Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
04:45

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
05:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
05:30

Ordinace v růžové zahradě - Život a smrt (2020) (epizoda) (S16E05)

Rodinný / Drama
06:55

Odložené případy - Ulička milenců (2004) (epizoda) (S01E23)

Krimi / Drama / Mysteriózní
07:55

Dr. House - Lepší polovička (2012) (epizoda) (S08E09)

Drama / Mysteriózní
08:55

Dr. House - Útěky (2012) (epizoda) (S08E10)

Drama / Mysteriózní
09:57

Odpolední Počasí

10:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
10:25

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
11:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
12:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
13:20

Policie Modrava - Případ Strnad (2015) (epizoda) (S01E03)

Krimi / Drama / Thriller
14:35

Comeback - Modelka (2008) (epizoda) (S01E09)

Komedie
15:10

Comeback - Lexa a porno (2008) (epizoda) (S01E10)

Komedie
15:45

Námořní vyšetřovací služba - Severní pól (2019) (epizoda) (S17E10)

Akční / Krimi / Drama
16:40

Dr. House - Lepší polovička (2012) (epizoda) (S08E09)

Drama / Mysteriózní
17:35

Dr. House - Útěky (2012) (epizoda) (S08E10)

Drama / Mysteriózní
18:35

Odložené případy - Ulička milenců (2004) (epizoda) (S01E23)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:15

Námořní vyšetřovací služba - Severní pól (2019) (epizoda) (S17E10)

Akční / Krimi / Drama
20:05

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
20:45

Ordinace v růžové zahradě - Život a smrt (2020) (epizoda) (S16E05)

Rodinný / Drama
21:50

Novashopping

22:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
01:35

Novashopping

01:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
02:50

Policie Modrava - Případ Strnad (2015) (epizoda) (S01E03)

Krimi / Drama / Thriller
05:05

Walker, Texas Ranger - Legendy kickboxingu (2001) (epizoda) (S09E18)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:05

Policie Hamburk - Noční můra Melanie (2009) (epizoda) (S04E13)

Krimi / Drama
07:05

Policie Hamburk - Dobrý plán (2010) (epizoda) (S04E14)

Krimi / Drama
08:05

Komisař Rex - Ve znamení Satana (1995) (epizoda) (S02E09)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:15

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
09:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Slunečná - Nejhorší období (2021) (epizoda) (S02E81)

Komedie / Romantický / Rodinný
14:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
15:55

Rozpal to, šéfe! (2014) (TV pořad)

Reality-TV
16:30

Like House (2021) (TV pořad)

Reality-TV
17:00

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
18:00

Komisař Rex - Ve znamení Satana (1995) (epizoda) (S02E09)

Krimi / Akční / Mysteriózní
19:00

Policie Hamburk - Noční můra Melanie (2009) (epizoda) (S04E13)

Krimi / Drama
20:00

Policie Hamburk - Dobrý plán (2010) (epizoda) (S04E14)

Krimi / Drama
21:00

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
22:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:15

Max Steel (2000) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný
00:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
01:05

M*A*S*H - Děti (1975) (epizoda) (S04E09)

Komedie / Drama / Válečný
01:45

Slunečná - Nejhorší období (2021) (epizoda) (S02E81)

Komedie / Romantický / Rodinný
03:15

Rosamunde Pilcher - Bouřlivé setkání (1993) (epizoda) (S01E01)

Drama / Romantický
04:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
05:00

Zprávy ve 12

05:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

05:30

Když se slunci nedaří - Zuzka (1995) (epizoda) (E05)

Rodinný
06:20

Přátelé Zeleného údolí - Mlha (1980) (epizoda) (E10)

Dobrodružný / Rodinný
06:50

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
07:20

Bakaláři - Ponožky (1981) (epizoda) (S10E18)

Komedie / Krátkometrážní
07:35

Copak je to za vojáka... (1987)

Komedie
09:05

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 1 (2016) (epizoda) (S05E01)

Drama / Historický
10:00

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
10:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
12:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
13:10

První republika - Lhář prolhaná (2014) (epizoda) (S01E02)

Drama / Rodinný / Historický
14:00

Sanitka - Epizoda 2 (1984) (epizoda) (E02)

Drama
15:04

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

15:05

Trpaslík - Pátek (2017) (epizoda) (E05)

Komedie
15:45

Trpaslík - Sobota (2017) (epizoda) (E06)

Komedie
16:25

Kriminalista - Pod tlakem (2011) (epizoda) (S06E01)

Krimi
17:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
17:55

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
18:25

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
18:55

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
19:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
21:50

Kuchařská pohotovost (2009) (TV pořad)

Rodinný
22:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
22:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
22:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
02:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 1 (2016) (epizoda) (S05E01)

Drama / Historický
02:50

Bakaláři - Ponožky (1981) (epizoda) (S10E18)

Komedie / Krátkometrážní
03:10

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
03:35

První republika - Lhář prolhaná (2014) (epizoda) (S01E02)

Drama / Rodinný / Historický
04:35

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
05:00

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
05:30

Obdivuhodný svět přírody (2006) (TV seriál)

Dokumentární
05:55

Půda nad zlato (2021)

Dokumentární / Krátkometrážní
06:25

Curriculum vitae (1999) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
06:50

Kus dřeva ze stromu - Švestka (2008) (epizoda) (E23)

Dokumentární
07:05

Kus dřeva ze stromu - Tis a málo používané jehličnany (2008) (epizoda) (E24)

Dokumentární
07:25

Pražské konfrontace (1976)

Dokumentární / Krátkometrážní / Historický
07:50

Válečné lodě (2017) (TV seriál)

Dokumentární
08:35

Napoleon: Ruské tažení (2014) (TV film)

Dokumentární
09:25

Napoleon: Ruské tažení (2014) (TV film)

Dokumentární
10:20

Nosy Be, perla Madagaskaru (2015) (TV film)

Dokumentární
11:15

Českem nejen za sportem - Plzeňský kraj (2021) (epizoda) (E08)

Dokumentární / Sportovní
11:45

Jája a Pája - Jak zachraňovali dědu Lebedu (1987) (epizoda) (S02E02)

Animovaný / Loutkový / Komedie
11:55

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
12:05

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
12:30

GEN - Galerie elity národa (1993) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Bitva o Normandii: 85 dní v pekle (2019) (TV film)

Dokumentární / Historický
14:00

Martin Fruwein osmadvacátý odsouzený (2021) (TV film)

Dokumentární / Drama / Historický
15:00

Můj otec, špión (2019)

Dokumentární
16:30

Grantchester - Epizoda 6 (2019) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Drama / Mysteriózní
17:15

Hassel - Schweigen (2017) (epizoda) (S01E07)

Krimi / Drama
18:00

Madagaskar - stromy a lidé (2020) (TV film)

Dokumentární
18:55

Queer - Šimon Formánek: Láska je silnější než bohové (2020) (epizoda) (S16E01)

Dokumentární
19:25

Cesta ke kampusu 1919 - 2009 (2009) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
19:45

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
20:05

Bohové a proroci (2008) (TV seriál)

Dokumentární
20:35

Žijeme s vírou (2010) (TV pořad)

Dokumentární
21:00

Rodinné křižovatky (2003) (TV pořad)

Publicistický
21:25

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
21:55

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
22:00

Rituály (2018) (TV seriál)

Dokumentární
22:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
01:30

Kouzelná školka (1999) (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový
02:00

Nejúžasnější díla lidských rukou (2018) (TV seriál)

Dokumentární
02:55

Zvířata s kamerami - Epizoda 2 (2018) (epizoda) (E02)

Dokumentární
03:45

Můj otec, špión (2019)

Dokumentární
06:00

Nebezpečné vztahy - Seznamka (2019) (TV pořad)

Reality-TV
06:55

Teleshopping Soukup shop

07:45

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
09:00

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
10:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:00

Jasně a stručně (2019) (TV pořad)

Publicistický
12:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Tajemství Popelky (2016) (TV film)

Dokumentární
13:45

Stopy života - Poslední sbormistr (2014) (epizoda) (S01E06)

Drama
14:55

Láska kvete v každém věku (2021) (koncert)

Hudební
16:30

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
17:40

Katie Fforde - Láska na druhý pokus (2018) (epizoda) (E36)

Drama / Romantický
19:30

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:15

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
23:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:15

Teleshopping

04:45

Zelený sršeň (2011)

Akční / Krimi / Thriller
07:15

Teleshopping

09:30
11:10

Deník Bridget Jonesové (2001)

Komedie / Romantický
13:00

Lovci pokladů (2004)

Akční / Dobrodružný / Rodinný
15:35

Vražda na Eigeru (1975)

Akční / Thriller
18:10

Smrtící léčba (1996)

Thriller / Drama
21:15

Šaman (1992)

Dobrodružný / Romantický
22:50

Zamilovaný profesor (1996)

Komedie / Romantický / Sci-Fi
00:35

Dr. House - Lepší polovička (2012) (epizoda) (S08E09)

Drama / Mysteriózní
01:25

Dr. House - Útěky (2012) (epizoda) (S08E10)

Drama / Mysteriózní
04:30

Hvězdná brána - Návrat domů (2003) (epizoda) (S07E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:35

Futurama - Tydýt mimozemšťan (2013) (epizoda) (S07E16)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
05:55

Futurama - Píseň železničáře (2013) (epizoda) (S07E14)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
06:25

Simpsonovi - Zmizelý (2017) (epizoda) (S29E09)

Animovaný / Komedie
06:50

Simpsonovi - Ha Ha Land (2018) (epizoda) (S29E10)

Animovaný / Komedie
07:20

Simpsonovi - Burnsova archa (2018) (epizoda) (S29E11)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Umění mi není ukradený (2018) (epizoda) (S29E12)

Animovaný / Komedie
08:10

Hvězdná brána - Křehká rovnováha (2003) (epizoda) (S07E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
09:10

Hvězdná brána - Orpheus (2003) (epizoda) (S07E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:15

Futurama - Hrátky s ohněm (2013) (epizoda) (S07E18)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
10:45

Futurama - Sobotní zábavné dopoledne (2013) (epizoda) (S07E19)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:15

Simpsonovi - Tíha lásky (2019) (epizoda) (S30E16)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Virtuální vítězství (2019) (epizoda) (S30E17)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Bart vs. Itchy & Scratchy (2019) (epizoda) (S30E18)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Dívka v orchestru (2019) (epizoda) (S30E19)

Animovaný / Komedie
13:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
14:45

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
15:55

Vikingové - Bůh dal... (2020) (epizoda) (S06E19)

Akční / Drama / Historický
16:55

Těžká dřina (2011) (TV pořad)

Reality-TV
17:25

Simpsonovi - Tíha lásky (2019) (epizoda) (S30E16)

Animovaný / Komedie
17:55

Simpsonovi - Virtuální vítězství (2019) (epizoda) (S30E17)

Animovaný / Komedie
18:20

Simpsonovi - Bart vs. Itchy & Scratchy (2019) (epizoda) (S30E18)

Animovaný / Komedie
18:50

Simpsonovi - Dívka v orchestru (2019) (epizoda) (S30E19)

Animovaný / Komedie
19:20

Futurama - Hrátky s ohněm (2013) (epizoda) (S07E18)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
19:45

Futurama - Sobotní zábavné dopoledne (2013) (epizoda) (S07E19)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:05

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
21:20

Vikingové - Smrt a had (2020) (epizoda) (S06E06)

Akční / Drama / Historický
22:20

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:50

Pohádky Bolka a Lolka (1970) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
00:00

Pohádky Bolka a Lolka (1970) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
00:10

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
01:40

Odstřelovač - Širší měřítko (2016) (epizoda) (S01E04)

Akční / Drama
02:35

Odstřelovač - Strom svobody (2016) (epizoda) (S01E05)

Akční / Drama
03:30

Hvězdná brána - Křehká rovnováha (2003) (epizoda) (S07E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
04:10

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
05:25

Rosamunde Pilcher - Rackové ve větru (1999) (epizoda) (S01E31)

Drama / Romantický
07:15

Everwood - Pravda a následky (2006) (epizoda) (S04E16)

Drama / Rodinný
08:10

Everwood - Všichni osamělí lidé (2006) (epizoda) (S04E17)

Drama / Rodinný
09:05

Čarodějky - Město zlomených srdcí (2000) (epizoda) (S02E10)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
10:00

Čarodějky - Opuštěné dítě (2000) (epizoda) (S02E11)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
10:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
11:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Rosamunde Pilcher - Bouřlivé setkání (1993) (epizoda) (S01E01)

Drama / Romantický
14:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
15:50

Sestřičky Modrý kód - Zmrtvýchvstání (2021) (epizoda) (E77)

Drama / Romantický
17:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
18:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
20:00

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
20:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
21:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:50

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
01:05

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:00

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný
03:10

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Reklama

Reklama