Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Webb
  ***

  Docela povedená parodie na některé známější filmy.(1.3.2009)

 • tron
  ***

  „Tak čo máš?“ – „Lupy, vši alebo len suchú pokožku, neviem.“ Paródia predovšetkým na buddy sériu Joela Silvera SMRTONOSNÁ ZBRAŇ, kde tradičné duo Gibson/Glover nahradil snaživý Emilio Estevez (MLADÉ PUŠKY) a vtedy ešte ani zďaleka hviezdny Samuel L. Jackson. Hoci je snímka prepchatá roličkami slávnych hercov (Charlie Sheen, Whoopi Goldbergová, Bruce Willis) a celkom podarenými vtipmi („Nič ste nevideli.“), zostáva skôr úsmevnou, ako vtipnou. Nevraviac o nedostatočnom rozpočte a pachuti béčka (trocha ako podobne ambiciózne, no v konečnom efekte priemerné MLČANIE ŠUNIEK). Dialógy sa však mimoriadne podarili („Ako chutí ľudské mäso?“ – „Ako kura.“).(28.6.2005)

 • dobytek
  ***

  Docela dobrá parodie na Smrtonosnou zbraň, nicméně některý vtípky jsou zahnaný až trochu ad absurdum. Je to o trochu slabší, než např. Bláznivá střela nebo Žhavé výstřely, ale za vidění to stojí.(20.11.2006)

 • Gemini
  ****

  Jak vidno, špičkové parodie netočí jen Brooks a Zucker:)(23.4.2003)

 • SeBig
  ****

  Vyborna komedie, která mi zvedla náladu a ze začátku jsem se smál až mi tekli slzy. Tohle je parodie v pravým slova smyslu a ne jako ty kokotiny co poslední dobou natacej.(15.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace