Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:20-07:15
    Nova Cinema
    Gremlins (1984)
    Komedie / Horor

    Je roztomilý a můžete ho mít doma. Ale dbejte následujících varování: Nesmíte ho namočit. Chraňte ho před přímým světlem. A co je nejdůležitější, na co nesmíte nikdy…

  • poster
    09:45-11:30
    ČT1
    Historický / Komedie

    Děj historické veselohry SLASTI OTCE VLASTI se odehrává v polovině 14.století. Zachycuje období dospívání, prvních bitev, prvních lásek a prvního manželství pozdějšího…

  • poster
    11:15-12:55
    Nova Cinema
    Gravitace (2013)
    Drama / Thriller

    Sandra Bullock ve filmu hraje doktorku Ryan Stone, skvělou lékařku – inženýrku na její první vesmírné misi. George Clooney ztvárnil vesmírného veterána Matta Kowalskyho,…

  • poster
    13:25-15:55
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Drama

    Hrabě Monte Cristo je klasickým příběhem známého romanopisce Alexandra Dumase o úkladně uvězněném nevinném muži a jeho plánu pomsty na všech, kteří ho zradili. Divoký…

  • poster
    14:35-15:30
    ČT2
    Dokumentární

    Miniroboty pomáhají objevit nové duté struktury největšího egyptského monumentu starověku... Během příprav na další fázi výzkumu největší egyptské pyramidy vytvořili…

  • poster
    15:55-18:15
    Nova Cinema
    Varianova válka (TV film) (2000)
    Drama / Válečný

    Píše se rok 1939 a většina Američanů nemá chuť "plést se" do války v Evropě. V té době ale jeden z nich, nenápadný redaktor Varian Fry, vymyslí plán, jak pomoci…

  • poster
    18:15-20:00
    Nova Cinema
    Rodinný / Komedie

    Hrdinou filmu je klaun Cibulka, předvádějící v cirkuse úspěšné číslo s medvědy. Ředitel cirkusu však vymění své medvědy za cvičené pašíky a Cibulka dostane výpověď. Na…

  • poster
    20:00-22:40
    Nova Cinema
    Drama / Sportovní

    Uprostřed Velké hospodářské krize, která ve 30. letech 20. století téměř srazila Ameriku na kolena, se zničehonic objevil hrdina, jemuž se díky pevnému odhodlání a…

  • poster
    20:00-21:50
    ČT1
    Válečný / Drama

    Válečné drama i milostný příběh o přátelství, hrdinství a obětech i láskách českých stíhačů ve službách RAF za 2. světové války. Divácky nejúspěšnější film roku 2001…

  • poster
    21:45-23:25
    ČT2
    Drama / Historický

    Příběh se odehrává rok před vypuknutím druhé světové války, bezprostředně po podepsání Mnichovské dohody v roce 1938. Na pozadí historických událostí sleduje osud…

  • poster
    22:40-00:25
    Nova Cinema
    Clevelandský únos (TV film) (2015)
    Krimi

    Svobodná matka, která se stane první obětí únosce Ariela Castra, zůstane uvězněná v jeho domě skoro jedenáct let. Tam se stane přítelkyní a sestrou dvou dalších žen,…

  • poster
    00:25-03:05
    Nova Cinema
    Počátek (2010)
    Thriller / Mysteriózní

    Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je zkušený zloděj, absolutní špička v nebezpečném umění extrakce: krádeže cenných tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl…

  • poster
    03:05-05:10
    Nova Cinema
    Cela (2000)
    Sci-Fi / Horor

    Kdesi uprostřed pustiny je ukryta Cela - skleněná komora, v níž sadistický vrah Carl Stargher pomalu a důmyslně topí své dívčí oběti. Krátce po dalším únosu je vrah…

TV program - úterý 7.5.

  • 04:20

    Comedy Club (TV pořad) (2016) (S2E24)
    Komedie

    04:55

    Comedy Club (TV pořad) (2016) (S2E25)
    Komedie

    05:30

    Americký táta - Rough Trade (epizoda) (2006) (S02E10)

    06:00

    Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (TV seriál) (2011) (S2E5)
    Animovaný / Akční

    06:30

    Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál) (2008) (E16)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:00

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S7E48)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S7E49)
    Animovaný / Komedie

    08:00

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S7E50)
    Animovaný / Komedie

    08:30

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S7E51)
    Animovaný / Komedie

    09:00

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S7E52)
    Animovaný / Komedie

    09:30

    10:00

    Taková moderní rodinka - Hledá se kupec (epizoda) (2013) (S04E20)

    10:30

    11:00

    Goldbergovi - A Night to Remember (epizoda) (2017) (S04E19)

    11:30

    Goldbergovi - The Dynamic Duo (epizoda) (2017) (S04E20)

    12:00

    Goldbergovi - Fonzie Scheme (epizoda) (2017) (S04E21)

    12:30

    Moje rodina - Mluvčí (epizoda) (2006) (S06E02)

    13:10

    Moje rodina - Dentálně labilní (epizoda) (2006) (S06E03)

    13:50

    Moje rodina - Žít svůj sen (epizoda) (2006) (S06E04)

    14:30

    Taková moderní rodinka - Můj hrdina (epizoda) (2013) (S04E22)

    15:00

    Taková moderní rodinka - Hra na pravdu (epizoda) (2013) (S04E23)

    15:30

    Taková moderní rodinka - Sbohem, Grace (epizoda) (2013) (S04E24)

    16:00

    16:30

    17:00

    17:30

    Jak jsem poznal vaši matku - Fackodání (epizoda) (2007) (S03E09)

    18:00

    Moje rodina - Susan na druhou (epizoda) (2006) (S06E05)

    18:40

    Moje rodina - A další zvířena (epizoda) (2006) (S06E06)

    19:20

    Moje rodina - Umění být Susan (epizoda) (2006) (S06E07)

    20:00

    Jak jsem poznal vaši matku - Nervy (epizoda) (2007) (S03E10)

    20:30

    21:00

    21:30

    22:00

    Comedy Club (TV pořad) (2016) (S2E6)
    Komedie

    22:30

    Comedy Club (TV pořad) (2016) (S2E7)
    Komedie

    23:00

    Brooklyn 99 - The Jimmy Jab Games (epizoda) (2014) (S02E03)

    23:30

    Griffinovi - Tráva (epizoda) (2009) (S07E12)

    00:00

    Griffinovi - Stew-roidy (epizoda) (2009) (S07E13)

    00:30

    Americký táta - Finances with Wolves (epizoda) (2006) (S02E11)

    01:00

    01:30

    Městečko South Park - Zafinancuj si sám (epizoda) (2014) (S18E01)

    02:00

    Městečko South Park - Bezlepková ebola (epizoda) (2014) (S18E02)

    02:30

    Nová holka - The Cubicle (epizoda) (2017) (S06E12)

    03:00

    Griffinovi - Tráva (epizoda) (2009) (S07E12)

    03:30

    Griffinovi - Stew-roidy (epizoda) (2009) (S07E13)

    04:00

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3671)
    Drama / Komedie

    09:55

    Specialisté - Clear (epizoda) (2019) (S03E33)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:35

    Krok za krokem - Nic se nestalo (epizoda) (1997) (S06E16)

    14:15

    Mentalista - Svatba v rudém (epizoda) (2013) (S06E03)

    15:10

    Mentalista - Rudý pořadník (epizoda) (2013) (S06E04)

    16:05

    Kriminálka Miami - Na háčku (epizoda) (2010) (S09E07)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3672)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    21:40

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    23:30

    Beze stopy - Synové a dcery (epizoda) (2003) (S02E06)

    00:20

    Mentalista - Svatba v rudém (epizoda) (2013) (S06E03)

    01:15

    Mentalista - Rudý pořadník (epizoda) (2013) (S06E04)

    01:55

    Kriminálka Miami - Vražedná realita (epizoda) (2010) (S09E06)

    02:35

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:00

  • 06:15

    Ninjago (TV seriál) (2011) (S10E2)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S3E12)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Requiem pro lehkou váhu (epizoda) (1972) (S01E03)

    08:15

    M*A*S*H - Šéfchirurg kdo? (epizoda) (1972) (S01E04)

    08:55

    M*A*S*H - Služka (epizoda) (1972) (S01E05)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku (TV film) (2015)
    Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E9)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E8)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Smrtelná dávka (epizoda) (1996) (S02E12)

    15:30

    Komisař Rex - Tři vteřiny do smrti (epizoda) (1996) (S02E13)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krejzovi - Přítel na poslední chvíli (epizoda) (2019) (E65)
    Komedie

    21:35

    Mordparta - Převýchova (epizoda) (2016) (S01E03)

    22:50

    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    23:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:30

    Komisař Rex - Smrtelná dávka (epizoda) (1996) (S02E12)

    01:30

    Komisař Rex - Tři vteřiny do smrti (epizoda) (1996) (S02E13)

    02:35

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E8)
    Drama

    03:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:40

  • 04:45

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:45

    Slasti Otce vlasti (1969)
    Historický / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:25

    Miluji Tě (TV film) (1978)
    Komedie

    15:05

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Tmavomodrý svět (2001)
    Válečný / Drama

    21:50

    Columbo - Na programu vražda (epizoda) (1990)
    Krimi / Drama

    23:29

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    23:30

    Taggart: S vyloučením veřejnosti (TV film) (2003)
    Krimi / Mysteriózní

    00:20

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:45

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:25

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:50

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:15

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:40

    Vesnicopis (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    05:00

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    05:30

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Zvířata s kamerami (TV seriál) (2018) (E3)
    Dokumentární

    09:50

    Velké přírodní migrace (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    10:40

    Naše kulatá planeta (TV seriál) (2016)
    Dokumentární / Komedie

    11:10

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    12:05

    Opustit Angkor (TV film) (1999)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    13:05

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    14:00

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    14:05

    24 hodin pražského metra (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:35

