dawydx odpad!

Nehorázná zrůdnost, jeden z nejhorších zástupců žánru parodie. Ještěže si třetí díl vzal do parády jeden z průkopníků žánru, David Zucker, a dal zapomenout na tuhle fekální slátaninu bez jakéhokoliv náznaku humoru. ()

Cortesz

Je to blbost to je fakt, ale já se u toho bavil. Většinu parodovaných filmů jsem viděl tak jsem věděl oč jde a čemu se mám smát. Jednička j sice jednička, ale i tohle mě prostě pobavilo. ()

HarveyDent

Hvězdičku za povedený začátek s fekáliemi a posedlou dívenkou. Zbytek filmu je (kromě "Kytičko, já to tak nemyslel že jsem hulil tvý kámoše") trapná, trapná, TRAPNÁ nuda. ()

creativek

Proti jedničce ,která měla aspoň nějaký příběh a jaký taký zajimavý konec ,přišla hodně slabá dvojka.Jediné co mě trochu pobavilo byla scéna s porcováním jídla. ()

Jaromír

"I got It." :) LOL. Směska narážek na filmy, něco jako český Kameňák. Postrádal jsem silnější dějovou lini, asi nejde ani vytvořit, když je to už z principu "splácanina" narážek na jiné filmy. Člověk se ale stejně občas dobře pobaví :). ()

Suomi

U pár věcí jsem se zasmál,ale většina vtipů je přímo trapná.Některé parodie jsou povedeny,ale parodie na vymitače dábla je dost ubohá,stačí si pustit začátek a podle toho se rozhodnout jestli se dál dívat nebo ne. ()

Mire odpad!

Ani ospevovaná jednotka nebola nijaká bomba. Ako to u pokračovaní filmov býva, je to už len horšie a horšie... EDIT 21.4.2013: včera som Scary Movie 2 pozeral po rokoch a teda, tie dve hviezdičky čo som dal bolo priveľa. Absolútne nezáživné, trápne a sotva vtipné. Odpad ako vyšitý. ()

Olafsson

Dvojka je lepší než jednička co se týče humoru, řezal jsem se nechutnýmu týpkovi se zmutovanou rukou a pro Annu Faris mám prostě slabost... Úvodní scéna z Vymítače ďábla je luxusní... ()

RigorMortis

Občas smiešne, občas úchylné s divnými scénami, no nedonútim sa k tomu, aby som tomu dal viac, než jednu hviezdu a pritom v sebe udržal dnešný obed. Nemám nič proti humoru ani poctivej absurdite, no toto je urážkou obidvoch. ()

helrohir

Aj pri dvojke SM je to ako pri ostatných filmoch z tejto série. Na niečom sa tu dá zasmiať, ale zväčša je to trápne americké divadielko bez štipky inovácie oproti predchádzajúcemu filmu. Niektoré hlášky ale fakt stoja za to - "Tady má někdo krámy!" ()

kubilov

Vtipných scén od prvního dílu ubylo, přesto je jejich koncentrace vzhledem k délce pořád docela dobrá. Bohužel přibývá nechutností a trapností, ale za Shortyho, kterýho kouří obrovská tráva je rozhodně hvězda navíc. Zhruba někde tady měli Scary Movies skončit. ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla