Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:05

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
06:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
06:25

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
06:30

Doktoři z Počátků - Ve stínu pohromy (2015) (epizoda) (S04E09)

Rodinný / Drama
07:50

Mentalista - Rudý John (2013) (epizoda) (S06E08)

Drama / Krimi / Mysteriózní
08:45

Mentalista - Můj blankytný ráj (2013) (epizoda) (S06E09)

Drama / Krimi / Mysteriózní
09:40

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
11:40

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
12:50

Hospoda - Flamendr (1996) (epizoda) (S01E03)

Komedie
13:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
14:20

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
15:45

Malé lásky (2017) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
16:50

Mentalista - Rudý John (2013) (epizoda) (S06E08)

Drama / Krimi / Mysteriózní
17:45

Mentalista - Můj blankytný ráj (2013) (epizoda) (S06E09)

Drama / Krimi / Mysteriózní
18:40

Kriminálka Anděl - Záchvěv lidskosti (2008) (epizoda) (S01E01)

Krimi / Drama
19:30

Šéfka - Odhalení (2022) (epizoda) (E01)

Krimi
21:00

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
21:45

Doktoři z Počátků - Ve stínu pohromy (2015) (epizoda) (S04E09)

Rodinný / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
02:20

Novashopping

02:35

Šéfka - Odhalení (2022) (epizoda) (E01)

Krimi
03:50

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
04:10

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
05:25

Walker, Texas Ranger - Kovboj (1995) (epizoda) (S03E14)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:25

Vůně zločinu - Hra špionů (2015) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama
07:30
08:35

Námořní vyšetřovací služba - Vždy věrný (2009) (epizoda) (S06E24)

Akční / Krimi / Drama
09:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
10:50

Singl Švindl (2022) (pořad)

Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
14:15

1. MISE - Čtyři z šesti (2022) (epizoda) (E42)

Drama
15:35

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
16:40

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
17:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
19:00

Singl Švindl (2022) (pořad)

Reality-TV
20:00

Námořní vyšetřovací služba - Vždy věrný (2009) (epizoda) (S06E24)

Akční / Krimi / Drama
21:00

Vůně zločinu - Hra špionů (2015) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama
22:15
00:10

M*A*S*H - Děti (1975) (epizoda) (S04E09)

Komedie / Drama / Válečný
01:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
02:15

M*A*S*H - Kam kráčíte, kapitáne Chandlere? (1975) (epizoda) (S04E10)

Komedie / Drama / Válečný
02:50

1. MISE - Čtyři z šesti (2022) (epizoda) (E42)

Drama
04:30

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
05:00

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
05:30

Klenoty naší krajiny - Český ráj (2015) (epizoda) (S01E02)

Dokumentární
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Horákovi - Zlomená srdce (2007) (epizoda) (S02E13)

Komedie / Rodinný
07:20

Horákovi - Velká výhra (2007) (epizoda) (S02E14)

Komedie / Rodinný
08:15

Ke štěstí (2022) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
08:45

Agatha Christie's Poirot - Vražda Rogera Ackroyda (2000) (epizoda) (S07E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
10:25

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 1 (2021) (epizoda) (S10E01)

Drama / Historický
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Četnické humoresky - Slavnost (2003) (epizoda) (S02E13)

Komedie / Krimi
15:40

Vraždy v kruhu - Zlíbám tě, až zabiješ (2015) (epizoda) (E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
16:54

Výsledky losování Šťastných 10

16:55

Endeavour - Raketa (2013) (epizoda) (S01E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:30

Klenoty naší krajiny - Český ráj (2015) (epizoda) (S01E02)

Dokumentární
18:55

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
19:25

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
19:50

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:25

Kluci v akci (2005) (pořad)

Reality-TV
22:50

Bydlet jako... (2017) (pořad)

Publicistický
23:15

Etiketa (2004) (seriál)

Dokumentární
23:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 1 (2021) (epizoda) (S10E01)

Drama / Historický
04:15

Dělníci divočiny (2017) (seriál)

Dokumentární
05:10

Příběhy obrácení - Epizoda 1 (2014) (epizoda) (E01)

Dokumentární
05:40

Tajemství železnic - Osudným tunelem Jana Pernera (2013) (epizoda) (E01)

Dokumentární
06:10

Zázraky starověku (2014) (seriál)

Dokumentární
06:50

Kouzlo Afriky (2005) (seriál)

Dokumentární
07:15

Temná strana zlata (2019)

Dokumentární
08:10

Festivalové ozvěny (1999) (pořad)

Publicistický
08:40

Města bez bariér - Praha, ostrovy (2022) (epizoda) (E06)

Dokumentární
08:50

Televizní klub neslyšících (2011) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:15

Velký flám (1966)

Komedie / Válečný
11:20

Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)

Dokumentární
11:25

Súdán, mezi Nilem a pouští (2020) (TV film)

Dokumentární
12:20

Indická divoká Karnátaka (2020)

Dokumentární
13:10

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
14:00

Armáda pěti mužů (1969)

Western
15:55

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

Komedie / Akční
17:35

Španělská princezna - Osud (2019) (epizoda) (S01E08)

Drama / Historický
18:35

Parta Maraton (2016) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
19:20

Temný les - Zakázaný pokoj (2020) (epizoda) (E03)

Krimi / Drama
20:05

Počesku (2000) (pořad)

Dokumentární
20:15

Život je pes (2015) (seriál)

Dokumentární
21:00

Sabotáž (2007) (pořad)

Publicistický
21:30

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
21:55

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
22:20

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
22:50

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
23:15

Nech půdu žít (2019)

Dokumentární / Krátkometrážní
23:40

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Dokumentární / Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Dcery a synové divočiny - Chico (2020) (epizoda) (E01)

Dokumentární
03:25

Objevování světa - Lofoty (2018) (TV film)

Dokumentární
06:35

Teleshopping Soukup shop Auto

06:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
08:50

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
10:40

Hvězdy minulosti (2022) (pořad)

Publicistický
11:00

Vaření se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
11:50

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
13:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
14:15

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Podvedený (2006) (epizoda) (S07E15)

Krimi / Drama / Mysteriózní
15:05

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Zmizelí (2006) (epizoda) (S07E16)

Krimi / Drama / Mysteriózní
15:55

Skutečné krimi události (2022) (pořad)

Krimi / Publicistický
16:20

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Spolužáci (2006) (epizoda) (S07E17)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:00

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:10

Hlavní zprávy (2013) (pořad)

Publicistický
19:15

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
19:55

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
20:50

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
03:05

Klenot.TV (2016) (pořad)

04:35

Bravo Girls: Ukaž se! (2017)

Komedie / Romantický / Sportovní
06:30

Teleshopping

06:50

Honzíček a Grétička (2012) (TV film)

Pohádka
08:00

Král Ralph (1991)

Komedie / Romantický
09:55

Příběh Alvina Straighta (1999)

Životopisný / Drama / Road movie
12:10

Smrt a život Charlieho St. Clouda (2010)

Drama / Romantický / Fantasy
14:00

Godzilla (2014)

Akční / Dobrodružný / Thriller
16:25

Pan tělocvikář (2007)

Komedie / Romantický / Sportovní
18:00

Nespoutaný Django (2012)

Western / Dobrodružný / Drama
20:55

Sousedi 2 (2016)

Komedie
22:55

Bravo Girls: Ukaž se! (2017)

Komedie / Romantický / Sportovní
00:25

Beethoven's 2nd (1993)

Rodinný / Komedie
02:00

Teleshopping

02:35

Mentalista - Rudý John (2013) (epizoda) (S06E08)

Drama / Krimi / Mysteriózní
03:15

Mentalista - Můj blankytný ráj (2013) (epizoda) (S06E09)

Drama / Krimi / Mysteriózní
04:30

Hvězdná brána - V hadím hnízdě (1998) (epizoda) (S02E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30

Hvězdná brána - Při výkonu služby (1998) (epizoda) (S02E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:35

