Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Hrdinové z filmů Kevina Smithe propůjčili své hlasy do animovaného seriálu, kde si s pomocí humoru, který je jejich vlastní musí poradit s nástrahami číhajícími na ně v jejich Quicker stopu. Dokáží se však postavit i bossovi města Leonardo Leonardovi (s hlasem Aleca Baldwina)? Šestidílný seriál na kterém se podíleli všichni původní herci a samozřejmě i Kevin Smith vznikl v roce 2000 zřejmě proto aby ulehčil fanouškům čekání na druhý film Clerks. (Philoun1)

(více)

Recenze (22)

Hellboy 

všechny recenze uživatele

Zábavný seriál, který překvapí trochu jiným pojetím, než jakým disponují hrané filmy. Samozřejmě, že se vše točí kolem flakáčů v Quick Stopu, před kterým postávají Jay a tichej Bob, ale je to trošku jiný, než ve filmech. To asi dělá ta animace. A bohužel četné zásahy studia. Jay a tichej Bob jsou ve filmech drogoví dealeři a Jay nemluví o ničem jiném, než o nějakejch sprosťárnách. V seriálu se z nich stali stali prodejci pyrotechniky a nikdo samozřejmě nemluví sprostě, jsou to takoví hodní strejdové. Ale když si na to člověk zvykne, tak je to povedená zábava. Snootch to the nootch:) ()

Hrobař 

všechny recenze uživatele

Nad očekávání dobrejch 6 dílů. Velmi slušně jsem se bavil u všech, ale závěr čtvrtýho je TOP. Jsou tu ty narážky na popkulturu jak to člověk má rád od Smitha a snad i líp podaný v dialozích. Navíc mi sedne to rozsekání na epizody. Prostě jsem spokojenej. Tak si říkám že nejlepší by bylo kdyby Smith udělal hranej seriál s postavama a lokacema jak je známe, ale to je jen zbožné přání fanouška :-) ()

Reklama

GrooveJump 

všechny recenze uživatele

Ono je hrozně těžké hodnotit tenhle "seroš" až po shlédnutí obou dílů hraných Clerks. Přesto se zataženými zuby se o to pokusím. Troufám si totiž tvrdit, že i kdyby se našel někdo, kdo nezná fenomén "dablu", vlastně do budoucna doufám že i "triplu" Clerks a přišel k nim čirou náhodou skrze tuhle minisérii (to je samo o sobě nepravděpodobné, ale né nemožné), tak z pozice fanouška animovaných a komediálních večerníčků, by musel časem uznat, že tohle je taky zaručenej srandy kopec.... ()

bouncer 

všechny recenze uživatele

"Snooch to the nooch!" Opravdu nechápu, jak můžou některé ptákoviny běžet v TV několik sezón a srandovní Clerks zruší po 2 dílech. Teda je pravda, že cílová skupina zase tolik na televizi nekouká. Dílů nakonec vzniklo 6 a mají rostoucí kvalitu. Začátek byl trochu rozpačitý a oproti filmům seriál ztratil lehkost a černý parodický humor. Ale to se s postupem času zlepšuje a Clerks jsou opět ve svém živlu. Super animace a dabing a hlavně oddychová zábava. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Animovaný seriál vytvořený na bázi (a možná i na počest) kultovní komedie Clerks. I když se režie neujal přímo Kevin Smith, kvalita humoru je téměř zachována, postava Randala tropí jeden vtípek za druhým, chudák Dante zase všechno schytá a občas jim zpoza ramen utrousí nějakou hlášu i Jay opírající se o Silent Boba. Jediným rozdílem ve stylu humoru je oproštění od sprostých slov a perverznějších vtípků, které by asi jinak mohly zvednout rating věkové dostupnosti. Škoda jen trochu nevyvážených epizod, kdy 2. (mrazák) a 4. (soud) jsou naprosto geniální, ale 1. a 6. "jen" příjemný nadprůměr. Dále se musím přiznat, že styl animace mi nepřišel úplně sympatický, ale člověk by si rád zvyknul, kdyby existovalo více než 6 dílů... 8/10 ()

Zajímavosti (11)

  • Po premiére dvoch epizód v televízii bola celá séria zrušená. Odvysielané časti boli najprv štvrtá a potom druhá. (Flipper)
  • V epizóde s cirkusom sú postavy dvojčiat karikaturujúce postavy z filmu Freaks (1932). (Flipper)
  • V piatej epizóde v ročenke figuruje fotografia Randala, držiaceho zbraň pri študentovej hlave. Nápis pod fotkou je "best hall monitor" (najlepší monitor v hale). Toto je odkaz na neslávnu vietnamskú fotografiu "Execution of Vietcong Prisoner" (poprava vietnamského väzňa), no producentom bolo dovolené ju parodovať iba s "best hall monitor" nápisom. (Flipper)

Reklama

Reklama