Bezstarostnému Ryanovi jednoho dne zazvoní telefon, v němž ho neznámá žena prosí o pomoc. Byla údajně unesena, jmenuje se Jessica a jen náhodou se jí podařilo zprovoznit rozbitý telefon. I když je nejdřív Ryan na pochybách, díky telefonu slyší, jak únosci Jessicu bijí. Chystají se zbít i jejího syna, a to se už Ryan rozhodne jednat. Na policii dojde ke rvačce a místní šerifové na něj nemají čas, a tak se rozhodne jednat sám. Sebere auto bezpečnostní služby a únosce pronásleduje. Kvůli baterii v telefonu je však ztratí. Podaří se mu ale zjistit, že únosci se vydali na letiště pro manžela Jessiky, a rozhodne se jejich plán dalšího únosu zmařit. Ryan navíc odhalí i další tajemství - záznam na videokameře, kde se policisté dopouštějí vraždy. Brzy tedy pochopí, že stojí proti zkorumpovaným strážcům zákona... (TV Nova)

Vanila01

Podle mě opravdu zdařilý snímek... Opravdu nevím co k tomu více dodat. Velice mě bavil a ani na chvíli jsem se od filmu neodtrhla navíc tam hrál můj oblíbený herec Chris Evans. ()

Chlo0opek

Celkem slušný thriller, místy tedy trochu naivní v otázce nenalezení telefonu únosci, ale podívat se na to jistě dá. Chris herecky v pohodě. ()

Mark1983

Tenhle akční thriller mi přijde jako lepší nadprůměr,ve kterém se pořád něco děje.Když jsem tento film viděl poprvé jednou na primě v televizi,byl jsem docela napnutý. ()

Djflash

Tak tenhle snímek rozhodně na nic nečeká, a hned od prvnich minut vrhne diváka do divoké akční jízdy , a ten se může ze začátku pouze domnivat proč byla unesena prostá a nic netušicí učitelka Biologie neznámo kam. Stěžejní roli zde hraje vynález moderní techniky a tim je telefon, bez kterého už se leckdo z nás neobejde. Zajimavý a přitom velmi jednoduchý námět. který je i v konečném výsledku i dosti zábavný, Co se týče příběhu, tak ten snaží udržet diváka v jakémsi nevyřčeném napětí se spoustou otázek. Celkem se mu to i dáří. ale zhruba jen pulky filmu Postupem času příběh ustupuje a dává přednost samotné akci, která se zde opravdu povedla na výbornou. Herecké obsazení a výkony herců, předevšim Kim Bassinger a Jasona Statthama (ten si zde zahrál zkorumpovaného policistu, kterému slovo čestl není až tak uplně vllastní ) jsou na dobré úrovni. Film si od začátku až do konce udržuje vysoké tempo, které diváka baví a drží ho v jistém smyslu ve varu a daná devadesátí mimutová stopáž uteče velmi rychle.Je pravda, že příběh moc logické krásy nepobral. Na druhou stranu to vše vynahrazuje svižnou a zábavnou akci a té není nikdy dost. ()

Matlosek

Ku*va to byl napínák! Na konci jsem měl úplně vyschlo v hubě, protože jsem ji měl celou dobu otevřenou :D Co mě ale dost na*ralo bylo to, když se ten uškrcenej cápek ještě probral. Jako že WTF?! Poprvé co jsem viděl Stathama jako záporáka, ale hlavně Evans odvedl skvělý herecký výkon. LOL a ten Macyho epic skok při střelbě, kterej si udělal dokonce 2x byl fakt k zasmání :D ()

Pythonator

Akční, svižné, poutavé a zábavné. Co na tom hledat za mouchy? Ve filmu bylo pořád víc logiky, než v hlavách většiny zdejších uživatelů. Dokonce i ten přiteplený emerický kapitán mi tu ani tak nevadil. Nejvtipnější na filmu je ovšem hongkongský akční hrdina William H. Macy, který střílí nečekaně zásadně jen za letu při dopadu na bok. A co na tom, že to všechno hlavní hrdina přežil? Stejně měl celý den mobil u ucha, takže pojde pomalou krutou smrtí na rakovinu. ()

zeromen

Slušně natočený akční thriller se skvělým obsazením, a hlavně skvělým záporáckým Stathamem. Jinak Kapitán blbá amerika hraje slušně namyšleného floutka:-) ()

Nechic

Jako fanda mobilů jsem občas i nahlas trpěl, ale celkově jsem se tím filmem bavil a často se i zasmál. Zahoďte logiku a bavte se, občas to za to stojí. ()

skok01

Vynikající, skvělý snímek. Byl jsem napnutý od začátku do konce, jak to všechno dopadne. Výborný děj, co má spád (gradaci), dobrá zápletka. Dobré herecké výkony. Nejvíce se mi líbí protiklad dvou hlavních rolí William H. Macy (drobný nenápadný policista, žádná hvězda, co odchází po 27 letech od policie, aby podnikal se svojí manželkou) a Jason Statham (drsný policajt, co rozdává rány a jde si tvrdě za svým i za cenu, že jako policista poruší zákon, zářivá policejní hvězda). ()

Sa.sa

Zajímavá zápletka i námět... slušné provedení i obsazení... přesto tomu něco malého chybí na 5hvězd ()

Breaker

A tak nevím ... byla to komedie nebo thriller? Každopádně zjistili během natáčení, že s thrillerem to nebyl nej nápad, tak to prostříhali s komedií ... a nebýt právě těch komediálních prvků, které to drží těsně nad vodou ... tak by to bylo jen za *. ()

Iscariot

Záčátek podle mého gusta, rovnou k věci!! Pak už mi připadalo, že vím. co bude následovat. Ale na druhou stranu jsem se u toho nenudil. ()

mitush

Práve som sa na to dodíval v TV. Ako napísal KevSpa, je to čistý priemer. Tento film vás ničím neurazí a vďaka tomu, že si stále udržiava svižné tempo vám aj rýchlo ubieha. Je to taká jednohubka-pozrieť a zabudnúť. ()

-ETIENNE-

Dlho som sa tomuto filmu vyhýbal až nedávno som si ho pozrel a musím sa priznať, že sa to dalo vydržať pozerať až do konca. Mám taký pocit, že Jasona Stathama ešte uvidíme v nejakej adrenalínovke :) ()

A.Dufresne

Dle mého názoru výborný akční film, takže jsem docela nespokojen se 65%...Svižný akční snímek se záporákem Jasonem Stathamem ve vedlejší roli tomu dává šmrnc. Napínavé akční scény s "mobilem" a autem na dálnici se mi moc líbily. ()

Untouchabl

celou dobu jsem si říkal jak je to trapný, ale touha vědět, co bude dál, mi nedovolila přepnout. "Ty jsi dala svému dítěti jméno Ricky Martin?" :o) ()