Futurama - Zadečku, vrať se (2013) (epizoda) (S07E21)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:55

Futurama - Genům navzdory (2013) (epizoda) (S07E22)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
07:25

Simpsonovi - Krycí jméno D.Ě.D.A. (2021) (epizoda) (S32E21)

Animovaný / Komedie
07:55

Simpsonovi - Pít, či nepít (2021) (epizoda) (S32E22)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - Hvězda zákulisí (2021) (epizoda) (S33E01)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Bart je v base! (2021) (epizoda) (S33E02)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Ve vězení (1998) (epizoda) (S02E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Správce (1998) (epizoda) (S02E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Futurama - Hra o tóny (2013) (epizoda) (S07E23)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:45

Futurama - Vražda v Planet Expresu (2013) (epizoda) (S07E24)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
12:15

Simpsonovi - Bart generálem aneb Kdopak by se Nelsona bál (1990) (epizoda) (S01E05)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Smutná Líza (1990) (epizoda) (S01E06)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Volání přírody (1990) (epizoda) (S01E07)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Mluvící hlava (1990) (epizoda) (S01E08)

Animovaný / Komedie
14:15

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
15:25

Výměna aut limited edition (2021) (pořad)

Zábavný
16:00

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Už žádná tajemství (2019) (epizoda) (S10E22)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
17:05

Cyklosalon.tv (2021) (pořad)

Publicistický
17:35

Simpsonovi - Bart generálem aneb Kdopak by se Nelsona bál (1990) (epizoda) (S01E05)

Animovaný / Komedie
18:05

Simpsonovi - Smutná Líza (1990) (epizoda) (S01E06)

Animovaný / Komedie
18:35

Simpsonovi - Volání přírody (1990) (epizoda) (S01E07)

Animovaný / Komedie
19:05

Simpsonovi - Mluvící hlava (1990) (epizoda) (S01E08)

Animovaný / Komedie
19:35

Futurama - Hra o tóny (2013) (epizoda) (S07E23)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
19:55

Futurama - Vražda v Planet Expresu (2013) (epizoda) (S07E24)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:25

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Podraz (2019) (epizoda) (S10E20)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
21:20

Kondor - Smrt je sklizeň (2018) (epizoda) (S01E09)

Akční / Drama / Thriller
22:25

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
00:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
00:30

Partička (2011) (pořad)

Komedie
01:45

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
02:20

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:25

To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2013) (pořad)

Dokumentární / Sportovní
04:05

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:00

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
06:10

Rosamunde Pilcher - Muž s velkým srdcem (2016) (epizoda) (E135)

Drama / Romantický
08:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
09:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
10:00

Krásná Fatmagul (2010) (seriál)

Drama / Romantický / Telenovela
11:00

Krásná Fatmagul (2010) (seriál)

Drama / Romantický / Telenovela
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
14:00

Rosamunde Pilcher - Dotek kouzla (2016) (epizoda) (E138)

Drama / Romantický
15:55

Zoufalé manželky - Kruh se uzavírá (2009) (epizoda) (S05E24)

Drama / Komedie / Mysteriózní
16:50

Zoo - Dárek na rozloučenou (2022) (epizoda) (E42)

Rodinný / Drama
18:10

Krásná Fatmagul (2010) (seriál)

Drama / Romantický / Telenovela
19:05

Krásná Fatmagul (2010) (seriál)

Drama / Romantický / Telenovela
20:05

Doktorka z Dixie - Konec světa (2015) (epizoda) (S04E09)

Komedie / Drama
21:00

Doktorka z Dixie - Bluebell (2015) (epizoda) (S04E10)

Komedie / Drama
21:55

Everwood - Velké nedorozumění (2006) (epizoda) (S04E15)

Drama / Rodinný
22:50

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
00:25

Everwood - Pravda a následky (2006) (epizoda) (S04E16)

Drama / Rodinný
01:40

Krejzovi - Láska kvete v každém věku (2019) (epizoda) (S01E34)

Komedie
03:20

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama