Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pozítří
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:30

Ordinace v růžové zahradě - Vrať se ke mně (2005) (epizoda) (S01E28)

Rodinný / Drama
05:20

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:35

Novashopping

08:50

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:50

Specialisté - Řeka (2021) (epizoda) (S05E24)

Krimi / Thriller
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:50

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:25

Ordinace v růžové zahradě - Modré z nebe (2005) (epizoda) (S01E29)

Rodinný / Drama
13:35

Kriminálka Miami - Tlumič (2006) (epizoda) (S04E13)

Akční / Krimi / Drama
14:35

Kriminálka Miami - Do vytracena (2006) (epizoda) (S04E14)

Akční / Krimi / Drama
15:30

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Jedna rodina - Šťastnou cestu (2022) (epizoda) (E05)

Komedie
21:35

Mise nový domov (2016) (pořad)

Reality-TV
23:05

Kriminálka Las Vegas - 19 svisle (1) (2008) (epizoda) (S09E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
00:05

Kriminálka Miami - Tlumič (2006) (epizoda) (S04E13)

Akční / Krimi / Drama
01:00

Kriminálka Miami - Do vytracena (2006) (epizoda) (S04E14)

Akční / Krimi / Drama
01:50

Kriminálka Las Vegas - 19 svisle (1) (2008) (epizoda) (S09E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:35

Novashopping

03:05

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
03:45

Volejte Novu (2003) (pořad)

Talk-show
04:30

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Pan a paní Kdo? (1979) (epizoda) (S08E09)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:15

M*A*S*H - Cesta ke žlutému mostu (1979) (epizoda) (S08E10)

Komedie / Drama / Válečný
08:50

M*A*S*H - Čas života (1979) (epizoda) (S08E11)

Komedie / Drama / Válečný
09:15

Dobré zprávy - Rošáda (2023) (epizoda) (E14)

Drama / Komedie
10:30

Walker, Texas Ranger - Obrat (2000) (epizoda) (S09E07)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Policie Hamburk - Klam a mam (2007) (epizoda) (S01E18)

Krimi / Drama
12:30

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
13:35

Námořní vyšetřovací služba - Návnada (2015) (epizoda) (S12E22)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Zoo - Vědecká metoda (2023) (epizoda) (S02E41)

Rodinný / Drama
21:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
22:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
23:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:05

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
02:05

Námořní vyšetřovací služba - Návnada (2015) (epizoda) (S12E22)

Akční / Krimi / Drama
03:00

Policie Hamburk - Klam a mam (2007) (epizoda) (S01E18)

Krimi / Drama
04:55

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Dokumentární
05:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Sny a posedlost (2021) (epizoda) (S06E02)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:00

Kluci v akci (2005) (pořad)

Reality-TV
10:30

Hnízdo - Epizoda 5 (2020) (epizoda) (E05)

Drama
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
14:30

Bakaláři - Slepice na smetaně (1978) (epizoda) (S07E30)

Komedie / Krátkometrážní
14:45

Sňatky z rozumu - Epizoda 4 (1968) (epizoda) (E04)

Drama / Historický
16:15

Na krok od nebe - Sny a posedlost (2021) (epizoda) (S06E02)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:10

Vyprávěj - 21. srpen (2009) (epizoda) (S01E07)

Rodinný / Komedie / Drama
21:05

13. komnata - 13. komnata Davida Vondráčka (2023) (epizoda) (S19E15)

Dokumentární / Životopisný
21:30

Kráska v nesnázích (2006)

Komedie / Drama
23:24

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

23:25

Agatha a podstata vraždy (2018) (TV film)

Krimi / Drama / Mysteriózní
01:00

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
01:25

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
01:55

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Dokumentární
02:15

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:05

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
04:35

Po hladině (2007) (pořad)

Publicistický
04:50

Počesku (2000) (pořad)

Dokumentární
05:00

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Špionáž v divočině (2017) (seriál)

Dokumentární
09:25

Synové boha Slunce - Mayové (2020) (epizoda) (E01)

Dokumentární / Historický
10:20

Fantastické inženýrství - Letiště Kansai (2015) (epizoda) (S01E04)

Dokumentární / Historický
11:05

S kuchařem kolem světa - Kambodža (2011) (epizoda) (S05E17)

Dokumentární
12:05

Mizející místa domova - Čtrnáct svatých pomocníků (2010) (epizoda) (S01E06)

Dokumentární
12:20

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
12:50

Obdivuhodný svět přírody (2006) (seriál)

Dokumentární
13:15

Největší tankové bitvy (2010) (seriál)

Dokumentární / Válečný / Historický
14:05

Tajemství 2. světové války - Největší námořní a letecká bitva v dějinách (1998) (epizoda) (E10)

Dokumentární / Historický / Válečný
15:00

V Kyjevě se nestřílí (2020)

Krátkometrážní / Dokumentární
15:30

Okavango - řeka snů - Peklo (2019) (epizoda) (E03)

Dokumentární
16:25

Tajemství stavitelů pyramid - Záhady Velké pyramidy (2020) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Drama / Historický
17:15

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
18:10

Kapverdy, duhová země (2018) (TV film)

Dokumentární
19:00

Běžkotoulky (2012) (seriál)

Dokumentární / Sportovní
19:15

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Manželské etudy - Zuzana a Vladimír (1987) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Životopisný
20:40

Manželské etudy po dvaceti letech - Zuzana a Vladimír (2006) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Životopisný
21:40

Manželské etudy po 35 letech - Zuzana a Vladimír (2018) (epizoda) (E04)

Dokumentární
22:30

Volání divočiny (1966)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
00:05

