Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Hrdinové z filmů Kevina Smithe propůjčili své hlasy do animovaného seriálu, kde si s pomocí humoru, který je jejich vlastní musí poradit s nástrahami číhajícími na ně v jejich Quicker stopu. Dokáží se však postavit i bossovi města Leonardo Leonardovi (s hlasem Aleca Baldwina)? Šestidílný seriál na kterém se podíleli všichni původní herci a samozřejmě i Kevin Smith vznikl v roce 2000 zřejmě proto aby ulehčil fanouškům čekání na druhý film Clerks. (Philoun1)

(více)

Recenze (22)

bouncer 

všechny recenze uživatele

"Snooch to the nooch!" Opravdu nechápu, jak můžou některé ptákoviny běžet v TV několik sezón a srandovní Clerks zruší po 2 dílech. Teda je pravda, že cílová skupina zase tolik na televizi nekouká. Dílů nakonec vzniklo 6 a mají rostoucí kvalitu. Začátek byl trochu rozpačitý a oproti filmům seriál ztratil lehkost a černý parodický humor. Ale to se s postupem času zlepšuje a Clerks jsou opět ve svém živlu. Super animace a dabing a hlavně oddychová zábava. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Animovaný seriál vytvořený na bázi (a možná i na počest) kultovní komedie Clerks. I když se režie neujal přímo Kevin Smith, kvalita humoru je téměř zachována, postava Randala tropí jeden vtípek za druhým, chudák Dante zase všechno schytá a občas jim zpoza ramen utrousí nějakou hlášu i Jay opírající se o Silent Boba. Jediným rozdílem ve stylu humoru je oproštění od sprostých slov a perverznějších vtípků, které by asi jinak mohly zvednout rating věkové dostupnosti. Škoda jen trochu nevyvážených epizod, kdy 2. (mrazák) a 4. (soud) jsou naprosto geniální, ale 1. a 6. "jen" příjemný nadprůměr. Dále se musím přiznat, že styl animace mi nepřišel úplně sympatický, ale člověk by si rád zvyknul, kdyby existovalo více než 6 dílů... 8/10 ()

Reklama

Hellboy 

všechny recenze uživatele

Zábavný seriál, který překvapí trochu jiným pojetím, než jakým disponují hrané filmy. Samozřejmě, že se vše točí kolem flakáčů v Quick Stopu, před kterým postávají Jay a tichej Bob, ale je to trošku jiný, než ve filmech. To asi dělá ta animace. A bohužel četné zásahy studia. Jay a tichej Bob jsou ve filmech drogoví dealeři a Jay nemluví o ničem jiném, než o nějakejch sprosťárnách. V seriálu se z nich stali stali prodejci pyrotechniky a nikdo samozřejmě nemluví sprostě, jsou to takoví hodní strejdové. Ale když si na to člověk zvykne, tak je to povedená zábava. Snootch to the nootch:) ()

Kryton 

všechny recenze uživatele

Mám hodně rád Clerks a jeho vesmír s jeho postavami. Tento bonus pro fanoušky ve formě animovaného seriálu jsem ti tedy shlédl. Musím říci, že to bylo opět ono. Skvělá sranda, pop-kulturní odkazy a hlavně Jay a Silent Bob. Co díl to perla. Škoda jen 6 dílů, protože se ůroveň s každým dílem zlepšovala. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Kdybych neznal filmy, asi bych okamzite napalil 5*, jenze jelikoz znam, musim si stezovat, ze tu nejsou zadny sprostarny. Zatimco filmy jsou narvany sprostejma slovama a skvele vypointovanejma dialogama, tady to prvni chybi skoro uplne a to druhy je jen misty. Navic jsou epizody dost nevyvazeny, jednou je naka genialni, pak zase prumerna, obcas mi dokonce prislo, ze tvurci nak ani nemeli cim tu epizodu naplnit, takze se ani nedivim, ze je jen 6 dilu. Aspon, ze animace je slusna, dabing dokonalej, Jay hlaskuje a sem tam padne fakt nakej brutalni vtipek. ()

Zajímavosti (11)

  • Druhá vysielaná epizóda je paródiou na prvú epizódu. To znamená, že sa skladá zo spomienok na prvú epizódu. Prvá epizóda nebola vôbec vysielaná. (Flipper)
  • Herec Ben Affleck mal dabovať postavu King of the Canada. Séria však bola zrušená predtým, než sa tak stalo. (Flipper)
  • Originálny hlas pre postavu Leonardo Leonardo bol nadabovaný Alanom Rickmanom, ale zo zdvorilosti ABC stanice bol nahradený Alecom Baldwinom. (Flipper)

Reklama

Reklama