Bezstarostnému Ryanovi jednoho dne zazvoní telefon, v němž ho neznámá žena prosí o pomoc. Byla údajně unesena, jmenuje se Jessica a jen náhodou se jí podařilo zprovoznit rozbitý telefon. I když je nejdřív Ryan na pochybách, díky telefonu slyší, jak únosci Jessicu bijí. Chystají se zbít i jejího syna, a to se už Ryan rozhodne jednat. Na policii dojde ke rvačce a místní šerifové na něj nemají čas, a tak se rozhodne jednat sám. Sebere auto bezpečnostní služby a únosce pronásleduje. Kvůli baterii v telefonu je však ztratí. Podaří se mu ale zjistit, že únosci se vydali na letiště pro manžela Jessiky, a rozhodne se jejich plán dalšího únosu zmařit. Ryan navíc odhalí i další tajemství - záznam na videokameře, kde se policisté dopouštějí vraždy. Brzy tedy pochopí, že stojí proti zkorumpovaným strážcům zákona... (TV Nova)

SNCIS

"Dej mi svůj telefon, nebo ti rozbiju auto." - "To ne. Proč bys mi chtěl udělat něco tak hrozného?" - 70%. ()

PORTER44

Průměrná krimi ,chlápek náhodně natočí vraždu a jdou po něm zkorumpovaní poldové který unesou jeho ženu a je zle pak se objeví další ve hře který se je snaží zachránit ,průměrná podívaná s pár přestřelkama a honičkama. ()

lukas.pukas.

Ani nevim jak ale film jsem skouknul 18 let po vydani , tak jsem si na chvili mohl uzit film z pozdnich 90 , jason zaporak ale i tak mu nejde nez fandit , zrochu najivni dej ale pobavilo . ()

ferrari2

Tak mnohí tu píšu, keď je film dobrý, že nechápu niekoho nízke hodnotenie. Ja dám tiež- nechápem to vysoké hodnotenie. Film o ničom. Scenár o ničom. Herci o ničom. ()

Baerdeller

Je to hloupé béčko, strašně hloupé, ale... Strašně mi to bavilo. Krom asi prvních 15 minut, kdy se film teprve rozjíždí a pokládá základy, jde o vynikající akční jízdu. Tempo postupně nabírá na obrátkách a dění na obrazovce se neustále obměňuje, že jsem vůbec neměl čas se nudit. Chris Evans a Jason Statham byli ve svých rolích solidní, Kim Basinger byla horší, ale slušet ji to slušelo a víc se od ní asi nečekalo. Mimochodem zajímalo by mě, jestli drobná vedlejší postava namyšleného právníka v podání Ricka Hoffmana náhodou neměla prsty v tom, že o pár let později ztvárnil podobného kousavého krysáka v Suits... Se čtyřmi hvězdičkami asi trochu nadhodnocuji, ale vůbec se za to nestydím. Jde v pořadí o 42. film s Jasonem Stathamem, který jsem viděl. ()