Balthazar - Chladná krev (2019) (epizoda) (S02E03)

Thriller
00:55

Podoby lásky a vztahu v různých koutech planety (2021) (TV film)

Dokumentární
02:15

Příběhy domů (2007) (seriál)

Dokumentární
02:30

Na moll (2002) (seriál)

Hudební / Publicistický / Dokumentární
03:15

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
03:40

Legendy kriminalistiky - Kolínský gang (2017) (epizoda) (S01E08)

Dokumentární / Krimi
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:05

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:50

Teleshopping Soukup shop

12:55

Hvězdy minulosti (2022) (pořad)

Publicistický
13:20

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:20

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:20

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:10

Příběh velké lásky (2022) (pořad)

Publicistický
16:30

Filmová místa (2023) (pořad)

Dokumentární
16:55

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:00

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:10

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
20:30

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
21:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:00

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:50

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
23:40

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
00:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
00:25

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
00:35

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
01:10

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:30

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
04:25

Jak se dostat na Princeton (2013)

Komedie / Drama / Romantický
06:00

Malí uličníci (1994)

Rodinný / Komedie / Romantický
07:25

Teleshopping

07:45

Kriminálka Miami - Odplata (2005) (epizoda) (S04E11)

Akční / Krimi / Drama
08:40

Kriminálka Miami - Skóre (2006) (epizoda) (S04E12)

Akční / Krimi / Drama
09:30

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Sci-Fi / Drama / Romantický
11:55

Teleshopping

12:25

Rozpoutané peklo (1997)

Katastrofický / Dobrodružný / Thriller
14:25

Žárlivá ženská (2017)

Komedie
16:20

Deník Bridget Jonesové (2001)

Komedie / Romantický
18:15

Hněv Titánů (2012)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
20:00

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Akční / Thriller / Katastrofický
22:20

Drsnej Shaft (2000)

Akční / Krimi / Thriller
00:15

Králové ulice (2008)

Krimi / Drama / Thriller
02:05

Dokonalý student (2019)

Drama
04:25

Brickleberry - Trailer Park (2013) (epizoda) (S02E04)

Animovaný / Komedie
04:55

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:05

Partička (2011) (pořad)

Komedie
07:30

Fotr na tripu (2021) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV / Dobrodružný
08:10

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
09:20

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:25

Hvězdná brána - Stínohra (2002) (epizoda) (S06E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:25

Hvězdná brána - Hrdinové (2002) (epizoda) (S06E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:25

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Rekrut (2012) (epizoda) (S04E02)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:20

Simpsonovi - Homer Veliký (1995) (epizoda) (S06E12)

Animovaný / Komedie
13:50

Simpsonovi - A s Maggií jsou tři (1995) (epizoda) (S06E13)

Animovaný / Komedie
14:20

Simpsonovi - Bartova kometa (1995) (epizoda) (S06E14)

Animovaný / Komedie
14:50

Simpsonovi - Homer klaunem (1995) (epizoda) (S06E15)

Animovaný / Komedie
15:10

Hvězdná brána - Svornost (2002) (epizoda) (S06E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Lék (2002) (epizoda) (S06E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Pátý muž (2012) (epizoda) (S04E03)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Udavač Bart (1996) (epizoda) (S07E15)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Líza bortí mýty (1996) (epizoda) (S07E16)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Homer ve službě (1996) (epizoda) (S07E17)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Den, kdy zemřelo násilí (1996) (epizoda) (S07E18)

Animovaný / Komedie
20:15

Parta z penzionu (2019) (pořad)

Komedie
21:25

Těžká dřina (2011) (pořad)

Reality-TV
22:00

Brickleberry - Little Boy Malloy (2013) (epizoda) (S02E08)

Animovaný / Komedie
22:30

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
23:05

Simpsonovi - Udavač Bart (1996) (epizoda) (S07E15)

Animovaný / Komedie
23:40

Simpsonovi - Líza bortí mýty (1996) (epizoda) (S07E16)

Animovaný / Komedie
00:10

Simpsonovi - Homer ve službě (1996) (epizoda) (S07E17)

Animovaný / Komedie
00:40

Simpsonovi - Den, kdy zemřelo násilí (1996) (epizoda) (S07E18)

Animovaný / Komedie
01:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Pátý muž (2012) (epizoda) (S04E03)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
02:00

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:10

Star Trek: Discovery - Časová smyčka (2017) (epizoda) (S01E07)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
04:45

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:30

Slunečná - Rytíři hranatého stolu (2020) (epizoda) (S01E15)

Komedie / Romantický / Rodinný
09:00

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:55

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:50

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
12:10

Rosamunde Pilcher - Láska nepomíjí (2007) (epizoda) (E77)

Drama / Romantický
14:00

Záchranáři z hor - Rozloučení navždy (2018) (epizoda) (S10E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:55

Záchranáři z hor - Poslední naděje (2018) (epizoda) (S10E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
15:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
16:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
17:55

Záchranáři z hor - Poslední naděje (2018) (epizoda) (S10E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
18:55

Záchranáři z hor - Zakázaná láska (2018) (epizoda) (S10E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:00

Rosamunde Pilcher - Setkání u řeky (2007) (epizoda) (E71)

Drama / Romantický
21:50

Slunečná - Místní hrdina (2020) (epizoda) (S01E16)

Komedie / Romantický / Rodinný
23:05

Dobré zprávy - Rošáda (2023) (epizoda) (E14)

Drama / Komedie
00:20

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
01:25

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
02:10

Čarodějky - Lidské slabosti (2003) (epizoda) (S05E13)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:05

Čarodějky - Dobrou noc (2003) (epizoda) (S05E14)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama