Od chvíle, kdy jsme Julia Lavického (Jakub Štáfek) viděli naposledy (ano, bylo to tehdy, když „prodal" zápas, ale zapomněl na to, a dal krásný gól), uběhl více než rok. Lavi je, jak by řekl jeho agent Jarda (Jakub Prachař), pořád stejný dement, ale začalo se mu konečně dařit. A to jak ve fotbalovém, tak v osobním životě. S Vyšehradem postoupil do druhé ligy, kde vede tabulku střelců, opět po něm pokukují zámožnější kluby, dokonce požádal o ruku svou přítelkyni Lucii (Šárka Vaculíková), sestru Jardy... Na svatbě, která stála majlant, ale zjistí, že má už osmiletého syna, což novomanželku rozhodně nepotěší. Nedostatek financí se rozhodne řešit půjčkou od ne zrovna čestné party, zároveň se snaží nepřijít o manželku hned ve svatební den, postarat se o dítě, což je mu na hony vzdálené, dostat se z Vyšehradu někam výš, nebo se poprat s praktikami jistého fotbalového Taťky... Prostě už zase se řítí jak lavina – z jednoho problému do druhého! (Bioscop)

mosnak

V podstatě film splnil očekávání. Veze se dal na vlně seriálu. Každopádně pokud byl na konci otáznik u slova Konec... tam doporučuji spíš vykřičník. Další pokračování bude už je vykrádání sama sebe. 55% ()

mira007

Nesnáším filmy s permanentním užíváním tuny sprostých slov, nemám rád Štáfka a nikdy jsem neviděl ani jeden díl streamovýho seriálu, podle kterýho je tenhle film ... ALE musím uznat, že ten film je lepší než jsem čekal. Svižná, občas hodně vtipná záležitost, která se dala divácky dobře zkonzumovat i přes některý fekálie a vulgarity a ikdyž to v polovině trochu ztratilo dech, tak tam už  nastoupil ten malej dokonalej. Prvoligově obsazené, dobrá muzika a překvapení, že jsem to vůbec dokoukal a dokonce se i trochu pobavil za tři hvězdy. ()

Emo-haunter

Vyšehrad: Fylm pokračuje ve stopách svého předchůdce. Viděl jsem celkem povedenou nenáročnou pozitivní píčovinku plnou srandy, a dostal jsem to, co jsem čekal. Zaplavila mě nostalgie, když jsem viděl seriál. Filmová podoba je zdařilá, avšak viditelně a cíleně šablonovitá. Mladej synátor Laviho byl fajnej, stejně tak jako kopa všech vedlejších i hlavních postav. Hodně mě potěšilo, kolik sportovců se v seriálu objevilo, je vidět, že se film dělal s velkým nadšením:) Já se bavil, občas se i zasmál. Uděluji velmi silné tři hvězdičky, ke čtvrté chyběla nějaká ta originalita navíc, která by aspoň trochu vybočovala ze seriálu, protože do jisté míry film nepřináší nic nového :) ***7,0/10*** ()

Ollie235

,,Ty prostě musíš dělat to, v čem seš nejlepší." A to bohužel Lavi dělá jenom v menší části Fylmu. Linka s juniorem neurazí, ale popravdě to není to, co bych od tohoto volného pokračování seriálu chtěl - výsledek je místy příliš vážný a chybí mu fotbal. Laviho výstřelky občas pobaví, ale některé scény jsou už trochu za hranou trapnosti. Nejvíce tak potěší camea známých tváří z českého sportovního rybníčku. Slabší 3*. ()

jarmik

5* hvězdu přidávám proto, že jsem se už dlouho tak nenasmál u české komedie. Dokonce i herecké výkony jsou v této konině lepší než ve všech Špindlech a spol. Jinak je to prostě velká prasárna a parádní trefa do českého fotbalu posledních dvou dekád. ()

Dispenz

Celkové hodnocení: 8/10    Art: 7/10    Akce: 7/10    Vtip: 9/10    Napětí: 6/10    Láska: 7/10    Soundtrack: 7/10        5/2022 ()

Mrs.Bailey

Ježiš, to bylo bezvadný! Udělat v česku komedii/satiru, která balancuje na hranici trapnosti, ale v 99% tam nespadne, nekorektní, s pokleslým humorem, tomu já říkám umění. Nádhera, skoro dvě hodiny smíchu, kdy člověk zapomene na všechno kolem, tak, jak to u dobrýho filmu má být. Co pivo, co záchod, co zima v letňáku...prostě čumim. Ten nesympatickej týpek z Ulice je doopravdy boží! Na to budu vzpomínat a rozhodně se zařadí mezi moje srdcovky. LAVIII! ()

husokachna

Otřesný, to nešlo dokoukat. Jedno hovno za to, že tam vyp*cali Chýlkovou do zadku. EDIT: tak jsem to pro jistotu dokoukal, abych Lavimu nekřivdil. Je to ubohý tak do dvou třetin, pak to na ubohosti ubere a je to prostě jenom hloupá nuda. Seriál byl takovej průměrnej pelmel fotbalových anekdot, někdy horších, někdy lepších, ale alespoň tam fungovala nějaká pointa. Tohle je prostě jenom hodinu a tři čtvrtě ne moc vtipné křeče. PS: ten malej kluk hraje vážně dobře, ale jeho postava je jenom třešnička na dortu nesmyslnosti tohohle filmu. ()

Flopik

Vyšehrad Fylm pokračuje tam, kde skončil seriál a je to opäť jazda, s takým tým prízemným humorom. Komu toto vadí, rozhodne nepozerať. Ale inak je to fakt skvelá komédia, kde som sa nasmial a akurát tam mohlo byť viacej vtipov s futbalom. Štáfek skvelý, potešil aj Kubo, nejaké pokračovanie, prečo nie. ()

blazir1

Čekal jsem spatlaný průšvih ala Prezident Blaník a ono nakonec ne. Jasně že to není velký umění, ale čék se pobaví a jede to stále na vlně seriálu. Tak 70%. -sledováno na totálně přelidněné projekci KINOBusu a publikum se spolu se mnou bavilo-. ()

Klajnik odpad!

Formálně je to hnusnej film a po stránce příběhu je to jen ohraná a z prstu vycucaná slátanina, na kterou tvůrci věší své trapné humory. Ty jsou tak špatné, že na nich "Fylm" prostě nedokáže stát, neutáhnou ho - tedy za předpokladu, že divák má trochu vytříbeného smyslu pro humor. Pokud tomu tak není, možná se bavit bude. --- Viděl jsem pár dílů seriálu a ten mi přišel podstatně lepší. Humor nebyl tak nucenej. Lavi byl prostě echt chrapoun a dobře hláškoval. Celé to bylo takové zemitější. Zde se příliš tlačí na pilu a výsledek nefunguje. Osmiletý kluk tam třeba řídí sporťák. - Se mám jako posrat smíchy? Protagonista Lavi zas třeba omylem strčí péro do matky své ženy, pak se vyleká, zapálí si péro (trenky) o svíčku, vypadne z okna přímo mezi petardy a spustí ohňostroj. Zní to jako scénka z nějakého cartoonu, ale vůbec to nefunguje. Já mám přitom přehrocené vtipy rád, ale zde je formální podání natolik slabé, že jednoduše nestrhne a já jim to tak nežeru. Velkou roli taky hraje fekální humoru. Nakonec to na mě působí jako výtah toho nejhoršího z čecháčkovského smyslu pro humor. ()

Tochal

Není to film, je no přinejlepším sled scének. Zpravidla zcela nevtipných. Co na v krátkometrážním seriálu jakžtakž fungovalo, to na plátně a v celovečerní délce neobstojí. Jako satira na fotbalové prostředí mělké, jako teenagerovská komedie nevtipné, jako, ehm, romanticko-rodinný film o napraveném hříšníkovi nefunkční. ()

Tet.Ew

Kdy jsem se naposledy zasmál s českým filmem ? Už asi 20 let ne. Díky za odvahu. Díky za umění.. Ano opravdu umění ..bejt totiž vtipnej a né trapnej je vzácný a nebát se udělat něco nekorektního a takhle drzího ještě víc . Díky že se to líbí že na ti lidi chodí. Už jsem si několik let připadal jak mimozemšťan mezi bezmozkama co chodí jen na Langmajera V ženském těle a tvrdí že to je strašná sranda.. ()

TheSpearCZ

Jedna z největších a nejlepších českých komedií posledních let letos konečně dorazila do kin a z velké míry rozhodně splnila má očekávání, protože u tohohle se jednoduše nedá řezat smíchy. Kadence, se kterou se tu chrlí vtipy je totiž opravdu enormní, a především herecké obsazení je tady důvod k tomu, proč to oproti ostatním (Langmajerovským komediím) tady funguje. Jakub Štáfek byl pro roli Laviho vyloženě stvořen, Šárka Vaculíková s Kubou Prachařem se tu neskutečně vytáhli a najde se tu i obrovské překvapení v podobě desetiletého Kuby Jenčíka jehož herecká kariéra doslova nemohla začít lépe. A líbí se mi, že nemusíte být expert na české fotbalové prostředí, abyste si tenhle film užili. Jediné, co musím filmu vytknout je prostý fakt, že to v druhé polovině filmu začíná být typicky česky nesourodé a příběh jde až na druhou kolej. Ale každopádně, tady se to tak dobře sešlo, že to jde lehce přehlédnout, a tohle je zatím letos nejvíce užité kino. Lepší 4* ()

Bozvav

Je to děsná blbost, o maličko lepší než seriál. Nebudu kecat, občas jsem se dost nasmála, občas to bylo trpné, ale jako celek ve stylu vidět a zapomenout to ušlo. Za mne tři slabší nvězdy. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva