Mladý psychiatr Marek (Jaromír Nosek) a farmaceutka Daria (Klára Miklasová) se seznamují přes sociální sítě, ale hned po první osobní schůzce přitažlivá femme fatale Daria zmizí. Marek ji objeví až po několika dnech v psychiatrické léčebně, kde pracuje jeho matka (Jana Šulcová). V rámci své praxe se ujme jejího případu a snaží se rozklíčovat, co se stalo. Nejprve to vypadá, že je Daria opravdu blázen, brzy však zjistí, že si s ním možná jen trochu zahrává. Nebo je to jinak? Dariu s Markem někdo sleduje a nový soused Taz (Paul Louis Harrell) jim pomůže „ztratit se“ na vzdálenou biofarmu, kde žijí lidé, kteří nechtějí či nemohou být součástí dnešní společnosti. Žije tam i profesor (Jiří Schmitzer), který tvrdí, že se jedná o hru mocných a že se Daria, úspěšná ve farmaceutickém výzkumu, znelíbila některým lidem… (Bontonfilm)

bourec

Nevim, o co se Pichler snažil. Jeho střihač mu ale nějak zkrátil (ostříhal) scény, a ještě je pomíchal. Vyšlo z toho tenhle nepodarek. Na konci sem při titulkách zůstal v úžasu čumět. To je konec? A tak jedinou hvězdu dám za hudbu, která byla celkem povedená.10%. ()

zette

Tohle je skutecny bizar, urceny jen pro divaky, co uz maji neco nakoukano.-). Tezce uveritelny scenar, vlastne uplna hloupost, ktere nasadi korunu fakt dechberouci dialogy... Nez bych ale tento film uplne zavrhnul... Pokud to cele berou jako hranou "komiksovku", cemuz by odpovidaly i uvodni a zaverecne titulky, pak musim byt u hodnoceni hodny. Protoze mozna radeji takovy film, nez dalsi cesky vztahovy film, ktere u nas rostou jako houby po desti, a porad jsme se je nejak nenaucili tocit. Za zminku stoji kamera, ta ma nekolik opravdu zajimavych a dobrych zaberu... Nerikam, ze dobre, Daria je ale natolik jiny a osobity snimek, ze proste nejakym zpusobem musi zaujmout kazdeho. Aspon necim.-). ()

Johnny.ARN odpad!

Čím dlhšie to pozeráte, tým častejšie si hovoríte : čo to kurva je? A v závere vám neostane nič iné, ako tento český pokus o temnú komisksovku znechutene a nepochopene vypnúť a čo najskôr na ňu zabudnúť. Ale kurva bola pekná. ODPAD! ()

fabecc1222

Těžce ujetá záležitost, která reálně nedává vůbec žádný smysl, což podtrhují i sami tvůrci závěrem filmu, který do poslal ještě víc do kytek, než byli předchozí části filmu. Nevim, co chtěli tvůrci filmem říct, asi snaha o nějaký artový thriller, přeskakující mezi Lynchem a Fincherem, jenže se ukázalo, že tvůrci jejich kvalit ani zdaleka nedosahují a když si hrajete na plagiátora, tak to dopadne asi přesně takhle. Dívím se výstupům některých známějších jmen ve vedlejších rolích, že mají toto zapotřebí. ()

Hollohlaway odpad!

Omlouvám se Braku. Omlouvám se v podstatě všem filmům, kterým jsem vytýkal, že děj nemá hlavu ani patu.Tento film povznesl tento výraz na naprosto jinou úroveň. Mizerné postsynchrony a dabing některých postav jsou už asi detail. Jediná pozitivní věc je skutečně hezká hlavní hrdinka, která se navíc předvede ze všech stran, ovšem ani ta nestačí ani na jednu hvězdu. Wtf všechno. ()

netahlo

Zase tak hrozny to nebylo i kdyz jsem tomu nerozumel ani za mak. Jo a ty uvodni a zaverecne titulky byly na cesky pomery fakt vymazleny. ()

Zemi11 odpad!

Uz se citim byt prilis nad veci, zkuseny. Komentari se neobtezuji. Ale tahle sracka si nezaslouzi byt na piedestalu s ostatnimi. Par slov o ni ztratit musim. Zumpa. Dno. Blamaz. Ostuda. ()

misstake

Nejlepší z celého filmu byl první záběr na poloodhalené ňadro Kláry Miklasové. Příslib tajemna. Příslib, že to bude něco mysteriózního. Ale ono se to brzo rozplyne, do něčeho, co nedává smysl, nemá příběh, nemá atmosféru, má to jen ofinu Kláry Miklasové. ()

JamesSi

"-S T E A M P U N K -Jo, to je divná komunita." Divnej film a né v tom dobrym. Vizuálně je to pěkné a držím režisérovi palce, aby podobně stylově udělal film, který dává alespoň trochu smysl. Ale snaha být cool v každé scéně a v každém hlášce je ftipná. A "erotické" scény jsou ehhhh.... ()

mira007

Trailer sliboval moderní stylový mysteriózní paranoidní thriller s hororovou atmosférou, ale bohužel. Každý film se skládá z pásma scén a kdybych si tady vzal každou jednu scénu a viděl to nadabované v albánštině, tak bych opravdu viděl něco moderního, se skvělou kamerou a vymazleným vizuálem, který mne upřímně uchvátil , přičemž některé scény vypadají jako špičková podívaná - akční, napínavé, strhující se skvělou hudbou ... jenže já to viděl v češtině a ukázalo se že dialogy jsou ukrutně hloupé, nelogické a ty scény pokud se poskládají za sebou do 89 minut tak jsou ukrutně nelogické úplně ( scénárista Miňovský, který stál za Prázdninami v Provance - nejdementnější film posledních let ) a výsledkem je ukrutný dadaismus. Dvě hvězdy za uvěřitelnou femme fatale Kláru Miklasovou , za polského sympoše Delaga, který si odskočil asi z natáčení Všechno nebo nic a jak jsem říkal za vizuál, díky kterému jsem to i dokoukal do konce. ()

ArthasKarfa

Dobrej film, ostaní se s hodnocením jděte bodnout! Noir, český prostředí a zajímavá holka Daria. Prostě dobrý, ČSFD by mělo líp filtrovat komu dát možnost srážet filmy. ()

Blazin

Poměrně zajímavý pokus o film trochu "nečeský", bohužel s dost zmateným scénářem a ještě více koncem. ()

EllienPM

Klára Miklasová má velmi vadný "dar", který by žádná herečka mít neměla - její rychlost hlasového projevu, spolu se špatnou artikulací, způsobuje, že tu holku prostě nenávidíte, že jí není rozumět. Dost velký problém současných rádoby herců. Nepochopili, že nejsou placeni od slova a umění mluvit patří v herecké branži mezi Královské disciplíny a je vhodné jej trénovat, cvičit a zdokonalovat. Problém je, že tahle holka tu hraje hlavní roli. Zvukově příšerné dílo. Píchatelní Jaromír Nosek a Paul Louis Harrell dodávají přežitelnost a člověk to dokouká. Ale scény na farmě - nuda jako prase, a to jsem farmář. Ostatní je hrozně slabé. Rádoby. Chce to propracovat motivy, souvislosti. Ale k tomu člověk musí mít životní zkušenosti a věk... Škoda. Ani, když jsem to zkouknul 3x, což na Primě není problém, dávají to během víkendu 4x na 3 stanicích a pak to celé ještě jednou, tak jsem neocenil nic víc, než pár dobrých rozjezdů, které ale bohužel skončily dřív, než začaly - hlavně scény s Janou Šulcovou. Ta tady vyloženě potěšila. ()

Renfield

Chtěl jsem bizár, ale dostal jsem jenom guláš. Pokud Markova matka vaří podobný, tak se mu vůbec nedivím, že má problém s tím, že už tento týden byl. Nad scénou, nebo postavou, která není (zřejmě) nechtěně vtipná, bych přemýšlel marně. Má to velmi dobře udělané titulky, několik fajn nasvícených záběrů kamery a to je vlastně vše. Děj kráčí vstříc extrému, když už jsem měl pocit, že ten film "má vše", hlavní hrdinové se dostávají na farmu! Závěr si však žádá pořádnou pointu a tak tu máme policejní stanici, nebo pána, co přišel Darie zalít kvítka a vyrušil ji z její klasické spací polohy, při které obvyklým způsobem využívá peřinu. Co na tom, že se zmíněné dvě scény k předešlému ději vůbec nehodí. I když, co vlastně smysluplně navazovalo. 30% ()

Thomas_xxxxx

Nie, nebudem tomu dávať slabé hodnotenie len preto, že to má 31% a je to český film. Možno to celé nedalo nejaký väčší zmysel, ale dobre sa to pozeralo a zaujalo ma to. Keby to nebolo z českej produkcie, tak to má aspoň o 20% viac. Nechcem to zrovnávať s Lynchovskými filmami, ale tie tiež nedajú nikdy žiadny zmysel a nikto im slabé hodnotenie spravidla nedá a ide v nich len o pôžitok z pozerania a ten tu bol, takže nebudem dávať hviezdy dole. ()

Jaroslaf

Hvězdičku dávám za často odhalenou hlavní protagonistku, který to nejen sluší, ale hraje i docela přijatelně, za všechno ostatní musim ubrat, včetně děje nedávající smysl a hlavně Jaromíra Noska, jehož bytostně nesnáším a zkazil mi celý film, který jsem kvůli jeho osobě ani nedokoukal. ()

Zemřela Jana Šulcová

Zemřela Jana Šulcová

29.07.2023

Ve věku 76 let opustila pozemské jeviště a plac jedna z nejoblíbenějších hereček 70. a 80. let Jana Šulcová. Už jako dítě navštěvovala Dismanův rozhlasový dětský sbor, účastnila se školních… (více)