Mel Estevez a Danny Jackson jsou příliš drsní na to, aby to nebyla sranda. Při druhém a dalším sledování je nejzábavnější odhalovat herecká esa (a že jich není málo) ve stupidních rolích.(28.2.2009)

Colt: Kdo jsi? Jigsaw: Jsem tvoje nejhorší noční můra. Colt: Ale ne, moje nejhorší noční můra je probudit se ráno bez penisu...... Nevyrovnaná kadencia humoru. Občas sú vtípky vtipné veľmi a niekedy sú zasa príliš odfláknuté. Sluší sa však dodať, že film je tym maximalne napchaty a tak si určite nájde niečo vtipné každý divák.(8.9.2011)

Pohodová paródia, ktorá strieda vynikajúce momenty s tými slabšími..To lepšie prevažuje:) 3,5*/5(8.7.2009)

Konečně jsem narazil na další parodii co neznám, a musím říct, že jsem maximálně spokojen, výborně jsem se bavil. A těch hlášek tam. "Půlku platby hned, půlku zítra a půlku po doručení."(14.1.2012)

Čekala jsem další Mlčení šunek, ale dostalo se mi kupodivu vydařené parodie na starší kousky, kde hlášky a slovní přestřelky poletují v obdobné kadenci jako kulky na bojišti. Zub času sice malinko zahlodal, ale pořád to vidím na lepších 60%, kór když vezmu v potaz, jaké parodie vznikají dnes...(20.12.2012)

• - Produkce počítala s natočením druhého dílu a vznikl i plakát, na němž bylo napsáno "No tak, věděli jste, že k tomu dojde". Po neúspěchu v kinech byly ale práce na druhém dílu pozastaveny. (HellFire)

• - Nabitá zbraň je filmovým debutem pro Denise Richards, kterou můžete spatřit jako jednu z dívek v červených šatech ve scéně s piánem. (HellFire)

• - Během výměny pořekadel mezi generálem Mortarsem a McCrackenem je řečeno "Life is very short and there is no time for fussin' and fightin', my friend!" ("Život je krátký a není čas
    na křik a boj, příteli můj".). Jedná se o text k písni Beatles We Can Work It Out. (HellFire)