Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:25

Ordinace v růžové zahradě - Sejdeme se na sále (2005) (epizoda) (S01E31)

Rodinný / Drama
05:20

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:25

Novashopping

08:40

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:40

Zlatá labuť - Epizoda 1 (2023) (epizoda) (E01)

Drama
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:30

Ordinace v růžové zahradě - Láska je závislost (2005) (epizoda) (S01E32)

Rodinný / Drama
13:40

Kriminálka Miami - Volný pád (2006) (epizoda) (S04E20)

Akční / Krimi / Drama
14:35

Kriminálka Miami - Falešný únos (2006) (epizoda) (S04E21)

Akční / Krimi / Drama
15:35

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Fantasy / Rodinný / Dobrodružný
23:05

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Komedie / Romantický
01:05

Kriminálka Miami - Volný pád (2006) (epizoda) (S04E20)

Akční / Krimi / Drama
02:05

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
02:45

Víkend (2005) (pořad)

Publicistický
03:45

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
04:05

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
05:45

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Hvězdy a pruhy (1979) (epizoda) (S08E14)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:10

M*A*S*H - Ano, to je naše dítě (1979) (epizoda) (S08E15)

Komedie / Drama / Válečný
08:45

M*A*S*H - Vyčerpaná láhev (1980) (epizoda) (S08E16)

Komedie / Drama / Válečný
09:15

Zoo - Nehoda není náhoda (2023) (epizoda) (S02E42)

Rodinný / Drama
10:30

Walker, Texas Ranger - Faith (2000) (epizoda) (S09E10)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Policie Hamburk - Dlouhá cesta zpátky (2007) (epizoda) (S01E21)

Krimi / Drama
12:30

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
13:30

Námořní vyšetřovací služba - Zastavte krvácení (2015) (epizoda) (S13E01)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Zábavný / Soutěžní
22:05

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
23:10

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
00:25

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
01:20

Námořní vyšetřovací služba - Zastavte krvácení (2015) (epizoda) (S13E01)

Akční / Krimi / Drama
02:20

Policie Hamburk - Dlouhá cesta zpátky (2007) (epizoda) (S01E21)

Krimi / Drama
03:20

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
04:45

Hobby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
05:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Lev z hor (2021) (epizoda) (S06E03)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:10

Plné hnízdo - Plné hnízdo v Ústeckém kraji (2023) (epizoda) (E01)

Dokumentární
10:40

Vyprávěj - Velká očekávání (2009) (epizoda) (S01E08)

Rodinný / Komedie / Drama
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Na stopě (2000) (pořad)

Publicistický / Krimi
14:25

Reportéři ČT (2004) (pořad)

Publicistický
15:15

Na cestě - Na cestě po Kajmanských ostrovech (2011) (epizoda) (S12E12)

Dokumentární
15:45

Úsměvy (1997) (pořad)

Talk-show / Komedie
16:25

Tak neváhej a toč – speciál! (1995) (pořad)

Talk-show / Soutěžní
17:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:05

Losování Sportky a Šance

20:10

Kukačky - Epizoda 3 (2023) (epizoda) (S02E03)

Drama / Komedie
21:05

Všechnopárty (2005) (pořad)

Talk-show / Zábavný
21:59

Výsledky losování Šťastných 10

22:00

Agatha Christie's Poirot - Únos Johnnieho Waverlyho (1989) (epizoda) (S01E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
22:50

Agatha Christie's Poirot - Dvacet čtyři černých kosů (1989) (epizoda) (S01E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
23:45

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
00:10

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
00:40

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
01:10

Na forbíně TM (2012) (pořad)

Talk-show
01:50

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
02:25

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:45

Po hladině (2007) (pořad)

Publicistický
05:00

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
05:30

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Příběhy starých hospod - Epizoda 4 (2023) (epizoda) (E04)

Dokumentární
08:55

Nejúžasnější díla přírody (2018) (seriál)

Dokumentární
09:50

Botswana - poslední africký ráj (2020) (TV film)

Dokumentární
10:45

Příroda Kantaberských hor (2018) (TV film)

Dokumentární
11:40

Do divočiny! - Do meandru! (2021) (epizoda) (S01E08)

Dokumentární
11:55

Život a smrt v ráji - Po potopě (2016) (epizoda) (E03)

Dokumentární
12:50

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
12:55

Umění v táborech smrti (2021) (TV film)

Dokumentární
13:50

Dopisy z Osvětimi (2020) (TV film)

Dokumentární / Historický
14:45

Synové boha Slunce - Mayové (2020) (epizoda) (E01)

Dokumentární / Historický
15:40

Velké nadzvukové dobrodružství (2018) (TV film)

Dokumentární
16:35

Fantastické inženýrství - Letiště Kansai (2015) (epizoda) (S01E04)

Dokumentární / Historický
17:25

Krásné živé památky - Okolo Domažlic (2019) (epizoda) (E05)

Dokumentární
17:50

Josef II.: Rebel na trůnu (2021) (TV film)

Dokumentární / Historický
18:45

Planeta pokladů - Latinská Amerika (2020) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Historický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Smrt darebáka (1977)

Krimi / Drama / Thriller
22:10

Hlavně v klidu! (1971)

Komedie / Drama
23:35

Letecké katastrofy - Extrémní úhel (2019) (epizoda) (S19E05)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
00:20

Tajemství 2. světové války - Bombardování Německa (1998) (epizoda) (E15)

Dokumentární / Historický / Válečný
01:15

Fargo - Zrození civilizace (2020) (epizoda) (S04E05)

Krimi / Drama / Komedie
02:15

Legendy kriminalistiky - Vražda nadvakrát (2017) (epizoda) (S01E07)

Dokumentární / Krimi
02:45

Žijeme s vírou (2010) (pořad)

Dokumentární
03:45

Co by kdyby (2012) (seriál)

Dokumentární
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:05

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:50

Teleshopping Soukup shop

12:55

Hvězdy minulosti (2022) (pořad)

Publicistický
13:20

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:20

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:20

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:10

Příběh velké lásky (2022) (pořad)

Publicistický
16:30

Filmová místa (2023) (pořad)

Dokumentární
16:55

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:00

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:10

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

Čechovi (2019) (seriál)

Drama / Rodinný
21:15

Čechovi (2019) (seriál)

Drama / Rodinný
22:10

Nečekaná úmrtí (2023) (pořad)

Dokumentární / Životopisný
22:30

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Komedie / Soutěžní
00:05

Nikdo není perfektní (2014) (pořad)

Komedie
01:10

Lela show (2022) (pořad)

Talk-show / Zábavný
02:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
02:25

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
03:00

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
03:30

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
05:35

Princezna a námořník (2001) (TV film)

Drama / Romantický
07:20

Teleshopping

07:40

Kriminálka Miami - Havárie (2006) (epizoda) (S04E17)

Akční / Krimi / Drama
08:40

Kriminálka Miami - V lázních (2006) (epizoda) (S04E19)

Akční / Krimi / Drama
09:35

33 životů (2015)

Katastrofický / Životopisný / Historický
12:00

Teleshopping

12:35

Žárlivá ženská (2017)

Komedie
14:35

Billy Madison (1995)

Komedie / Dobrodružný
16:20

Důkaz (2005)

Drama
18:15

Zilionáři (2016)

Akční / Komedie / Krimi
20:00

Legendární parta (2012)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
21:55

Mariňák 3: V obležení (2016) (TV film)

Akční / Drama / Válečný
23:40

Czech Made Man (2011)

Komedie / Drama
01:15

Královna Alžběta (1998)

Drama / Životopisný / Romantický
03:10

Jízda švárů (2014)

Akční / Komedie / Krimi
04:25

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
07:30

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
08:05

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
09:15

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:25

Hvězdná brána - Karanténa (2003) (epizoda) (S06E13)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:20

Hvězdná brána - Kouřová clona (2003) (epizoda) (S06E14)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:20

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Z minulosti (2012) (epizoda) (S04E05)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:20

Simpsonovi - Trojský citron (1995) (epizoda) (S06E24)

Animovaný / Komedie
13:50

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 1. část (1995) (epizoda) (S06E25)

Animovaný / Komedie
14:20

Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 2. část (1995) (epizoda) (S07E01)

Animovaný / Komedie
14:50

Simpsonovi - Radioaktivní muž (1995) (epizoda) (S07E02)

Animovaný / Komedie
15:10

Hvězdná brána - Ztracený ráj (2003) (epizoda) (S06E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Proměna (2003) (epizoda) (S06E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Drsná procitnutí (2012) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Dvojí stěhování (1996) (epizoda) (S08E02)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Zuřící býk Homer (1996) (epizoda) (S08E03)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Burnsovy otcovské lapálie (1996) (epizoda) (S08E04)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Bart po setmění (1996) (epizoda) (S08E05)

Animovaný / Komedie
20:15

Rocky V (1990)

Drama / Sportovní
22:30

Underworld (2003)

Akční / Fantasy / Thriller
00:55

Simpsonovi - Dvojí stěhování (1996) (epizoda) (S08E02)

Animovaný / Komedie
01:25

Simpsonovi - Zuřící býk Homer (1996) (epizoda) (S08E03)

Animovaný / Komedie
01:55

Simpsonovi - Burnsovy otcovské lapálie (1996) (epizoda) (S08E04)

Animovaný / Komedie
02:25

Simpsonovi - Bart po setmění (1996) (epizoda) (S08E05)

Animovaný / Komedie
02:55

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Drsná procitnutí (2012) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
03:55

Brickleberry - The Animals Strike Back (2013) (epizoda) (S02E09)

Animovaný / Komedie
04:55

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:05

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:15

Slunečná - Potíže s mladou i se starou (2020) (epizoda) (S01E18)

Komedie / Romantický / Rodinný
08:50

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:45

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
12:00

Rosamunde Pilcher - Setkání u řeky (2007) (epizoda) (E71)

Drama / Romantický
13:50

Záchranáři z hor - Unesená (2018) (epizoda) (S10E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:50

Záchranáři z hor - Shledání (2019) (epizoda) (S11E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
15:50

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
16:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
17:55

Záchranáři z hor - Shledání (2019) (epizoda) (S11E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
18:55

Záchranáři z hor - Smrt u Dachsteinu (2019) (epizoda) (S11E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:00

Rosamunde Pilcher - Melodie lásky (2008) (epizoda) (E80)

Drama / Romantický
21:55

Slunečná - Hrdina a superhrdina (2020) (epizoda) (S01E19)

Komedie / Romantický / Rodinný
23:20

Zoo - Nehoda není náhoda (2023) (epizoda) (S02E42)

Rodinný / Drama
00:35

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
01:20

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
02:20

Čarodějky - Pramen věčnosti (2003) (epizoda) (S05E19)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:15

Čarodějky - Nevidím, neslyším, nemluvím (2003) (epizoda) (S05E20)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama