Bezstarostnému Ryanovi jednoho dne zazvoní telefon, v němž ho neznámá žena prosí o pomoc. Byla údajně unesena, jmenuje se Jessica a jen náhodou se jí podařilo zprovoznit rozbitý telefon. I když je nejdřív Ryan na pochybách, díky telefonu slyší, jak únosci Jessicu bijí. Chystají se zbít i jejího syna, a to se už Ryan rozhodne jednat. Na policii dojde ke rvačce a místní šerifové na něj nemají čas, a tak se rozhodne jednat sám. Sebere auto bezpečnostní služby a únosce pronásleduje. Kvůli baterii v telefonu je však ztratí. Podaří se mu ale zjistit, že únosci se vydali na letiště pro manžela Jessiky, a rozhodne se jejich plán dalšího únosu zmařit. Ryan navíc odhalí i další tajemství - záznam na videokameře, kde se policisté dopouštějí vraždy. Brzy tedy pochopí, že stojí proti zkorumpovaným strážcům zákona... (TV Nova)

Lion438

Neměl jsem v plánu se dívat, ale televize hrála a já tak nějak poslouchal, pomrkával, až jsem zjistil, že mi zajímá, jak to dopadne. Slušný krimi thriller o tom, co všechno lze v Americe udělat, aniž by vás zatkli. I když jde o záchranu života. ()

Petko92

Akože dosť pretiahnuté za vlasy ale veď tak to je u thrillerov. Treba to brať s rezervou. Réžia priemer, hereckí výkon dosť slušný. Dosť napínavý krimi-thriller, slušné...75%..... 4* ()

bobbanek

Ano,spousta klišé..Ale velmi slušný thiller,podle mého neprávem dost opomíjený.. rychlé tempo,celkem realistický,a podle mě Kim hrála fajn.Mě se líbil :) ()

Lumpicek1979

Jason Statham v roli záporňáka, toto sedlo pěkně. Velice svižný akční thriller s mobilem v ruce tak jako to přinášela doba a stále přináší. Hustá byla scéna, kdy Kim řízla toho zlouna do ruky a on okamžitě vykrvácel, jo vyplatí se mít potřebné znalosti o lidském tělu. Tento film hodnotím velice kladně, i když spousta uživatelů ho podceňuje. ()

JerryPilsen

Napětí a slušné tempo nedají ani na chvíli vzpomenout na pár logických chybiček.Zběsilá režei žene příběh dobře do obrátek,takže není čas na dlouhé rozbory. ()

Rattlanake

Super rychlá mobilní jízda. Cellular by si rozhodně zasloužil vyšší hodnocení. Scéna, kdy Kim řízne na citlivé místo z jednoho zločinců je drsná, krve jak z buvola. ()

MOVIE_MAN

Premňa vlastne skvelá jednorázovka, ktorá vyčnieva len z pohľadu pár momentov, nejde o nič veľké v štýle WTF. Potešilo. Nabudúce ale... viac sily (tým zlým), originality a logického správania postáv (tým dobrým) + krajších filmových náhod a mám pred sebou naozaj napínavý thriller. ()

tommyvercett

Skvělá oddychovka. Když sem viděl poprvé výborně sem se bavil a po více puštění mně neomrzí. Chris Evans je sympaťák a Jason Stantham jako padouch sedí. ()

Rathe

Cellular je rozhodně zajímavým kouskem. Ačkoliv je tu pár nelogických momentů, tak film rychle jede krok po kroku dál a pořád dokázal udržet mou pozornost. Jako drama jsem to vůbec nevnímal a abych pravdu řekl, občas jsem se nad tím i pousmál. Herecké výkony, až na chvílemi přehnaně hysterickou Kim Basinger byly průměrné. I když film asi brzo upadne v zapomnění, za pár let bych se na něj určitě rád opět podíval. ()

StandikK

Po celý děj si film udržuje slušné napětí, ale ve výsledku zde něco chybí. Možná to chtělo většího akčního hrdinu v hlavní roli. ()

Dwayne47

fajn herecke obsadenie, dobrý spád to má, od zaciatku az po koniec je to v dobrom švungu, niekedy clovek potrebuje jednoduhsi film bez fajnšmetke vecičiek a vtedy je nieco taketo absolutne idealne :) chris evans to zahral velice good, dobre sa na to pozeralo od zaciatku az po koniec... stopáž ideal dlzka. ()