Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pozítří
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00

John Oliver: Co týden dal a vzal (2014) (TV pořad)

Komedie / Talk-show
05:35

Dobrý boj - And the Firm Had Two Partners... (2021) (epizoda) (S05E05)

Krimi / Drama
06:35

Hledá se Nemo (2003)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
08:25

To nejlepší teprve přijde (2019)

Komedie / Drama
10:20

Hrdinští lúzři (2019)

Dobrodružný / Komedie / Krimi
12:15

Roswell: Nové Mexiko - Killing Me Softly with His Song (2021) (epizoda) (S03E05)

Drama / Romantický / Sci-Fi
13:00

Outsider - Fish in a Barrel (2020) (epizoda) (E01)

Krimi / Drama / Fantasy
14:00

Boj o moc - Secession (2021) (epizoda) (S03E01)

Drama
15:00

Černé pondělí - One! (2021) (epizoda) (S03E10)

Komedie
15:30

300: Vzestup říše (2014)

Válečný / Fantasy / Akční
17:15

Boj o moc - Secession (2021) (epizoda) (S03E01)

Drama
18:20

Černé pondělí - One! (2021) (epizoda) (S03E10)

Komedie
18:55

Epicentra New Yorku: 11/9 – 2021½ - Epizoda 3 (2021) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Historický
20:55

Rocky (1976)

Drama / Sportovní
23:00

Hledá se Nemo (2003)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
00:45

To nejlepší teprve přijde (2019)

Komedie / Drama
02:40

Hrdinští lúzři (2019)

Dobrodružný / Komedie / Krimi
04:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
05:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
05:30

Gympl s (r)učením omezeným - Dva kohouti (2012) (epizoda) (S01E25)

Komedie / Drama
06:50

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
07:55

Kriminálka Miami - Cena útěchy (2003) (epizoda) (S01E23)

Akční / Krimi / Drama
08:55

Kriminálka Miami - Uprchlí vězni (2003) (epizoda) (S01E24)

Akční / Krimi / Drama
10:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
10:25

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
11:20

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
12:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
13:20

Specialisté - Genetický limit (2021) (epizoda) (S06E08)

Krimi / Thriller
14:25

Specialisté - Skok do prázdna (2018) (epizoda) (S03E04)

Krimi / Thriller
15:30
16:25

Kriminálka Miami - Cena útěchy (2003) (epizoda) (S01E23)

Akční / Krimi / Drama
17:20

Kriminálka Miami - Uprchlí vězni (2003) (epizoda) (S01E24)

Akční / Krimi / Drama
18:15

Odložené případy - Pavouci (2008) (epizoda) (S05E13)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:55
20:05

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
20:45

Gympl s (r)učením omezeným - Dva kohouti (2012) (epizoda) (S01E25)

Komedie / Drama
22:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
01:55

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
02:50

Specialisté - Genetický limit (2021) (epizoda) (S06E08)

Krimi / Thriller
03:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
04:30

Walker, Texas Ranger - V časové tísni (1996) (epizoda) (S04E22)

Akční / Dobrodružný / Krimi
05:30

Jake a Tlusťoch - Trocha štěstí pro každého (1989) (epizoda) (S03E11)

Krimi / Drama
06:30

Policie Hamburk - Kapsáři (2014) (epizoda) (S09E13)

Krimi / Drama
07:30

Komisař Rex - Mrtvá za mřížemi (2004) (epizoda) (S09E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
08:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
09:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
11:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Hvězdy nad hlavou - Stěhování (2021) (epizoda) (E08)

Romantický / Komedie / Drama
14:35

První večeře (2021) (TV pořad)

Reality-TV
15:40

Tlouštíci (2020) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
16:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
18:05

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:00

Komisař Rex - Mrtvá za mřížemi (2004) (epizoda) (S09E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
20:05

Jake a Tlusťoch - Trocha štěstí pro každého (1989) (epizoda) (S03E11)

Krimi / Drama
21:05

Policie Hamburk - Kapsáři (2014) (epizoda) (S09E13)

Krimi / Drama
22:40

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:25

Gormiti (2018) (TV seriál)

Animovaný
00:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
01:20

M*A*S*H - Řekněte to mariňákům (1981) (epizoda) (S09E08)

Komedie / Drama / Válečný
01:50

Hvězdy nad hlavou - Stěhování (2021) (epizoda) (E08)

Romantický / Komedie / Drama
03:10

První večeře (2021) (TV pořad)

Reality-TV
04:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
04:55

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
05:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
07:00

Území strachu (1986) (TV film)

Krimi / Drama
08:50

Na krok od nebe - Důstojný odpočinek pro stromy (2015) (epizoda) (S03E05)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
09:45

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
10:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
10:40

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
11:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
12:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
13:05

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
13:10

Rapl - Bubáci (2019) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Drama / Thriller
14:15

Reportéři ČT (2004) (TV pořad)

Publicistický
14:55

Krotitelé dluhů (2009) (TV pořad)

Publicistický / Reality-TV
15:25

Zapomenuté světlo (1996)

Drama
17:10

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
17:45

Po stopách (2004) (TV pořad)

Dokumentární
18:00

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
18:25

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
18:50

Kalendárium (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
19:05

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
19:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
21:45

Pečení na neděli (2021) (TV pořad)

Publicistický
22:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
22:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
22:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
02:00

Na krok od nebe - Důstojný odpočinek pro stromy (2015) (epizoda) (S03E05)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
03:05

13. komnata - 13. komnata Jany Fabiánové (2021) (epizoda) (S18E07)

Dokumentární / Životopisný
03:35

Dobrodružství kriminalistiky - Poslední odvolání (1992) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Drama / Dobrodružný
04:10

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
04:15

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
04:45

Buenos Aires, krása v rytmu tanga (2018) (TV film)

Dokumentární
05:40

Televizní klub neslyšících (2011) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
06:05

Sedm světů, jedna planeta - Severní Amerika (2019) (epizoda) (E06)

Dokumentární
07:00

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
07:25

Velká Británie z výšky (2019) (TV seriál)

Dokumentární
08:20

Ohromující mosty (2016) (TV seriál)

Dokumentární
09:10

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (TV pořad)

Dokumentární
09:40

Letecké katastrofy - Neskutečný úhel (2020) (epizoda) (S20E02)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
10:25

Bedekr (2014) (TV pořad)

Dokumentární
10:55

Německo a studená válka (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
11:45

Památky starověku (2012) (TV seriál)

Dokumentární
12:15

Co Čech, to chovatel - Tichý svět (2021) (epizoda) (S02E07)

Dokumentární
12:25

Československý filmový týdeník (1954) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický
12:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Top 10 starověkého světa (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
13:50

Hitlerův kruh zla - Šílenství Rudolfa Hesse (2017) (epizoda) (E06)

Dokumentární / Historický / Drama
14:45

Tobruk (2008)

Drama / Válečný / Historický
16:30

Speer a Hitler - Blud o Germánii (2005) (epizoda) (E01)

Drama / Válečný
18:00

Queer - Proti proudu času (2014) (epizoda) (S04E10)

Dokumentární
18:25

Temná strana zlata (2019)

Dokumentární
19:20

Pohlednice Martina Kratochvíla (2017) (TV seriál)

Dokumentární
19:25

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
19:45

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:10

Abeceda komunistických zločinů (2011) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
20:25

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
20:50

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
21:15

Dějiny neposlušnosti - Epizoda 1 (2017) (epizoda) (E01)

Dokumentární
21:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
22:00

Industrie - Hospodářství v krizi (2021) (epizoda) (E06)

Dokumentární
22:30

Krajinou domova - Řeky (2021) (epizoda) (S03E06)

Dokumentární
22:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
01:30

Fascinující řeky (2018) (TV seriál)

Dokumentární
02:20

Top 10 starověkého světa (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
03:05

Tajemství britské královské rodiny (2021) (TV seriál)

Dokumentární
03:50

Úžasné zvířecí rodiny (2019) (TV seriál)

Dokumentární
05:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
08:50

Popelka (2015) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
10:00

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
14:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:10

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
15:35

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:00

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:20

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:05

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
18:35

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
19:05

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
19:10

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
20:05

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:35

Příběh žraloka (2004)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
06:50

Maverick (1994)

Western / Komedie / Dobrodružný
09:15

Láska na inzerát (2005)

Komedie / Romantický
11:10

Šmoulové (2011)

Animovaný / Komedie / Rodinný
13:00

Liga spravedlnosti (2017)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
15:10

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Komedie / Fantasy / Horor
17:35

Annabelle (2014)

Horor / Mysteriózní / Thriller
19:25

Poldův švagr (2016)

Akční / Komedie
22:50

Hledá se Elizabeth (2019) (TV film)

Drama
00:40

Čarodějky (1990)

Fantasy / Rodinný / Komedie
02:25

Odložené případy - Pavouci (2008) (epizoda) (S05E13)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:55

Láska na inzerát (2005)

Komedie / Romantický
04:05

Hvězdná brána - Exodus (2001) (epizoda) (S04E22)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:10

Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy - Černé zlato (1978) (epizoda) (E11)

Animovaný / Komedie / Rodinný
05:45

Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy - Falešní přátelé (1978) (epizoda) (E12)

Animovaný / Komedie / Rodinný
06:15

Simpsonovi - Homerazzi (2007) (epizoda) (S18E16)

Animovaný / Komedie
06:45

Simpsonovi - Pařanka Marge (2007) (epizoda) (S18E17)

Animovaný / Komedie
07:15

Simpsonovi - Zmýlená neplatí (2007) (epizoda) (S18E18)

Animovaný / Komedie
07:45

Simpsonovi - Hoří! (2007) (epizoda) (S18E19)

Animovaný / Komedie
08:05

Hvězdná brána - Nepřátelé (2001) (epizoda) (S05E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
09:05

Hvězdná brána - Na prahu smrti (2001) (epizoda) (S05E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy - Konečně doma! (1978) (epizoda) (E13)

Animovaný / Komedie / Rodinný
10:45

Kurz sebeovládání - Charlie se vrací na terapii (2012) (epizoda) (S01E01)

Komedie
11:15

Simpsonovi - Ztraceni s GPS (2008) (epizoda) (S20E02)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Výměna bez záruky (2008) (epizoda) (S20E03)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (2008) (epizoda) (S20E04)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Nebezpečné zatáčky (2008) (epizoda) (S20E05)

Animovaný / Komedie
13:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
14:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
15:10

Teorie velkého třesku - Odveta za imitaci (2018) (epizoda) (S12E06)

Komedie / Romantický
15:35

Teorie velkého třesku - Odklon finančních prostředků (2018) (epizoda) (S12E07)

Komedie / Romantický
16:05

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
16:40

Simpsonovi - Ztraceni s GPS (2008) (epizoda) (S20E02)

Animovaný / Komedie
17:10

Simpsonovi - Výměna bez záruky (2008) (epizoda) (S20E03)

Animovaný / Komedie
17:35

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (2008) (epizoda) (S20E04)

Animovaný / Komedie
18:05

Simpsonovi - Nebezpečné zatáčky (2008) (epizoda) (S20E05)

Animovaný / Komedie
18:35

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
18:45

Kurz sebeovládání - Charlie se vrací na terapii (2012) (epizoda) (S01E01)

Komedie
19:05

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
20:15

Smrtící virus - Čí je to krev? (2019) (epizoda) (E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
21:20

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Flash - Dostatečná rychlost (2015) (epizoda) (S01E23)

Akční / Dobrodružný / Drama
23:55

Flash - Zachránce Central City (2015) (epizoda) (S02E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
01:15

Top Gear speciál: James May a lidové autíčko (2014) (TV seriál)

Dokumentární
02:20

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:25

Hvězdná brána - Nepřátelé (2001) (epizoda) (S05E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
04:10

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
05:20

Stupně strachu (2018) (TV film)

Drama / Thriller
07:10

Záchranáři z hor - Nad propastí (2017) (epizoda) (S09E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
08:05

Záchranáři z hor - Nad propastí (2017) (epizoda) (S09E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
09:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
10:00

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:00

Záchranáři z hor - Odvykačka (2017) (epizoda) (S09E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
11:55

Záchranáři z hor - Odvykačka (2017) (epizoda) (S09E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Rosamunde Pilcher - Vůně vanilky (2015) (epizoda) (S01E129)

Drama / Romantický
14:55

Velvet - La hora de la verdad (2016) (epizoda) (S04E06)

Drama / Romantický
15:55

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
16:45

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
17:40

Velvet - La hora de la verdad (2016) (epizoda) (S04E06)

Drama / Romantický
18:40

Lásky přes internet (2016) (TV seriál)

Komedie / Drama / Romantický
19:00

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
19:55

Lásky přes internet (2016) (TV seriál)

Komedie / Drama / Romantický
20:25

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:30

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
00:35

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
01:50

Přístav - Havárie (2016) (epizoda) (S02E34)

Komedie / Romantický
03:10

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Reklama

Reklama