Reklama

Reklama

Střihač

Filmy
2001

Karlínská balada (TV film)

2000

Drobečky z perníku (TV film)

 

Hodina pravdy (TV film)

1999

Jeníček a Mařenka (TV film)

 

Mořská brána (TV film)

 

Tom v kozí kůži (TV film)

1998

Lolinka a kníráč (TV film)

 

O třech ospalých princeznách (TV film)

1997

Bronzová koruna (TV film)

Reklama

Reklama

 

Doktor Munory a jiní lidé (TV film)

 

První a poslední (TV film)

 

Sedm a jedna noc (TV film)

 

Čas jeřabin (TV film)

 

Žena v kleci (TV film)

1996

Štěstí krále Alfonse (TV film)

1995

Generál Eliáš (TV film)

 

Generálka Jeho Veličenstva (TV film)

 

Poslední slovo (TV film)

 

Zelňačka (TV film)

1994

Modrý den (TV film)

 

Narcisový dům (TV film)

 

Patnácté léto (TV film)

 

Zapomenuté tváře (TV film)

1993

In flagranti (TV film)

 

Jak se ztratit ve zlém světě (TV film)

 

Kadeř královny Bereniké (TV film)

 

Navštívení (TV film)

1992

Dáma ví, kdy přijít (TV film)

 

Královský život otroka (TV film)

 

Růžový květ (TV film)

1991

Oko za oko (TV film)

 

Opouštět Petrohrad (TV film)

 

Pofoukej mi jahody (TV film)

 

Pohádka o touze (TV film)

 

Růže z Bertramky (TV film)

 

Sokratův podzim (TV film)

 

Tedaldo a Elisa (TV film)

 

Uzavřený pavilón (TV film)

 

Zálety koňského handlíře (TV film)

 

Šťastlivec Sulla (TV film)

1990

Noční návštěva (TV film)

 

Popel a hvězdy (TV film)

 

Radostný život posmrtný (TV film)

 

Tvrdý chleba (TV film)

1989

Kdo probudí Pindruše ...? (TV film)

 

Království stromů (TV film)

 

Morové povětří (TV film)

 

Stačí stisknout (TV film)

1988

Bankovní dům Daubner (TV film)

 

Komu straší ve věži (TV film)

 

Moudrá sova (TV film)

 

O princi Bečkovi (TV film)

 

O čem sní mladé dívky (TV film)

 

Paní Liška (TV film)

 

Ten zázračný dotek lásky (TV film)

 

Český pekáč (TV film)

1987

Arabesky (TV film)

 

Střecha nad hlavou (TV film)

 

Tajemství čínského velblouda (TV film)

 

Zdaleka ne tak ošklivá, jak se původně zdálo (TV film)

1986

Flotila (TV film)

 

Návštěvní hodiny (TV film)

 

O štěstí a kráse (TV film)

 

Plaváček (TV film)

 

Preceptor (TV film)

 

Píseň o statečném Heřmanovi a sličné Jitce (TV film)

 

Vděčná zvířátka (TV film)

 

Zikmund, řečený šelma ryšavá (TV film)

 

Záhada zamčeného pokoje (TV film)

 

Území strachu (TV film)

1985

Dialogy pro klarinet, cimbál a bicí (TV film)

 

Jak se tančí brumbambule (TV film)

 

Kdo zachrání kovboje (TV film)

 

Když hraje klarinet (TV film)

 

Lucie a Marta (TV film)

 

Nebožtík si nepřál květy (TV film)

 

Odpouštím ti, tatínku (TV film)

 

Robotóza (TV film)

 

Tchyně (TV film)

 

Václava Kašpara den pátý (TV film)

 

Žáku Kašíku, nežeň se! (TV film)

1984

Honza a tři zakleté princezny (TV film)

 

Lupa je tlustý sklo (TV film)

 

Nejdelší návrat (TV film)

 

O líné Nitce a prstýnku s rubínem (TV film)

 

O princezně Solimánské (TV film)

 

Rubikova kostka (TV film)

 

Této noci v tomto vlaku (TV film)

1983

Cizí lidé (TV film)

 

Nuž, brány dokořán již otevřete...! (TV film)

 

Oblouk světla (TV film)

 

Růžový ostrov (TV film)

 

Smrt krále Václava IV. (TV film)

1982

A zlehka zazvoní (TV film)

 

Babička se zbláznila (TV film)

 

Doktorská pohádka (TV film)

 

Karel Hynek Mácha (TV film)

 

O brokátové růži a slavíku z perleti (TV film)

 

Plášť Marie Terezie (TV film)

 

Pouť králů (TV film)

 

Salvador, sedmnáctého března krátce po páté (TV film)

1981

Až já budu velká (TV film)

 

Jasnovidec (TV film)

 

Medailónek (TV film)

 

Otýliina záhada (TV film)

 

Pohádka o mokrosuchém štěstí (TV film)

 

Prodaná nevěsta (TV film)

 

Proč se vraždí starší dámy (TV film)

 

Ubohý pan Kufalt (TV film)

 

Zločin v chalupě (TV film)

1980

Dopis psaný španělsky (TV film)

 

Dvacet tisíc mil pod mořem (TV film)

 

Italské jaro (TV film)

 

Královská hra (TV film)

 

Nezralé maliny (TV film)

 

Oddělení zvláštní péče (TV film)

 

Skapinova šibalství (TV film)

 

Světlo z temnot (TV film)

 

Xena (TV film)

1979

Bratři Kipové (TV film)

 

Druhá první dáma (TV film)

 

Historie začíná pod kaštany (TV film)

 

Jak je důležité míti Filipa (TV film)

 

Jedničky má papoušek (TV film)

 

Muž s puškou (TV film)

 

O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku (TV film)

 

Poslední koncert (TV film)

 

Rovnice o jedné krásné neznámé (TV film)

1978

Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (TV film)

 

Ježčí kůže (TV film)

 

Králova žena (TV film)

 

Lakomec (TV film)

 

O vysoké věži (TV film)

 

Polská krev (TV film)

 

Pracka v láhvi (TV film)

 

Vdovcovy intimní večery (TV film)

 

Zítřek bez záruky (TV film)

1977

Co je platno kárat, co je platno kázat (TV film)

 

Co je s tebou, Lenko ? (TV film)

 

Dary hadího krále (TV film)

 

Hra na zloděje (TV film)

 

Já zůstanu věrný (TV film)

 

Mílaři (TV film)

 

Paličova dcera (TV film)

 

Pan Kobkán vdává dceru (TV film)

 

Poslední zkouška (TV film)

 

Smuteční hudba za padlé hrdiny (TV film)

 

Tetinka (TV film)

1976

Akce Býčí oko (TV film)

 

Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (TV film)

 

Doba strachu (TV film)

 

Dveře (TV film)

 

Hadrián z Římsů (TV film)

 

Jezevec (TV film)

 

Kateřina zlé pověsti (TV film)

 

Když vyjí vlci (TV film)

 

Poslední exil (TV film)

 

Preclíková válka (TV film)

 

Skleník (TV film)

 

Strom vědění dobrého (TV film)

 

Střílej oběma rukama (TV film)

 

Zákon starého muže (TV film)

1975

Hodinky šly pěšinkama (TV film)

 

Krejčí Šajtle Dobrodruh (TV film)

 

Pan Selichar se osvobodil (TV film)

 

Rytíř (TV film)

 

Svůdnice na šest (TV film)

 

Vilém Rozkoč (TV film)

 

Vlčí halíř (TV film)

1974

Egyptologové (TV film)

 

Eskulapův přístav (TV film)

 

Generál chudých (TV film)

 

Jak přijít o život (TV film)

 

Kosmas a paní Božetěcha (TV film)

 

Královské usínání (TV film)

 

Králův kalich (TV film)

 

Ohnivý máj (TV film)

 

Píšťalka pro dva (TV film)

 

Černá horečka (TV film)

1973

Bratranec Pons (TV film)

 

Dítě (TV film)

 

Josefina (TV film)

 

Klobouk plný deště (TV film)

 

Kost v krku (TV film)

 

Kukačky (TV film)

 

Lesní panna (TV film)

 

Muž v osidlech (TV film)

 

O ševci Matějovi (TV film)

 

Sen noci svatojánské (TV film)

1972

Cestující se připraví k odletu (TV film)

 

Hliněný vozíček (TV film)

 

Hříšníci (TV film)

 

Jak Anče s komtesou k modrému z nebe přišly (TV film)

 

Jak to bylo v Únoru? (TV film)

 

Muž, který chtěl být bohem (TV film)

 

Schovávaná na schodech (TV film)

 

Vinobraní (TV film)

 

Vražda před večeří (TV film)

1971

Muzikant (TV film)

 

Pomsta (TV film)

 

Slečnám nic nevadí (TV film)

 

Třírohý klobouk (TV film)

 

Uloupený princ (TV film)

 

Za rok přijdu zas (TV film)

1970

Kouzelný dům (TV film)

1969

Bližní na tapetě: Nactiutrhač (TV film)

 

Komediantská historie (TV film)

 

Paní Bohdana (TV film)

 

Smrt počestné paní (TV film)

1968

Jádro věci (TV film)

1967

Bidýlko (TV film)

 

Ženitba (TV film)

1966

Někoho jsem zastřelil (TV film)

 

Venkovská panička (TV film)

1965

Drahomíra (TV film)

 

Samota (TV film)

TV seriály
2000

Pra pra pra

1997

Bakaláři 1997

 

Hospoda

 

Pes (S02E26)

 

Veselka (S02E25)

 

Kukátko (S02E24)

  více epizod (18)
1996

Hospoda

 

Schůze (S01E26)

 

Dlužník (S01E25)

 

Bomba (S01E24)

  více epizod (21)
 

Manželská tonutí

 

Smečka cti (E04)

 

Nejsem líná, jsem chudokrevná (E03)

 

Hysterka (E02)

 

Hledání věrné ženy (E01)

1995

Hříchy pro diváky detektivek

 

Případ konstruktivní pesimistky (E10)

 

Pravdivá lež (E09)

 

Smrt na inzerát (E08)

  více epizod (7)
 

Muž v pozadí

1994

Z hříček o královnách

 

Jeden den velkokněžny (útržek ruský) (E03)

 

Nevěra po císařsku (útržek římský) (E02)

 

Královnina smečka psů (útržek anglický) (E01)

1992

Hříchy pro pátera Knoxe

 

Třetí vrchol trojúhelníku (E10)

 

Mezi námi děvčaty (E09)

 

Podzimní romance (E08)

  více epizod (7)
1990

Trojlístek

 

Smrt barona Gandary (E02)

 

Ukradený kaktus (E01)

1989

Strom pohádek

 

Pasáček a císařova dcera (E10)

 

Dobro a zlo (E09)

1988

Strom pohádek

 

Rozhodni obraze krásný (E08)

 

Bez práce nejsou koláče (E07)

 

O třech synech (E06)

 

O chytré Marině (E05)

1984

Povídky malostranské

 

Doktor Kazisvět (E02)

1983

Slané pohádky

1982

Doktor z vejminku

 

Veřejné osvětlení (E04)

 

Láska a úklady (E03)

 

Důchod (E02)

 

Boty (E01)

 

Tři spory

 

Spor dramaturga Stroupežnického (E03)

 

Spor herečky Kvapilové (E02)

1981

Poručík Petr

 

Píseň mrtvý buše (E06)

 

Stalo se pod tratí (E05)

 

Revolver pro zlatokopa (E04)

  více epizod (3)
 

Tři spory

 

Spor architekta Zítka (E01)

1980

Čas zakladatelů

 

Předvoj nového života (E03)

 

Hořký ústup (E02)

 

Příliv naděje (E01)

1979

Inženýrská odysea

 

Setkání (E13)

 

Loupež (E12)

 

Odchod (E11)

  více epizod (10)
1978

Robinzoni z Kronborgu

 

Epizoda 5 (E05)

 

Epizoda 4 (E04)

 

Epizoda 3 (E03)

  více epizod (2)
 

Zákony pohybu

 

Zasloužený úspěch (E13)

 

Starosti se ženami (E12)

 

Štafeta (E11)

  více epizod (10)
1975

Nejmladší z rodu Hamrů

 

Setkání (E11)

 

Tíha (E10)

 

Rozchod (E09)

  více epizod (8)
1972

Bakaláři

 

Úsměvy světa

 

Puding a la Chipolatta (E05)

1966

Eliška a její rod

 

Staročeši proti Mladočechům (E09)

 

Živelní pohroma (E08)

 

Utopenec (E07)

  více epizod (6)
Pořady
1999

Bakaláři 1999

1970

Herecké Vánoce

Divadelní záznam
1998

Jacobowski a plukovník

1969

Charleyova teta

 

Gentlemani

Ovládací panel

Reklama

Reklama