Lachtaan

Až na scénu s obří marihuanou jsem se dvojkou znechucoval po celou díkybohu krátkou stopáž. Ještě že další díly s Charliem Sheenem obsahují lepší vtípky. ()

xerno

Obhajoval jsem jedničku, jak to šlo, ale tenhle né moc dobrej výkon nezachránim - je fakt, že mohlo bejt víc vtípků, ale ten nej je nezapomenutelnej: promiň kytičko, už nebudu kouřit tvý kamarády... ()

Zdeňka odpad!

Tohle byl děs běs. Jak je možné, že se člověk u parodie nezasměje. Nad tím mi zůstává rozum stát. Chtěla jsem napsat nějakou hlášku, ale žádná tam nebyla. ()

T-pack

Tak jo, původně jsem chtěl dát tři za "průměrnou parodii", pak jsem si ale řekl, že existuje spousta horších parodií a vymítač ďábla či zmrzačený sluha byli přeci jen docela slušní. ()

lennyd

Nějaký čas po prvním díle, se mají přeživší (Cindy, Ray, Shorty, Brenda), doplněni o několik přátel zúčastnit semináře na výzkum poruch spánku. Ten spočívá v tom, že se celá banda na celý víkend odebéře do strašidelného domu (což samozřejmě netuší) a budou spolu spát ... ehm .. a budou spát. Ale profesor Oldman má s nimi jiné plány. Za pomoci svého kolegy Dwighta se pokouší duchy v domě probudit k životu, a nebohé děti jim předhodit ... Po úspěchu Scary Movie 1 na sebe pokračování nedalo dlouho čekat. K parodii si tentokráte vybralo jiný druh filmů, a co se týče humoru, tak radikálně přitvrdilo. Bohužel i co se týče fekálního humoru, což dokáže hnedka první pětiminutovka (ve které se mihne James Woods). Jinak jde o parodii na všechno možné, ale nic jiného ani od série Scary Movie nečekáme, že... ()

majxik

Nemůžu si pomoci, ale druhý díl se mi prostě nelíbil, přišel mi místy nudný, nezáživný... což se u parodie opravdu nesmí stát. ()

noriaki

První Scary Movie parodovalo Vřískot, to druhé hlavně Exorcistu a duchařinu odehrávající se ve strašidelném domě. Změna lokace, postav a zdroje inspirace sérii prospěla, protože se mohly použít vtipy z úplně jiného okruhu. Propad v kvalitě pak tolik nevadil. Anna Faris si zase zkušeně povodila úplně všechny, a milosrdná délka se postarala o to, že film skončil dřív, než začal doopravdy nudit. ()

haj

Celkem by mě zajímalo, jestli byl scénář hotovej před začátkem natáčení, nebo všechny ty scénky vymýšleli až na place, protože to fakt není poznat. Naprosto zbytečný pokračování. ()

Aven odpad!

Snažím se ve svých hodnoceních vyhýbat odpadu, ale tady to prostě jinak nejde. Scary movie 2 je idiotské, nechutné, nevtipné a bez špetky režisérské invence. Parodovat filmy nechutnostmi by zvládla i dementní opice. ()

swe

S otevřenou mordou hledím na zdejší hodnocení, potažmo komentáře. Ve filmu přítomné nechutnosti se dají v klidu přejít až ke scénám, kterak Smoukyho vykouřila vlastní tráva, bitka s kočkou, či parodie na basketball reklamu. To jsem padal smíchy. ()

JohnSmith

Nutno přiznat, že jednička se mi líbila víc. Měla aspoň nějaký děj,dvojka je jen poskládaná z vtipů.Horších a lepších. V paměti mi utkvěl souboj na kolečkových křeslech ala John Woo a úvodní vymítání v podání Jamese Woodse. ()

Tereza666

A zase se mi to líbilo :-D I když ne tak dobré jako první díl. Tohle bylo trapné, zbytečné, otřesné..ale VTIPNÉ zároveň. ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla