Asi nejslabsi projekt ve kterem je k videni Jay & Silent Bob...Kazdopadne dokaze zamaznout stesk po hrdinech Kevina Smithe, pokud mate vsechny jeho filmy uz prilis nakoukane jako ja :) - Aktualizace po xtem shlednuti za ucelem spachat titulky zvysuji hodnoceni z *** na **** neni to vubec spatne :D(25.11.2006)

Ono je hrozně těžké hodnotit tenhle "seroš" až po shlédnutí obou dílů hraných Clerks. Přesto se zataženými zuby se o to pokusím. Troufám si totiž tvrdit, že i kdyby se našel někdo, kdo nezná fenomén "dablu", vlastně do budoucna doufám že i "triplu" Clerks a přišel k nim čirou náhodou skrze tuhle minisérii (to je samo o sobě nepravděpodobné, ale né nemožné), tak z pozice fanouška animovaných a komediálních večerníčků, by musel časem uznat, že tohle je taky zaručenej srandy kopec....(20.7.2009)

Zábavný seriál, který překvapí trochu jiným pojetím, než jakým disponují hrané filmy. Samozřejmě, že se vše točí kolem flakáčů v Quick Stopu, před kterým postávají Jay a tichej Bob, ale je to trošku jiný, než ve filmech. To asi dělá ta animace. A bohužel četné zásahy studia. Jay a tichej Bob jsou ve filmech drogoví dealeři a Jay nemluví o ničem jiném, než o nějakejch sprosťárnách. V seriálu se z nich stali stali prodejci pyrotechniky a nikdo samozřejmě nemluví sprostě, jsou to takoví hodní strejdové. Ale když si na to člověk zvykne, tak je to povedená zábava. Snootch to the nootch:)(6.4.2010)

"Snooch to the nooch!" Opravdu nechápu, jak můžou některé ptákoviny běžet v TV několik sezón a srandovní Clerks zruší po 2 dílech. Teda je pravda, že cílová skupina zase tolik na televizi nekouká. Dílů nakonec vzniklo 6 a mají rostoucí kvalitu. Začátek byl trochu rozpačitý a oproti filmům seriál ztratil lehkost a černý parodický humor. Ale to se s postupem času zlepšuje a Clerks jsou opět ve svém živlu. Super animace a dabing a hlavně oddychová zábava.(23.1.2009)

Kdybych neznal filmy, asi bych okamzite napalil 5*, jenze jelikoz znam, musim si stezovat, ze tu nejsou zadny sprostarny. Zatimco filmy jsou narvany sprostejma slovama a skvele vypointovanejma dialogama, tady to prvni chybi skoro uplne a to druhy je jen misty. Navic jsou epizody dost nevyvazeny, jednou je naka genialni, pak zase prumerna, obcas mi dokonce prislo, ze tvurci nak ani nemeli cim tu epizodu naplnit, takze se ani nedivim, ze je jen 6 dilu. Aspon, ze animace je slusna, dabing dokonalej, Jay hlaskuje a sem tam padne fakt nakej brutalni vtipek.(28.3.2008)

• - Epizóda, ktorá bola napísaná ako v poradí šiesta, by bola pravdepodobne nazvaná "posledná epizóda vôbec". Avšak šiesta epizóda sa vôbec nevysielala. (Flipper)

• - V piatej epizóde v ročenke figuruje fotografia Randala, držiaceho zbraň pri študentovej hlave. Nápis pod fotkou je "best hall monitor" (najlepší monitor v hale). Toto je odkaz na neslávnu vietnamskú fotografiu "Execution of Vietcong Prisoner" (poprava vietnamského väzňa), no producentom bolo dovolené ju parodovať iba s "best hall monitor" nápisom. (Flipper)

• - V epizóde s cirkusom sú postavy dvojčiat karikaturujúce postavy z filmu Freaks (1932). (Flipper)