Claude Speed

Dosti výrazné zhoršení oproti jedničce. Vtipné pasáže vystřídaly nudné a a často trapné. Zajímavé, že jsem to dokoukal až do konce. Opravdu velké zklamání. Doufám, že nadcházející díly budou lepší. ()

Skautka odpad!

Dost stupidní, nevtipná, nudná a dost nechutná blost. Divím se, že i herci co přijímají role s výborným scénářem, přijali takovouhle stupidní roli :D. Kravina nad en na entou. ()

Ceberus odpad!

Úvodní scéna dala jednoznačně najevo, že tady půjde o sérii fórků výjimečně nízké úrovně, zpravidla fekálního charakteru. Původní Scary Movie ode mě dostal tři hvězdy, naopak zde jsem hned po úvodní scénce velmi vážně uvažoval, že to rovnou vypnu. Protrpěl jsem až do konce, abych si nevyčítal, že odsuzuji na základě prvních pěti minut. ()

danny_21

Dvojka loví ve vodách křečovité trapnosti, jak mnozí tady zde deklarují, nejlepší byl Vymítací začátek, zbytek se topí v buranské křeči, sem tam se mi mírně poootočily koutky dolů - 30 % ()

Nix

Jediný co stojí za to, je pařát, kterým terorizuji okolí jelikož ho umím napodobit. Ale jídlo s ním chystat fakt nebudu. Občasné gegy jsou tak fajn, ale jinak je zbytek filmu už propadák a nuda. ()

goodnic

No a je to tady zase. Úroveň prvního dílu se drží, navíc přibylo pár scének, které si budete přetáčet pořád dokola (pokud máte VHSku). Přibylo černochů, ubylo hluchých míst. Akorát mě na tom filmu štve, že tam je moc slizkejch herců. ()

DonTommy

Já sem nejspíš magor, ale jak k těmhle přiblblým parodiím netíhnu, většinou jimi spíš pohrdám, tak u tohohle sem se bůhvíproč válel smíchy, prostě dost fórů mi tam přišlo totálně odrovnávajících, takže klepadlo Kaneova panství, papoušek, souboj vozíčkářů, Hip-Hop christmas atd. mě prostě spolehlivě vychechtalo...nevím proč, asi mě někdo uhranul, tenhle film je prostě moje výjimka potvrzující pravidlo :) ()

diabolique

Vystupy "seriozne sa tvariacich" hercov (najma James Woods je skvely vyhanac diabla), "humusacka" Tori Spelling a zarezane tangace Kathleen Robertson ma asi dostali:)...Mne sa to pacilo viac ako jednotka a musim povedat, ze som sa ani chvilu nenudil. U mna dobre:) ()

Ogrb

Horší než jednička, ale furt zábava, sice občas trochu nechutná, ale znovu jsem občas umíral smíchy. 6/10 ()

Allka

"Jééé, měl jsi něco říct, osprchovala bych se!"..."Tos měla, smrdíš!"... Nestydim se za to, že se mi to celý opět líbilo:) ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla