedojebal Lindelof?! ()

HorrFi

Nemůžu říct, že bych vrněl blahem, ale v podstatě s tim nemam problém a v rámci filmů tohohle typu jde o přijatelnej kousek kterej by nikoho neměl výrazně zklamat.. je vidět, že scénarista už má něco za sebou a díky průměrný stopáži divák nemá šanci se nudit.. ()

okkac

Na ploše 90 minut skvělá zábava, která svým smyslem uráží jak konzervativce, tak liberály a Chorvaty navíc k tomu :D Betty Gilping má svůj šarm a už jsem si myslel, že hlavní roli bude mít Emma Roberts na začátku. 8/10 ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)