    Rozluštěné tajemství Chufuovy pyramidy (TV film) (2017)
    Dokumentární

    15:30

    Egyptská říše (TV seriál) (2011)
    Dokumentární / Historický

    16:20

    Hitlerovy děti (TV seriál) (2000)
    Dokumentární

    17:15

    Řeka Nahanni (2013)
    Dokumentární

    18:00

    Cesty za hodinářským uměním (TV seriál) (2019) (E3)
    Dokumentární

    18:45

    Byla jednou koťata (TV seriál) (1977)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:20

    Krušné domovy (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    20:50

    Celoživotní zápas Gustava Frištenského (TV film) (2019)
    Dokumentární / Životopisný

    21:45

    Všichni moji blízcí (1999)
    Drama / Historický

    23:25

    Viktorie - Srdečná dohoda (epizoda) (2017) (S02E05)

    00:10

    Viktorie - Víra, naděje a láska (epizoda) (2017) (S02E06)
    Drama / Historický

    01:00

    01:50

    Myšlení vody (TV film) (2004)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:20

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:25

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:50

    V zajetí železné opony (TV pořad) (2006)
    Dokumentární / Historický

    03:55

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:15

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:05

    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:35

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    00:00

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:00

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:05

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    02:15

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:20

    Gremlins (1984)
    Komedie / Horor

    07:15

    Mentalista - Pouštní růže (epizoda) (2013) (S06E01)

    08:05

    09:00

    Už jsme doma? (2007)
    Komedie / Drama

    10:45

    Teleshopping

    11:15

    Gravitace (2013)
    Drama / Thriller

    12:55

    Teleshopping

    13:25

    Hrabě Monte Cristo (2002)
    Dobrodružný / Drama

    15:55

    Varianova válka (TV film) (2000)
    Drama / Válečný

    18:15

    Šest medvědů s Cibulkou (1972)
    Rodinný / Komedie

    20:00

    Těžká váha (2005)
    Drama / Sportovní

    22:40

    Clevelandský únos (TV film) (2015)
    Krimi

    00:25

    Počátek (2010)
    Thriller / Mysteriózní

    03:05

    Cela (2000)
    Sci-Fi / Horor

    05:10

  • 06:00

    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012) (E13)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:05

    Hvězdná brána - Maskování (epizoda) (2007) (S10E14)

    08:25

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E6)
    Komedie / Reality-TV

    11:10

    Simpsonovi - Písky kosmíru (epizoda) (2019) (S30E14)
    Animovaný / Komedie

    11:40

    12:05

    Futurama - Víc neštěstí, než rozumu (epizoda) (2001) (S03E04)

    13:05

    Simpsonovi - Smutná Líza (epizoda) (1990) (S01E06)

    13:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:40

    Simpsonovi - Volání přírody (epizoda) (1990) (S01E07)

    14:10

    Simpsonovi - Mluvící hlava (epizoda) (1990) (S01E08)

    14:40

    15:30

    Futurama - Tucet sirotků (epizoda) (2001) (S03E09)

    15:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E7)
    Komedie / Reality-TV

    16:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:10

    Simpsonovi - Ve víru vášně (epizoda) (1990) (S01E09)

    18:40

    Simpsonovi - Světák Homer (epizoda) (1990) (S01E10)

    19:10

    19:40

    Simpsonovi - Je Šáša vinen? (epizoda) (1990) (S01E12)

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (TV pořad) (2013) (E6)
    Dokumentární / Sportovní

    21:20

    21:50

    Teorie velkého třesku - Dozvuky Spocka (epizoda) (2015) (S09E07)

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:00

    Cesty k úspěchu (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    23:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:15

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E7)
    Komedie / Reality-TV

    00:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:00

    Vikingové - Milost (epizoda) (2016) (S04E03)

    02:05

    12 opic - Prozření (epizoda) (2016) (S02E04)

    03:00

    Vikingové - Milost (epizoda) (2016) (S04E03)

    04:00

  • 07:05

    Raymonda má každý rád - Zpoždění (epizoda) (2004) (S08E14)

    07:50

    Zlá krev - Zavržená (epizoda) (2017) (S01E07)
    Drama

    09:10

    Ohnivý kuře - Líbačky jako o závod (epizoda) (2018) (S05E28)
    Komedie

    10:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:20

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:35

    Zlá krev - Zbytečné nepřátelství (epizoda) (2017) (S01E08)
    Drama

    13:45

    McLeodovy dcery - Tajnosti a lži (epizoda) (2006) (S06E16)

    14:45

    McLeodovy dcery - Život Reilyho (epizoda) (2006) (S06E17)

    15:40

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E49)
    Drama

    16:25

    McLeodovy dcery - Divocí koně (epizoda) (2006) (S06E18)

    17:25

    McLeodovy dcery - Velké pokušení (epizoda) (2006) (S06E19)

    18:20

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E73)
    Telenovela / Drama

    19:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E74)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Síla lásky (TV film) (2015)
    Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E50)
    Drama

    22:55

    Modrý kód - Žabí jed (epizoda) (2019) (S03E63)

    00:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E73)
    Telenovela / Drama

    00:55

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E74)
    Telenovela / Drama

    01:40

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S7E6)
    Reality-TV

    02:35

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:15

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace